به من گفته شد توسط کلیسا به آن را ذخیره کنید برای ازدواج و من باکره بود تا زمانی که من ملاقات زنی که تبدیل شده بود به جهنم همسر من در یک مهمانی. من گفتم: به جهنم با آن ما تا به حال یک شب ایستاده و ما شده ایم با هم در حال حاضر به مدت هشت سال. من قد بلند و باریک و همسرم کوتاه است و سنگین. مانند ادم سفیه و احمق من اعتقاد بر این است آنچه در داخل است که مهم است. همسر من, شیرین ترین, ترین متفکر شخص من تا کنون ملاقات, من عاشق وقت گذراندن با او, اما من مطلقا هیچ جاذبه جنسی به او. به عنوان یک نتیجه, من به همه اما متوقف شده شروع و به مناسبت نادر هنگامی که ما انجام می دهیم را دوست دارم من را به خود آمده و دو بار در حالی که من در حال مبارزه فقط برای گرفتن.

من می دانم آن را کم عمق و من می دانم که زیبایی فقط پوست عمیق اما چه هستم من قرار است برای انجام به هنگام دیدن همسر من, برهنه من می فرستد به یک حمله اضطراب چیست ؟ زمانی که من کمک کردن با لباس های شسته شده, من bummed زیرا هیچ چیز در کمد لباس او را پیدا کنم جذاب در او. حتی زمانی که من در عکس های قدیمی ما با هم من به شدت افسرده آنجا که من می دانم این است که بهترین او تا به حال رفتن به نگاه. آن را کمک نمی کند که او می یابد از من خوش تیپ و مرتب به من می گوید ،

آن را بدست به نقطه ای که من پیدا کردن هر کسی نیست همسر من مطلوب است. (از جمله اما نه محدود به خانواده و دوستان او.) همچنین باید خاطر نشان کنم که او هیچ علاقه ای به داشتن یک رابطه باز, یا, سه نفری, چرا که او ترجیح داشتن من “همه به خودش است.” من نمی خواهم به درخواست او را به تغییر دهید, زیرا او کاملا خوشحال با خودش اما من در حال تبدیل شدن به طور فزاینده رنجش. چه کار کنم ؟ چگونه بگویم ؟ و هیچ راهی وجود دارد من می تواند بیرون آمدن از این خوب ،
در Shallows

من خیلی آسوده به تمام راه را به پایان نامه خود را بدون یادگیری شما تا به حال بچه ها. چرا که این بدان معناست که من می توانم به شما توصیه—با وجدان روشن—به طلاق و حرکت درآورد فقط به عنوان به زودی به عنوان آن را ممکن است برای انجام این کار است. نه خود را به خاطر آن, اما برای همسر خود را به خاطر. او سزاوار بهتر است.

شما می گویند شما در حال رشد به طور فزاینده رنجش. من امیدوارم که خشم خود کارگردانی شده است در همه افرادی که قربانی شما است. همسر شما نیست یکی از آنها است. آن پدر و مادر خود را شما باید خشم خود را و همچنین تمام-فیلم هراسی مزخرف هنرمندان در خارج وجود دارد به عنوان يك “رهبران مذهبی.”

شما باید خشم خود را بیش از حد. در حالی که من از تجربه شخصی می دانند چگونه تربیت دینی را می توانید با قرار دادن zap یک بچه سر, شما, شد, رشد, کون, مرد هنگامی که شما ملاقات همسر خود را که در آن حزب است. شما نمی توانست خواب را با او در آن شب—شما نمی تواند از دست داده اند و خود را در موضع یک شب—اگر شما تا به حال در حال حاضر را رد کرد و تقریبا همه چیز شما می خواهم آموزش داده شده در مورد رابطه جنسی. اگر شما قادر به داشتن رابطه جنسی قبل از ازدواج شما قادر به خودداری از ازدواج و اولین کسی که شما خواب ،

خود خواهی می خواهید بدانید که چرا شما در حال ترک او—البته او این است—اما شما نمی خواهید به او بگویید که دلیل واقعی. شما در حال رفتن به چیزی است. شما می خواهید بچه ها و او نیست (و یا بالعکس) شما ازدواج خیلی جوان (که درست است) شما حل نشده دوران کودکی مسائل (و لازم نیست همه ما). در حالی که شما نمی قادر خواهد بود به فراغت خود درد فروپاشی آن شما می توانید یدکی خود را از یادگیری فرد او شده است با هشت سال دفع شده است توسط خود بدن است. شما نمی تواند یک شوهر خوب به او, آن, اما شما می تواند مناسب و معقول شوهر سابق. و برای انجام این کار—به مناسب و معقول و با محبت و حمایت ex—شما نمی توانید مجموعه ای از اعتماد به نفس او در آتش در راه خود را درب.

