در مورد اورژانس های وحشی این بازاریاب دیجیتال/دروازه بان از ادینا

این یک یکشنبه شب در اکسل انرژی مرکز. وحشی در حال مبارزه برای خود حذفی زندگی در برابر چابک Washington Capitals تیم.

در مطبوعات جعبه Beaupre خم به جلو به سمت شیشه. او با پوشیدن یک تیز کت و شلوار آبی رنگ گرمسیری اقیانوس آب بیش از یک تطبیق شطرنجی پیراهن قهوه ای کفش راحتی. خود را پر پشت هاکی ریش منظمی مسابقات خود را ضخیم, موهای قهوه ای خود را بی خیال انرژی مسابقات خوش برخورد پرنیان در اطراف عرصه فوقانی لبه. از آن جایی که او صرف مقدار زیادی از زمان.

Beaupre امتیاز یک جفت از مقامات در تاریکی مناسب اتفاق می افتند یک هیئت مدیره کاریباژ در مطبوعات جعبه.

“آنها بازی خیلی سریع من حتی نمی دانم که چگونه آنها در حال لذت بردن از آن است. اما آنها به نگه داشتن نمره در هر شب.”

کانر به نظر می رسد که بسیاری از کارکنان و اعضای پیشاهنگی سابق بازیکنان که رانش در اطراف عرصه رسانه و فضای بارگذاری را تعریف هات داگ با spoonfulls پیاز و خرد شده است. به عنوان مردم عبور آنها می گویند “کانر!”—همیشه با علامت تعجب در صدای خود را راه شما می خواهم خوش آمد می گوید به طور منظم در نوار مورد علاقه خود را. این فشار جعبه در میان تزئینی قهوه و بخار سینی رایگان فرانکها و بی سر و صدا شدید کاریباژ بازی ها است که تا حد Beaupre این محیط به عنوان 72 اینچ از یخ بین goalposts.

TeMo Photo at temophoto.com

TeMo عکس در temophoto.com

به دلیل وجود بیش از فقط خود ساخت های ورزشی جدا او را از مونتاژ sportswriters با سختی مبدل potbellies و موهای سفید. چیزی است که مجموعه او جدا از همه هزاران نفر از مردم در می ایستد. Beaupre است جرعه جرعه آب و نادیده گرفتن سگ داغ نوار زیرا او ممکن است امکان پذیر باشد احضار توسط یک تیم رسمی برای رفتن به پیوستن به حرفه ای هاکی بازی زیر. او سوار به میدان جنگ با یک مجموعه کامل از لنت در ماشین خود را فقط در مورد.

کانر Beaupre است سوتا اضطراری پشتیبان Goaltender.

هر طرفدار ورزش است daydreamed آن را حداقل یک بار در همان راه شما ممکن است خیال پردازی در مورد اینکه به خارج از مخاطبان به خواندن چند آهنگ خود را با گروه های مورد علاقه: بازی این است که در خط بحرانی آسیب برگ این تیم در خانه shorthanded و مربی اسکن جمعیت برای یک قهرمان بعید است برای پیوستن به در و صرفه جویی در روز. و آن را به شما.

در لیگ ملی هاکی است که فانتزی است که کمی به واقعیت نزدیک تر. تا حدودی غیر عادی قانون شماره 5.3, آمده است که هنگامی که هر تیم دچار صدمات به آن دروازه بان و پشتیبان گیری دروازه بان “که تیم باید به عنوان لباس و در هر بازی در دسترس دروازه بان که واجد شرایط است.”

یک بار پس از یک زمان است که به معنای هر آنچه که دستیار مربی و یا تیم از کارکنان مناسب می تواند به پد. در مدرن, NHL, اورژانس پشتیبان گیری در خصوص تعیین تازه بازیکن که منتظر آماده در هر بازی اصلی. وحشی چرخه را از طریق چندین. Beaupre بیشتر انشعابات زمان با دیگر tenured Santino “تینو” Vasquez و گاهی سابق semi-pro بازیکنان ژاک Sikich و مت Lundin در دست نیز هست. اما Beaupre است بی باک نشسته تا نزدیکی آرنا سقف برای 20 تا 25 وحشی را 41 صفحه اصلی بازی.

آن را به یک قطعه کوچک از NHL که حلقه صحت به لیگ برکه-هاکی ریشه نسبت به شرکت های بزرگ giganticism معاصر حرفه ای ورزشی franchises. Nestled در میان حقوق و دستمزد کلاه و تلویزیون حقوق و merch فروش و بازیکنان اتحادیه است و یک پسر که در یک کار به طور منظم که ممکن است در هر لحظه تبدیل به محوری بخشی از بازی است.

