به افتخار اولین آلبوم خود را امروز رسما فانتزی ری روز در مینیاپولیس و سنت Paul

او برای اجرای فرماندار مینه سوتا, میزبانی خود را wildly موفق کابل دسترسی به نشان می دهد به نظر می رسد در یک سوپر باول تجاری و حتی رفت و یک بر یک با دیوید Hasslehoff در america’s Got Talent. اما بدون توجه به آنچه که او را به, فانتزی ری همواره اولین و مهمترین “بهترین lookin’ مرد در فیلم کمدی.”

یک چیز او نیست انجام می شود ؟ انتشار یک آلبوم.

که رسما تغییرات این جمعه که فانتزی ری اولین آلبوم بهترین Lookin’ مرد در فیلم کمدیاست منتشر شده در محلی نیروگاه ایستادن! سوابق.

“با همه چیز من انجام داده ام, شگفت آور آن که من قرار نیست چیزی را قبل از در حال حاضر می گوید:” علاقه داشتن به ری. “اما قمر و ستاره ها همه صف و این زمان مناسب برای قرار دادن یک حزب رکورد-slash-کمدی سابقه بوده است.”

در حالی که مردم ممکن است احساس در حزب خلق و خوی این هفته, فانتزی ری امیدوار است به مردمی فراموش نکنید که در مورد مشکلات خود را. در واقع شهرداران از هر دو مینیاپولیس و سنت Paul اعلام خواهد شد این جمعه “فانتزی ری روز است.” برای چند نفر که ممکن است درک فقط چگونه سزاوار ستایش این است که در اینجا سریع تاریخچه درس در مرد است که اشاره به خود را به عنوان “انسان شکلات بیضه”:

او نخست توجه مردم را به عنوان بخشی از خیابان مشهور لب همگام سازی مسابقه که در آن او انجام ریچارد بازدید به طور طبیعی. سپس در اواخر 80s, او ساخته شده حرکت به امینی که در آن او به سرعت تبدیل به یک ثابت در تمام باشگاه های کمدی در شهر ایستاده دلیل خود را بزرگتر از زندگی حضور. اما از آن بود که او ساخته شده راه خود را به تلویزیون دسترسی عمومی که فانتزی ری واقعا تبدیل به محلی مشهور است.

“من متوجه شدم که کابل دسترسی به یک راه دیده می شود” او به یاد می آورد. “بنابراین من شروع به انجام خود من نشان می دهد. من تا به حال مشاهیر از گلوریا استاینم به ران جرمی به عنوان مهمان. این آمار فوری.”

در این سال که به دنبال فانتزی ری شناخته شده به عنوان یکی از مهمترین و به دنبال پس از تلویزیون محلی pitchmen نوشتن تولید و بازیگران در تبلیغات برای همه چیز از قصاب مغازه ها به Augie به کاباره. اما او هرگز متوقف نمایشی کمدی.

“من رفتم به لس آنجلس از حدود سال 2003 به 2008 و در آخر طنز ایستاده و america’s Got Talent. من در نمایش امشب دو بار و پس از آن من تصمیم به بازگشت به شهرهای دوقلو.”

این روزها فانتزی ری است که هنوز هم انجام لکه های تلویزیونی و نمایشی روی صحنه اما او نیز بسیاری برای جامعه خود.

“احتمالا برای حدود 10 سال یک بار یک ماه من و تغذیه بی خانمان در قرص و ماهی در جنوب مینیاپولیس. و چیزی است که فقط اتفاق می افتد زمانی که من وجود دارد. من قرار دادن لبخند بر چهره مردم. گاهی اوقات بزرگترین چیزی که من چیزهای که دیده می شود نه روز به روز. فقط راه رفتن در اطراف تکان دادن دست. من توقف و صحبت با کسی. من یک عکس با هر کسی. من یک پیام از شادی برای همه. این فقط در مورد دست زدن به زندگی مردم است.”

به عنوان برای آلبوم فانتزی ری می گوید که این شامل نکات برجسته از 30 سال گذشته کار خود را.

“این 30 سال در ساخت,” او می گوید: هیجان. “آنچه که شما در حال دیدن و شنیدن است بهترین بهترین از آنچه که من انجام دهد.”

هر چند او نمی خواهد بود قادر به رانندگی در اطراف شهر و در تمام طول روز در یک ماشین لیموزین (که طرح اصلی قبل از… شما می دانید) فانتزی ری نمی خواهد اجازه دهید هر چیزی او را پایین آورد.

“این یک جشن مردمی است که باید ازش لذت برد من در طول سال است. شما می توانید می گویند نام فانتزی ری و قرار دادن نور در چشم مردم و یک لبخند بر چهره مردم. شهرستانها در حال به رسمیت شناختن آن اما به نظر من هر روز فانتزی ری روز است.”

تاریخ فانتزی ری برای Facebook live, جشن, این جمعه ساعت 11 صبح اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>