در 2015, صوتی, مهر طرفداران, هدف قرار دادن اقلیت های

واشنگتن — مایک بلومبرگ تحت آتش برای مطرح نظر است که در آن او می گوید راه برای پایین آوردن قتل نرخ به “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس” در اقلیت محله به دلیل این که در آن “همه جرم و جنایت است.”

میلیاردر سابق و شهردار نیویورک ساخته شده نظرات در 2015 ظاهر در آسپن موسسه به عنوان بخشی از به طور کلی دفاع از خود را برای حمایت از بحث برانگیز “توقف و frisk” پلیس تاکتیک است که یافت شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار گیرند.

ایسنا راه اندازی خود را دموکراتیک پیشنهاد ریاست جمهوری در اواخر سال گذشته با عذرخواهی برای حمایت خود را از سیاست. روز سه شنبه پس از نظرات مطرح او خود را تکرار کرد عذرخواهی و گفت: 2015 سخنان “را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاح نژادی و حقوق صاحبان سهام.”

اما صدا از خود Aspen سخنرانی برجسته آغوش او از سیاست فقط چند سال پیش و نشان می دهد او آگاه بود نامتناسب تاثیر توقف-و-frisk در اقلیت. بلومبرگ می گوید که “95 درصد” از قتل و قتل قربانیان مرد جوان اقلیت و این که “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است.” برای مبارزه با جرم و جنایت او می گوید: “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس که در آن جرم و جنایت است که بدان معنی است که در اقلیت محله.”

در صوتی او اذعان تمرکز نیروهای پلیس در اقلیت محله معنی اقلیت هستند نامتناسب بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا اما رد که به عنوان یک نتیجه لازم از جرم در آن محله. و به “دریافت اسلحه از بچه ها دست به دست” بلومبرگ می گوید: پلیس باید “پرتاب اونا در برابر دیوار و frisk ’em.”

“و آنها می گویند,” من نمی خواهم که من نمی خوام گرفتار شده است.’ به طوری که آنها را نمی تفنگ,” او می گوید.

با توجه به گزارش در آسیا و اقیانوسیه بار است که در سال بلومبرگ مسدود انتشار تصویری از Aspen Institute ظاهر اما Aspen بار خبرنگار آپلود آنچه به نظر می رسد کامل صوتی آنلاین و آن جلب توجه دوباره جمعه بعد از podcaster بنیامین دیکسون منتشر شده آن را در توییتر.

در روز شنبه بیانیه بلومبرگ اشاره می کند که او “به ارث برده تمرین را متوقف و frisk” از دولت قبلی و اشاره کرد که در زمان او در سمت چپ دفتر او به طور قابل توجهی کاهش می یابد استفاده از آن. او گفت: “من باید آن را انجام سریع تر و زودتر.”

اما توقف و frisk گسترش چشمگیری در بلومبرگ دیده بان رسیدن به اوج در سال 2011 زمانی که بیش از 685,000 مردم متوقف شد, با توجه به ACLU داده است. در حالی که استفاده از آن کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از آن, عصر ایران ایستاده بود توسط این برنامه حتی در صورت گسترده به نقد و چالش های قانونی.

سابق شهردار نیویورک است فاصله خود را از سیاست پس از راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر با هدف جذاب برای اقلیت رای دهندگان که یک کلید رای گیری بلوک برای دموکرات ها. او همچنین اذعان خود امتیاز سفید و منتشر شد سیاست های متمرکز بر مسائل مرکزی به برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار, جوامع مانند سیاه مالکیت خانه و نرخ مرگ و میر مادران.

جو بایدن به مدت طولانی برگزار شد قریب به اتفاق استفاده با آمریکایی های آفریقایی تبار با اشاره به حمایت خود را به عنوان فایروال است که می تواند او را با بسیار مورد نیاز اولیه پیروزی در کارولینای جنوبی در پایان ماه. اما بایدن از دست رفته در آیووا و مسیرهای پیاده روی در نیوهمپشایر و به عنوان نامزدی خود را تبدیل به خطر رای گیری های اخیر نشان می دهد او از دست داده است برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار پشتیبانی می کند.

هیچ یک از رقبای دموکرات هنوز واقعا سرمایه گذاری هر چند هر دو بلومبرگ و برنی ساندرز را ساخته اند برخی از تاخت و تاز. هر دو دریافت کرده اند و تعدادی از برجسته آمریکایی آفریقایی تایید شده اند و برگزاری کمپین حوادث به طور خاص با هدف در جامعه است.

در روز سه شنبه بلومبرگ مواجه انتقاد شدید از مخالفان. تاجر تام Steyer به نام نظر “بسیار نگران کننده” و گفت که بلومبرگ نیاز به ارائه توضیح به کسانی که تحت تاثیر توقف و frisk.

“مایک بلومبرگ اظهارات در این ویدئو بسیار نگران کننده است. این کلیشه های نژادپرستانه او با استفاده از هیچ جای امروز و هر کسی که در حال اجرا برای نامزدی ریاست جمهوری باید رد آنها” Steyer اضافه شده است.