آن را قبل از اتفاق افتاده است.

جدید ترین و بالاترین مشخصات—مثال دیوید Ayres. 42 ساله در تورنتو-بر اساس سابق Zamboni راننده نامیده می شود بر روی یخ در ماه فوریه زمانی که هر دو Carolina Hurricanes’ goaltenders رفت با آسیب. Ayres بازی پیوست و در دوره دوم با طوفان پیشرو 3-1.

او شروع به خاموش لرزان اجازه دو عکس به net. اما در دوره سوم او حل و فصل به عنوان کارولینای دفاع coalesced در اطراف او و در ادامه به هشت صرفه جویی در طوفان’ 6-3 پیروزی تبدیل شدن به اولین اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان در تاریخ لیگ برتر به ثبت رسمی پیروزی.

در سال 2018 در 36 سال حسابدار اسکات پرورش بیشتر از یک دوره برای Chicago Blackhawks در خانه برابر Winnipeg Jets. آن را برجسته ترین ظاهر توسط اورژانس پشتیبان گیری تا زمانی که فیلم آماده داستان Ayres که هرگز فکر نمی کردم او می خواهم بازی هاکی دوباره پس از پیوند کلیه—و که در حال حاضر کامل 1-0 رکورد به عنوان یک حرفه ای بازیکن هاکی.

این همه توجه به بدستآمده برخی از بررسی از NHL. به طور کلی مدیران و مقامات لیگ در حال تعمق چگونه یکی از ورزش’ عجیب ترین قوانین ممکن است نیاز به تکامل دوباره. که به طور بالقوه می تواند منجر به تغییرات بزرگ برای Beaupre, Vasquez و از تمام کسانی که امیدوار به تماشای بازی در عرصه های سراسر کشور دانستن تجهیزات خود را در کیسه های در حال انتظار در تنه خود را—فقط در مورد.

به عنوان جن قطره در مسابقه در برابر واشنگتن Beaupre همسالان بیش از عمل است. چند بار اول او در خدمت این نقش او می گوید او احساس کمی وحشت زده و عصبی.

“شما در حال تماشای جریان بازی دیدن چگونه آنها در حال تیراندازی, اگر شما قصد دریافت پوسته,” او می گوید.

“As far as I can remember, I always skated,” Beaupre says.

“تا آنجا که من می توانید به یاد داشته باشید, من همیشه skated,” Beaupre می گوید.

در حال حاضر او به تماشای بازی مانند مشتاق فن grinning در خوب بازی می کند از هر دو تیم و ارائه گاه به گاه تفسیر در عمل است.

“[الکساندر] Ovechkin می شود یک کلاه ترفند هر زمانی که من اینجا هستم. اگر من در, من امیدوارم که او در حال حاضر سه تا شاید او نمی خواهد امتیاز دیگر.”

Beaupre و تحلیل در نقطه. Ovechkin بافندگی در امتداد بال مانند یک پرنده شکاری و انتقاد شدید یک تایمر گذشته وحشی دروازه بان الکس Stalock در اوایل دوره اول. طولانی نیست پس از او تکرار همان بازی با همان نتیجه است. اولین دوره نیست حتی بیش از و او دو سوم از راه خود را به کلاه ترفند. Beaupre لبخند و حرکت سر خود را در تحسین است. لحظاتی بعد او انجام play-by-play در خصوص روحیه fistfight بین واشنگتن Brenden دیلون و مینه سوتا را Ryan Hartman, روایت مانند او یک بوکس مفسر.

این همه می آید به طور طبیعی به Beaupre پسر سابق مینه سوتا در شمال ستاره دروازه بان همین Beaupre که 17 NHL فصل با چهار تیم مختلف. ارشد Beaupre در دست به تماشای بازی با پسرش پس از یک آخر هفته خانواده صرف شمال, برف,.

کانر می گوید او شده است در اسکیت پس از چندی پس از او متولد شد.

“تاپیک عکس از من به عنوان یک بچه کوچک—زمانی که پدر من معامله به اتاوا—در دو سه با کمی mini-چوب هاکی. ما زندگی در یک هتل و من حدس می زنم من همیشه استفاده می شود به دربان به بازی. تا آنجا که من می توانید به یاد داشته باشید, من همیشه skated. من تقریبا احساس راحتی بیشتری در اسکیت در حال حاضر. من صرف زمان زیادی را بر روی یخ.

