Impact100 SRQ را افزایش می دهد $342,000 برای سازمان های غیر انتفاعی

Impact100 SRQ یک گروه از ساراسوتا-گاو دریایی زنان خیر متعهد به بالا تاثیر استراتژیک گرانت-ساخت و اعلام کرد که آن را مطرح $342,000 در آن بزرگ “آشکار” رویداد در 5 مارس.

جین وات جمهور Impact100 SRQ گفت که این گروه خواهد جایزه تحول کمک های مالی از $114,000 به سه ساراسوتا-گاو دریایی سازمان های غیر انتفاعی در ماه نوامبر. گروه های محلی می توانید درخواست برای کمک های مالی برای پروژه های هنر و فرهنگ, آموزش و پرورش, محیط زیست و تفریح و سرگرمی و سلامتی و تندرستی. تمام برنامه های کاربردی کمک باید آنلاین ارسال شده توسط مارس 15 سال 2020 در www.impact100srq.org.

“این کمک های مالی ما جایزه طراحی شده که تأثیر عمده ای در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان منطقه انتخاب شده غیر انتفاعی و جوامع خدمت” گفت: وات. “جمعی از طریق دادن Impact100 SRQ اعضا نشان دادن رهبری و comradery آنها به عنوان کشت تحول با هم.” او می افزاید که در این فصل رشد از 228 نفر و در مجموع اعطای مبلغ 228,000 در سال 2019 به 342 اعضای این سال و کمک های مالی اعطا می شود در مجموع $342,000.

“ما ساخته شده Impact100 تاریخ برای تعدادی از تمدید عضویت و تعداد اعضا در سال دوم ما,” او گفت:. با توجه به وات زنان در سراسر ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در حال پیوستن به نیروهای به جمعی صندوق تحول کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان. که باید در نظر پیوستن?

“ما زنان از تمام طبقات جامعه از زندگی متحده برای خوب بیشتر با درک روشنی از قدرت جمعی دادن می گوید:” وات. “ما خوش آمدید همفکر زنان که می خواهند به بازگشت به جوامع خود و تغییر چهره انسان دوستی در منطقه ما است.”

برای اطلاعات بیشتر www.impact100srq.org.

— ارسال شده توسط Su بایرون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>