Symone ساندرز یک مشاور بایدن انتخاباتی به نام نظرات “غم و نفرت” و گفت: “باید برای پاسخ به این نظر.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خود حمایت کرده است توقف-و-frisk سیاست فرستاده شده از یک صدای جیر جیر با یک کلیپ صوتی اعلام کرد “بلومبرگ یک نژادپرست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد حذف صدای جیر جیر اما مبارزات انتخاباتی خود تصرف بر آن استدلال.

“این به وضوح نظرات نژادپرستانه و غیر قابل قبول هستند. آن را نیز نشان می دهد که عذرخواهی خود را برای توقف و frisk شد جعلی بود و تنها طراحی شده به نفع او رای گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtagh. “در یک دموکرات اولیه این نوع بحث سم است. در حال حاضر هر کس می تواند ببینید که چه تقلب مایک بلومبرگ است.”

اما برگ برنده خود را به مدت طولانی در دفاع از این تاکتیک است.

در اکتبر 2018 گفتار به انجمن بین المللی روسای پلیس تهمت تبلیغ استفاده از آن در نیویورک تحت سابق شهردار رودی جولیانی در حال حاضر شخصی خود را وکیل و خواست شیکاگو به اتخاذ آن است.

و در سال 2013 او در دفاع از هر دو تاکتیک و بلومبرگ کمیسر پلیس به tweeting “توقف و frisk کار می کند. به جای انتقاد @NY_POLICE رئیس Ray کلی نیویورکی باید ضمن تشکر از او را برای نگه داشتن نیویورک امن است.”

بلومبرگ با تمرکز بخش عمده ای از بیانیه خود در مورد این فایل صوتی را در مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال رئیس جمهور حمله “نشان دهنده ترس خود را بیش از قدرت رو به رشد از کمپین من.”

“اشتباه نکنید آقای رئیس جمهور: من از شما می ترسند و من نمی خواهد اجازه دهید شما گردن کلفت من و یا هر کس دیگری در امریکا” بلومبرگ گفت.

و در واقع این حملات در بلومبرگ به دنبال دو آهنگ برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین: آنها فاش کردن یک نگرانی رو به رشد در مورد میلیاردر نامزدی و بعید است فشار برای جذب رای دهندگان سیاه.

رئیس جمهور و هیات انتخاباتی شده اند با احتیاط مشاهده بلومبرگ صرف ولگردی و قانونی شکنی از شهردار سابق در اواخر ورود به انتخابات ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale قبلا گفته کارکنان او نمی خواهد نگران بلومبرگ تا زمانی که او ترک خورده دو رقمی که شهردار سابق در حال حاضر بیش از حد در برخی از ملی اخیر پای صندوقهای رای است. Parscale گفت: مشاوران که به تازگی کمپین به زودی انجام می شود بیشتر بلومبرگ-محور رای گیری با توجه به مبارزات انتخاباتی مشاور مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

اما برگ برنده خود شده و تثبیت شده در دموکراتیک نژاد حتی در میان خود استیضاح محاکمه.

نادیده گرفتن مشاوره از برخی از مشاوران از جمله مشاور ارشد و پسر در قانون Jared کوشنر به چشم پوشی از بلومبرگ و در نتیجه جلوگیری از بالا بردن او را در یک جامعه زمینه باقی می ماند که بی قراری تهمت تحویل مکرر broadsides در برابر مراتب غنی تر میلیاردر.

اذیت توسط بلومبرگ ثروت مطلوب مطبوعات و آسان غذای اصلی به عرصه فوقانی نیویورک نخبگان که مدتها پیش او را رد کرد تهمت بارها با حمله به شهردار سابق از جمله حفاری های اخیر در مورد ارتفاع و بازی گلف.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنین معتقد است که عدم قطعیت در دموکراتیک زمینه می تواند منجر به یک فرصت برای دور تراشه در طرف دیگر مزیت با رای دهندگان.

کمپین ساخته شده خود را زمین شعار رشد اقتصادی برای اقلیت ها پس از سال 2016 و برجسته رئیس جمهور حمایت برای عدالت کیفری اصلاحات از جمله در بسیار تماشا Super Bowl ad. هر چند تهمت سنجی نامطلوب با آمریکایی های آفریقایی تبار, فشار است و دو هدف را به نفع خود بیش از بسیاری از رای دهندگان و برای تضعیف آمریکایی های آفریقایی تبار از تبدیل برای دموکرات ها در روز انتخابات با متقاعد کردن آنها وجود دارد تفاوت کمی بین دو طرف’ دستور کار است.

سیاه رای دهندگان معلوم شد اکثریت برای هیلاری کلینتون در سال 2016 اما در کمتر رای نسبت به باراک اوباما کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن باریک حاشیه پیروزی در چندین میدان نبرد متحده است.

——

آسوشیتد پرس نویسنده جاناتان Lemire کمک گزارش از منچستر N. H.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im