“من می خواستم به بازی دروازه بان در همه زمان ها. زمانی که ما بازی در مینی کنه حق دور من می خواستم به دروازه بان. حتی اگر وجود دارد هیچ goalies من می خواهم ایستاده شبکه. مردم می گویند دیوانه ژن goalies می شود گذشت. خواهر من بازی دروازه بان بیش از حد.”

Connor with his dad, former Minnesota North Stars goalie Don Beaupre.

کانر با پدرش سابق مینه سوتا در شمال ستاره دروازه بان همین Beaupre.

این بود که همیشه خود را انتخاب Beaupre می گوید. پدرش خوشحال بود خود را برای کمک به کودکان در یادگیری تکنیک های بین لوله ها اما او دور از خود راضی هاکی پدر.

“او هرگز یک مرد که گفت:” شما در حال رفتن به هاکی شش روز در هفته است.’ او هرگز کشیدن من به میدان یخ بازی. اگر من نمی خواهم برای رفتن او به سمت چپ من در خانه است. اما من همیشه می خواستم برای رفتن. آنچه واقعا بزرگ بود که او هرگز به من به هر چیزی که او همیشه می پرسند.”

جوان Beaupre صعود از طریق جوانان لیگ هاکی و رفت به بازی برای دبیرستان خود را در ادینا. در طول سال سوم او سفر به کانادا را به بازی با یک تازه وارد تیم لیگ است اما تصمیم به بازگشت به مینه سوتا برای ارشد خود را در سال است. فقط چند بازی را در این فصل او مجروح شد و به جای دیگری goaltender.

“شما نوع از دست دادن گزینه های خود را اگر شما نمی هر بازی سال ارشد خود را. هیچ پیشاهنگی را به دیدن شما,” او می گوید.

او تصمیم گرفت برای رفتن به دانشگاه دنور که در آن او با بازی باشگاه هاکی و در نهایت انتقال به دانشگاه مینه سوتا به پایان خود را در رشته بازاریابی و کارآفرینی است.

این روزها خود را از صبح شروع حدود 7:30 زمانی که او می شود به راه رفتن سگ خود را رونی طلایی ابله-Irish Setter مخلوط. سپس آن را به جلسات و ایمیل خود را برای, مستقل, دیجیتال, بازاریابی, کسب و کار که در آن او متخصص در فیلم و عکس بازاریابی برای مشتریان املاک و مستغلات. شب خود را کامل هستند بیش از حد; شش روز در هفته در طول فصل او را به تیم اول دانشگاه یا دانشکده و تاریخ و دروازه بان تیم اول دانشگاه یا دانشکده مربی در آکادمی فرشتگان مقدس در ریچفیلد.

و البته وجود دارد که دیگر شب فرفره یکی که در آن او به تماشای بازی های حرفه ای او ممکن است خواسته شود برای پیوستن به.

Left to right: Bill McClellan, Beaupre, Patrick Griswold, and Jarred Hummel—varsity boys hockey coaches at Holy Angels.

از چپ به راست: بیل McClellan, Beaupre پاتریک Griswold و Jarred هامل—تیم اول دانشگاه یا دانشکده پسران هاکی مربیان در فرشتگان مقدس.

گاهی اوقات او را به نام به عنوان یک تمرین دروازه بان به صورت وحشی یا برای تیم دیدن اگر آنها نیاز به پر کردن. که در آن او می شود به تجربه NHL-کالیبر بازی در حال اجرا دریل و عکس رو از all-stars با به عنوان بسیاری از 300 pucks راه اندازی شد راه خود را در یک خسته کننده 45 دقیقه. آن را شدید تقاضای فیزیکی در یک پسر که در غیر این صورت نقش آبجو بازی های لیگ و انجام نشده سازمان یافته عمل در سال است.

“پس از یکی از شیوه های من در صحبت کردن به Dubie [وحشی دروازه بان Devan Dubnyk] و او مانند” اگر من را دو روز از عمل و من دوباره من از بین برود پس از یکی از اولین.'”

تمام این عمل بدون مزد کار داوطلبانه. Beaupre است که انجام آن برای هیجان و عشق بازی. او نمی باقرقره در مورد پول و یا زمان تعهد یا فیزیکی تلفات. اگر او صحبت هاکی روی او لبخند بر لب.

و البته وجود دارد که دور قرعه کشی بلیط شانس بازی چند دقیقه به صورت حرفه ای در این ورزش را در بالاترین سطح.

