در فرد کلاس های آنلاین و یا ترکیبی: کالج ” سقوط 2020 coronavirus بازگشایی برنامه های دقیق

دانشگاه ایالتی میشیگان جمهور ساموئل استنلی می گوید: او می داند coronavirus را اگر دانش آموزان دوباره به پردیس در پاییز.

در حالی که ایمنی “پارامونت” مدیر عامل این خطر است که یک شانس به ارزش مصرف برای MSU, او گفت:.

“یکی از چیزهایی که واقعا مهم است که اعتماد به نفس در دانش آموزان ما اعضای هیات علمی و کارکنان و تمایل خود را به رعایت تعدادی از چیزهایی که ما قصد داریم به درخواست آنها را به انجام در محوطه دانشگاه” استنلی گفت.

مانند استنلی ترین کالج مدیران خانههای گلی خالی بیش از چگونه به راه اندازی مجدد برنامه های خود را با هیچ پایانی برای بحران بهداشت عمومی.

با توجه به این وقایع از آموزش عالی است که ردیابی بیش از 860 موسسات’ طرح دو سوم از کالج ها در حال برنامه ریزی برای استقبال دانش آموزان در فرد در حالی که تنها 7 درصد در حال برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های آنلاین تنها. بسیاری از کالج های دیگر هنوز برای تصمیم گیری.

روش خود را به عنوان متنوع به عنوان حدود 3,000 چهار سال در کالج ها و دانشگاه ها که دهانه ایالات متحده است.

بازگشت به دانشگاه – با ماسک یک طرفه راهرو

استنلی است که در میان یک اکثریت روسای دانشگاه ها که در آرزوی به استقبال دانشجویان به پردیس در پاییز. او گفت: بسیاری از دانش آموزان تا به حال مشکلات با آموزش از راه دور در بهار. برخی فاقد منابع در صفحه اصلی برای تکمیل دوره های آنلاین.

اما میشیگان دولت هنوز برنامه ای برای برگزاری حدود نیمی از آن کلاس به طور کامل آنلاین. دیگران آموزش داده خواهد شد از طریق ترکیبی با فرمت, با دانش آموزان انجام برخی از دوره جلسات آنلاین و برخی در فرد یا در کلاس های درس بزرگتر در محوطه دانشگاه. مدرسه قصد دارد به جای دانش آموزانی که نمی تواند بازگشت فرد به آنها آنلاین برنامه درسی.

استنلی گفت: دانشگاه های وابسته به نیاز به ارتکاب به یک راه جدید برای زندگی در شرق و لانسینگ, پردیس: همیشه با پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی احترام موظف “جهت جریان” برای برخی راهروها و ارتکاب به خود انزوا اگر در معرض ویروس.

به منظور کاهش تراکم در مراکز مسکونی و غیر ضروری به حداقل رساندن تماس های اجتماعی دانشگاه, مدیران کاهش خوابگاه اشغال و الزامی تغییرات به زندگی در محل اقامت سالن.

دانشگاه دوک برای مثال ارائه اضافی مسکن محلی در هتل ها و آپارتمان ها با اکثر دانش آموزان وعده داده شده تنها یک اتاق.

در طول تاریخ سیاه, Florida A&M University, طرح پیشنهادی برای بازگشایی این مکان سقوط یک تمرکز قوی بر سلامت اقدامات احتیاطی. آمریکایی های سیاه و سفید در حال حاضر شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

اندازه کلاس در FAMU محدود خواهد شد و دانش آموزان را ملزم به دوش در زمان های برنامه ریزی. دانش آموزان “به شدت تشویق” برای آزمایش برای COVID-19 زمانی که آنها می رسند در محوطه دانشگاه و حداقل 2 درصد از اعضای هیات علمی و کارکنان خواهد شد تست شده به صورت ماهانه.

دانشگاه کلرادو بولدر برنامه به خانه دانش آموزان سال اول در “اجتماعی, همگروهی گروه” بسته به دوره ای آنها ثبت نام به.