و خود را از بدن نیست دافعه. او را به کسی که شما را جذب به خود و شما موظف به پیدا کردن کوتاه و دور زنان از لحاظ جنسی جذاب است. اما در حالی که “بلند و باریک” بیشتر ارتباط تنگاتنگی با مفاهیم معمولی از جذابیت آن نیست و هر کس به قد بلند و باریک. وجود دارد افرادی که به کوتاه و گرد و مردم وجود دارد که به جذب همه نوع بدن و افرادی که کاملا بی تفاوت نسبت به بدن. همسر خود را سزاوار فرصتی برای پیدا کردن کسی که صمیمانه به او جذب. حتی تنهایی بهتر خواهد بود از گذراندن چند دهه با کسی که recoils از او را لمس کنید.

برای ثبت: چه در داخل و چه تعداد. آن مهم است. اگر شما ملاقات یک زن بود که بیشتر مرسوم جذاب—اگر شما با کسی که ایده خود را از داغ و با گذشت زمان به او نشان داد و خودش را به یک, سراخ کون, (اگر او بی ادب به خدمت اگر او سوء استفاده عاطفی اگر او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و غیره.), جاذبه خود را به او خواهد پژمرده. آنچه شما می خواهید—و نه آنچه که شما می خواهید خود را, اما شما می توانید بهترین امید برای برخی از دسته کوچک موسیقی جاز از در خارج (ذهنی و شخصی) و خوب در داخل. و دیگر شما با کسی آن مهم تر خوب در داخل می شود. زمان motherfucking چرخ گوشت و همبرگر از همه ما. اگر شما اولویت بندی شما ایده از بیش از تمام ویژگی های دیگر شما را اجرا خطر بسیار واقعی از هزینه های چند دهه با کسی که سن و هرگز خوب است.

مدت زمان طولانی خواننده درخواست برای مشاوره. من med student من آمد به ما وقتی 18 سالم بود به منظور رفتن به کالج و من هنوز هم در ایالات متحده است. من 25 در حال حاضر و من شده ام, دوستیابی, دوست پسر من حدود سه سال در حال حاضر. ما تا حدودی تک همسری و زندگی با هم برای دو سال. من به عنوان یک مرد همجنسگرا که در آن ما زندگی می کنند, اما من پدر و مادر و خانواده در برزیل صفر ایده. همانطور که می دانید برزیل عجیب و غریب در رابطه با تمایلات جنسی. ما دیده می شود و در بیشتر قسمت ها بسیار باز است اما فرهنگ ما نیز بسیار ضد همجنس. من BF شده است فشار به من آمد اما من نگران با توجه به نحوه خانواده مهم است برای من.
ترس عظیم انفجار به احتمال زیاد و در عین حال…

گی مردان نمی آمد به خانواده های ما به خاطر آنها بی اهمیت برای ما است. ما آمده ایم به خانواده های ما هستند چرا که آنها برای ما مهم است.

خانواده برای شما مهم است و شما نگران هستید شما ممکن است از دست دادن با شما اگر شما می آیند به آنها. اما شما قطعا تو آنها را از دست بدهند اگر شما نمی. چرا که برای حفظ زندگی خود را یک راز از آنها را به پنهان کردن خود از آنها را—شما در حال رفتن به مجبور به قطع آنها را از زندگی خود را. آن خواهید بود چیزهایی در FAM اما با گذشت زمان مقدار زیادی از چیزهایی که شما باید نگه دارید از آنها رشد می کند. دروغ شمع در بالای نهفته است و فاصله بین شما و خانواده خود را رشد می کند. قبل از اینکه شما آن را می دانم, آنها نمی دانند که شما در تمام کنه و شما آنها را نمی دانم. زیرا شما نمی توانید خطر اجازه دادن به آنها می دانم که شما. بنابراین برای جلوگیری از امکان خود را, رد, شما باید آنها را رد کرد. شما را از دست داده اند و خانواده خود را. من می دانم که من می دانم: این ترسناک است. من آمد برای من بسیار خانواده کاتولیک زمانی که من یک نوجوان بود. من به مرگ می ترسم. اما اگر آنها نمی تواند قبول من که من هستم—اگر من نمی تواند تکیه بر عشق و پشتیبانی—چه نقطه از داشتن آنها در زندگی و در همه ؟

P. S. هیچ کس دوست دارد که کسی راز کوچک کثیف. آن لطمه می زند و دوست پسر خود را به دیدن کسی که ادعا می کند به او عشق اولویت بندی خانواده اش را فرض تعصب (آن را ممکن است آنها واکنش مثبت تر از شما فکر می کنم) بیش از احساسات خود و کرامت است. با بیرون کردن شما از دست دادن خانواده شما به دنیا آمده اند و یکی از شما ایجاد کرده اید با دوست پسر خود را بیش از حد.

[email protected]
دنبال دن در توییتر
FakeDanSavage
www.savagelovecast.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de