نزدیک او آمد به اقدام دو سال پیش در برابر کلگری که Dubnyk آسیب در دوره دوم. Beaupre رفت طبقه پایین برای قرار دادن بر روی تجهیزات خود را. مطابق با سیاست های لیگ, او نمی تواند نشانه یک preemptory موقت قرارداد نشده و یا حتی قرار دادن در نیوجرسی بسیار کمتر رفتن نشستن بر روی نیمکت. او منتظر وجود دارد به عنوان بازی زخم در یکی دیگر از کامل دوره است. سپس اضافه کاری. سپس در ضربات پنالتی.

“آن را به دوره سوم و رفت و به اضافه کاری و من می تواند در مدت 3-در-3 اضافه کاری کاملا سرد از غرفه. آنها تا به حال [جانی] Gaudreau و [شان] موناهان و همه این بازیکنان بزرگ در کلگری ، من می تواند در یک 3-در-3 وضعیت با بازیکنان بزرگ است که در حال رفتن به گرفتن شانس زیادی.

“سپس آنها رفت و به ضربات پنالتی! شما همیشه در حال فکر کردن یک احمق بازی اگر [پشتیبان Stalock] گسترش بر یک در ضربات پنالتی بازی و صدمه دیده می شود من می تواند بیرون رفتن وجود دارد و مانند ‘خوب را در ضربات پنالتی نجات در برابر جانی Gaudreau یکی از بهترین چوب گرداننده در لیگ.’ شما می توانید رفتن به خارج وجود دارد برای یک شات است و تنها زمان شما تا به حال بازی و یا شما برنده شدن در این بازی و یا بازی از دست بدهند.”

When he’s not at the Xcel, Beaupre coaches hockey for the Academy of Holy Angels.

هنگامی که او در اکسل, Beaupre مربیان هاکی برای آکادمی فرشتگان مقدس.

Stalock نمی صدمه دیده است. بازی به پایان رسید. Beaupre خود را در زمان خاموش دنده.

شما نمی توانید بحث در مورد پشتیبان گیری اضطراری goalies بدون صحبت کردن در مورد پل دویچ.

هارون Sickman وحشی رسانه مدیر روابط chuckles در اشاره ای به نام. “پل Deutsch پدیده!”

Deutsch یک پدیده است که در واقع درست مینه سوتا ، در سال 2011 روز قبل از روز شکرگزاری صاحب screenprinting کسب و کار DePaul حروف در دره اپل رو بیشتر محتمل تلفن تماس بگیرید. Deutsch آبجو بود-لیگ بازیکن هاکی که حتی نمی را netminding تا سن 37 و گاهی اوقات پر کردن به عنوان یک عمل دروازه بان با تشکر از اتصال خود را به دستیار مربی مایک رمزی رفیق قدیمی از دبیرستان در رزویل. سپس شروع دروازه بان Niklas bäckström را از دست همسر به خاطر ارائه یک کودک هر زمان و goaltender این تیم به نام تا به صورت منظم پشتیبان گیری مت هاکت پرواز در هواپیما که نمی خواهد زمین تا زمانی که درست قبل از زمان بازی. این تیم نیاز به کسی در آماده به خدمت خود را به عنوان پشتیبان گیری اضطراری goaltender.

آنها زنگ زد سابق تمرین دروازه بان دویچ. در زمان او بود 51.

“شما 51. شما در حال امضای یک حرفه ای قرارداد. شما در حال دوم-قدیمی ترین پسر Gordie Howe به ثبت نام یک نرم افزار قرارداد” Deutsch شگفتی حتی در حال حاضر نه سال بعد. (او هنوز هم در حال اجرا است که اپل دره screenprinting فروشگاه.) اما خوش نیت Deutsch نیست تا کاملا مطمئن شوید که در مورد اشاره به خود را به عنوان یک پدیده: “خانواده من نمی گویم که, اما شاید افراد دیگر انجام دهد.”

او می گوید او می خواهم کار کردن با این تیم در بسیاری از مواقع که دامنه این وضعیت رخ نداد به او تا او را به بازی که در آن ده ها تن از خبرنگاران منتظر به صحبت کردن با او در یک کنفرانس مطبوعاتی. آن شروع به سحر او که این واقعی بود که او ممکن است در صرف ساعت نشستن بر روی نیمکت در طول بازی—و اگر فقط یک مرد کشیده یک عضله و یا بهینه سازی یک تاندون.

