در دیگر خبر بد: زنجبیل هاپ و عسل تماس آن واریز شده

آنها در حال بسته شدن درب — خوب نه فقط برای طول COVID-19 اقامت در خانه سفارش — این شنبه, مارس 28. عسل آن معشوق قنات خواهر, کلوپ شبانه نیز نزدیک است.

باز از سال 2009 و به یک قاتل یک ساعت یک مبارک زنجبیل هاپ بود شمال شرق مینیاپولیس مورد علاقه برای پان آسیایی, عطر و طعم و کرایه نوار با یک پیچ و تاب.

و عسل — ما بهترین باشگاه شب از 2019 — شد عینی یکی از مینیاپولیس ترین باشگاه های سرگرم کننده که در آن توجه به بعد شما می خواهم گرفتن مجموعه های DJ و یا یک شعر خواندن و یا برخی از نوع از سرگرم کننده عجیب و غریب رقص شب. شما می دانید تلنگر تلفن? خود را شروع و واقعا به خود آمد وجود دارد.

زنجبیل هاپ و عسل تیم نمی استادانه درست شده در مورد دلایل بسته شدن ناگهانی اما ما باید تصور کنید که آن را به نحوی مرتبط با شما می دانید [حرکات شدید در همه چیز].

“خب هر کس آن را به یک سوار بزرگ!” کوتاه خود را وداع پست بخوانید. “این همه به خاطر شما که زنجبیل هاپ و عسل آنقدر موفق شدند بیش از یک دهه!” ما رسیده ایم برای اطلاعات بیشتر و به روز رسانی به عنوان ما آن را داشته باشد.

آنها شما را تشویق به توقف در و می گویند خداحافظی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>