“که تمام روز فوق العاده بود از گرفتن وجود دارد به درمان مانند یک بازیکن” دویچ می گوید. “همه کسانی که سال ها در عمل انجام شده خود من دنده در داخل و خارج از میدان جنگ. آن روز اولین روز مدیر تجهیزات برداشت من ، او گفت: “شما در این تیم در حال حاضر.”

Deutsch رو به طور کامل استیلای ، او در دنده او در رختکن قبل از بازی تلاش برای نگاه خارج از محل. “من قبل از بازی معمول است. من نمی دانم چه باید بکنید.” با کمتر از یک ساعت به یدکی هاکت را فرود هواپیما در بلومینگتون و او وارد بازی نسخه پشتیبان تهیه.

“این چند ساعت از جنون” دویچ به یاد. “یک لحظه وجود دارد وجود دارد وقتی که من حریص چون من می خواستم بیشتر. در حال حاضر که شما وجود دارد و شما هستید و این بازی در روز است. من فکر می کردم خدای من, من می خواهم بیشتر. منظورم اینه که من نمی خوام بازی… اما….”

در دهه پس از Deutsch پدیده NHL تکامل یافته قوانین برای EBUG واحد. دیگر آنها تکیه بر یک دستیار مربی به همین لنت ها تماس بگیرید و یا در اطراف شهر و به امید پیدا کردن کسی—هر کسی—به عجله و بازی. در حال حاضر در لیگ نیاز است که هر تیم حفظ یک اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان در ساختمان در هر یک از آن فصل به طور منظم صفحه اصلی بازی به عنوان به خوبی به عنوان هر حذفی مسابقه.

گرفتن این است که پشتیبان گیری اضطراری نیست فقط وجود دارد برای پر کردن در برای تیم اصلی. او به بازی در دسترس دروازه بان برای تیم هر کدام نیاز به یک خانه و یا دور.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در Ayres وضعیت. 42 سال اخیر در تورنتو EBUG شد اما بازدید از طوفان که مورد نیاز خدمات خود را. زمانی که Ayres ساخته شده خود را هشت صرفه جویی برای کمک به کارولینای برنده شدن در این بازی او بود که به شکست خود در خانه تیم.

اینجا همان مردمی غیر رسمی است که حاکم لیگ EBUG سیاست می تواند منجر به جنجال و پر هزینه جنگ است. اگر چه زادگاه اضطراری دروازه بان بالقوه را کمتر از او بهترین پشتیبان گیری از بازدید کنندگان ؟ آن است که در مقیاس بزرگ واقعیت های کسب و کار از NHL برخورد با دمدمی انسان با علاقه داستان را توضیح می دهد وحشی مدیر هاکی عملیات Chris O’Hearn.

“که می شود گفت شما همچنین می توان گفت این است که چند میلیارد دلاری کسب و کار” O’Hearn توضیح می دهد. “برخی از تیم ممکن است از دست برگشتی چون همه از ناگهانی این حال یک انشعاب? که احمقانه است.”

در حال حاضر در لیگ قوانین هر دو مبهم و دست و پا گیر. وحشی دیگر اضطراری پشتیبان گیری Sikich و Lundin برخی از جزئی-لیگ حرفه ای تجربه است که مسائل پیچیده. O’Hearn توضیح می دهد که اگر هر کدام از این دو به بازی بروید و آنها را مجبور به امضای حرفه ای ازمایش قرارداد است که می رود در برابر یک تیم کلاه حقوق و دستمزد. اگر یک تیم کلاه فضای اشباع آنها نمی تواند از نظر قانونی استفاده از این دروازه بان که نیاز به یکی از دو بار Beaupre یا Vasquez در ساختمان در همه زمان ها در طول یک بازی.

و نه لیگ سیاست دیکته اگر و چگونه اضطراری پشتیبان جبران است. Beaupre می گوید: روال متفاوت است و در همه جا از بچه ها که وعده پول کمی را به کسانی که نمی تمرین با تیم و یا دوستانه مطبوعات جعبه درمان او می کند. آنها فقط در جایی نشسته در صندلی های منظم تماشای بازی و انتظار برای دیدن اگر آنها نیاز به دریافت تجهیزات خود را از کیسه خود را ،

در حالی که نگه داشتن سیستم فعلی دارای اشکالاتی بالقوه راه حل های پیچیده به خوبی تمام به مسئله ای که در طول تاریخ تقریبا هرگز مطرح می شود.

“چرا ما فقط پرداخت برخی از پسر یک سال 100.000 دلار و او با این تیم تمام وقت ؟” می گوید: O’Hearn. “آن را حس می کند. اما در همان زمان آن است که مرد تمرین ؟ او از کار کردن با تیم ؟ حتی می گویند این 50 گرند. آن را برای تلفن های موبایل آسان است. شما شروع به اضافه کردن در هتل ها که در آن ارزان نیست. ما نمی اقامت در مسافرخانه تعطیلات زمانی که ما در جاده ها است. دیم. بیمه. شما در حال صحبت کردن در شش رقم برای هر تیم است. آیا لیگ بگو: بیایید همه در مجموع صرف سه یا چهار میلیون دلار برای پاک کردن این یک بازی از یک سال که در آن برخی از مرد می شود در شش دقیقه ؟ در مقابل: وجود دارد برخی از ارزش به لیگ داشتن چیزی شبیه به [Ayres رفتن به بازی] اتفاق می افتد؟”

این Ayres داستان بوده است روابط عمومی حرفه ای هاکی و عجیب و غریب قاعده ناهنجار جذابیت. “لیگ را مانند” من ما باید برای جلوگیری از این اتفاق هرگز دوباره'” O’Hearn می گوید.

نهایی شاخ برای تلفن های موبایل و بازی به پایان می رسد. وحشی قرار داده تا محکم مبارزه اما سقوط به پایتخت 4-3 قرار دادن یک دمپر قابل توجهی در خود حذفی آرمان. Beaupre است که تقریبا راست: Ovechkin نمرات یک جفت از اهداف و می افزاید: یک کمک کند اما او نمی کاملا تکمیل hat trick.

Beaupre می شود تا برای یافتن پدر خود که هم در بازی را ترک کنند. او یک سگ برای پیاده روی فردا, ایمیل, ارسال, جلسه برخی از دانش آموزان به مربی. این شب در اکسل به پایان می رسد مانند هر دیگر. او را تماشا او به خانه رفت. آمار زبان همه است که اتفاق خواهد افتاد.

جز این که فقط شاید یک بار آن را نمی خواهد.

بعد, او می گوید در احساسات مخلوط اضطراری پشتیبان گیری است در مورد پتانسیل برای ورود به بازی. او امید به ضربه یخ روزی?

“شما انجام دهد و شما نمی. آن را دشوار است برای توصیف. این می تواند یک چالش سرگرم کننده برای رفتن به خارج وجود دارد فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. برای Ayres, من فکر می کنم من بیشتر عصبی برای او بیش از او بود. شما واقعا چیزی برای از دست دادن در آن شرایط به شما کمتر عصبی بیشتر به شما در مورد آن فکر می کنم. آن را یک فرصت برای انجام کاری سرد اما من هرگز امید کسی صدمه دیده است.

“این می تواند یک نکته جالب را انجام دهند و می گویند شما انجام داد. و پدر من بازی های برگزار شده پس هی اینکه آیا من یک دقیقه و یا کل بازی او آن را بیش از حد, بنابراین این امر می تواند سرد به گفتن من چیزی شبیه به آن بیش از حد. شما در مورد آن را به عنوان یک بچه. و این نوع از گریز راه به آن را دریافت.”

Deutsch تر است برخی از این سال بعد که او خوشحالم که در او نیست در واقع هر زمان یخ.

“آن شده اند که شرم آور اگر من تا به حال بازی” دویچ می گوید. “آن شده اند که افتضاح! من می خواهم که بدست یک نام مستعار جدید.” او می گوید: چشم انداز بسیار روشن تر برای Beaupre ، “او را دریافت کنید شانس خود را و آن را مخصوص او است. این نیست shellshock برای او چرا که او در این نرم افزار پس از او می شود.”

Beaupre می گوید او می تواند پیش بینی اضطراری پشتیبان گیری موقعیت در حال تکامل به چیزی بیشتر رسمی اما در حال حاضر او را خوشحال باقی می ماند در آماده است. اگر او دریافت احضار بر روی یخ, او فقط می خواهد به تمرکز بر اکشن, امید, دفاع کمک می کند تا او را پوشش میدهد و مهمتر از همه مطمئن شوید که او نمی “اجازه دهید در هر قشنگ” اهداف است.

“هیچ کس انتظار شما برای متوقف کردن همه چیز. اگر شما مانند پرورش را در شیکاگو است که بسیار جذاب است که باور نکردنی بود او ساخته شده برخی از صرفه جویی بیش از حد” Beaupre می گوید. “و اگر شما برنده شدن در این بازی است که حتی کولر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>