“به طور منظم در یک ترم [دانش آموزان] ممکن است 40 یا 50 دانش آموزان مختلف است که آنها می تواند در تعامل با, به جای فقط 10. و ما بر این باورند که با کاهش که تراکم جمعیت ما قطعا کمک به کاهش برخی از مشکلات با ویروس” صدراعظم فیلیپ DiStefano سی ان ان گفت.

دانشگاه بوستون دانش آموزان دعوت به پردیس اما آنها را باید انتخاب میان کلاس های حضوری و یا از راه دور کلاس های خود را برای ترم پاییز.

“آن محافظت از سلامت و ایمنی از همه دانشجویان و استادان فراهم می کند و این نوع انعطاف پذیری است که دانش آموزان باید در این زمان دشوار است” سو کندی BU موقت کاردانی کشيش برای کارشناسی امور نوشت: در انتشار اخبار.

به همین دلیل تمام تلاش خود را برای بازگشایی دانشگاه ها? بسیاری از کالج ها — به خصوص کوچکتر مسکونی مدارس — نیاز دانش آموزان در محوطه دانشگاه به شناور باقی می ماند. بازپرداخت برای اتاق و هیئت مدیره زمانی که کلاس رفت و آنلاین در مارس ایجاد بحران بودجه در بسیاری از موسسات.

چه بیشتر دانش آموزان گفت که آنها ممکن است نه بازگشت به دانشگاه اگر کلاس های آنلاین دوباره در پاییز. در پرونده های حقوقی و رسانه های اجتماعی پست های آنها صرف مقدار زیادی از بهار گفت: نبود عادلانه آنها مجبور به پرداخت کامل شهریه به یادگیری آنلاین.

کلاس های آنلاین در سراسر کالیفرنیا

هنوز هم برخی از کالج ها تصمیم گرفته اند خطر یک جامعه شیوع بیش از حد بزرگ است.

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا — کشور بزرگترین دانشگاه دولتی سیستم — و بسیاری از دانشگاه ها در دانشگاه کالیفرنیا در سیستم برنامه ریزی برای ارائه بسیاری از ترم پاییز ترم آنلاین.

CSU صدراعظم تیموتی سفید گفت که او شک و تردید از مدیران که می گویند آنها می توانند با موفقیت دانش آموزان خود را به عقب با اشاره به پیش بینی یک “موج دوم” از coronavirus است که می تواند به شدت مختل کردن فعالیت های دانشگاه.

“اگر شما آغاز شده در فرد و سپس به حال به تلنگر به مجازی در نیمه راه از طریق این نوع از یو شما می دانید — این است که خوب برای دانش آموزان و برای تجربه یادگیری یا بهتر است به سازگار فضای مجازی فضا؟” سفید گفت.

برای برنامه های علمی است که بستگی به تجهیزات تخصصی — مانند کوره های برای سفال کارگاه و آزمایشگاه برای آزمایش های شیمی — CSU برنامه ای برای حرکت به جلو با یک تعداد محدود در دانشگاه ارائه شده و با توجه به سفید است. هر یک از این سیستم 23 دانشگاه ممکن است آموزش در هر نقطه از حدود 2 درصد به 12 درصد از آن کلاس در فرد است.

سفید گفت که او مطمئن است دوره های مجازی خواهد بود قانع کننده تر از آنها در بهار و امید دانشجویان را به “ماندن با آن” به جای در نظر گرفتن یک سال فاصله است.

“که در واقع به نوعی زمینه آموزش برای آینده نیروی کار به دلیل زمانی که آنها فارغ التحصیل شانس رفتن به هر روز در حال افزایش است که آنها خواهد شد مشغول به کار در یک فضای مجازی در آینده” سفید گفت.

در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس گفت: مدیران باید بیش از 20 درصد از کلاس های تدریس خواهد شد در شخص است.

کم تراکم مسکن ارائه خواهد شد بر اساس نیاز مالی و برای دانشجویان با گذراندن دوره های آموزشی و یا شرکت در فعالیت های دیگر ارائه شده در فرد بر اساس بیانیه از کشيش امیلی کارتر.

تغییر برنامه کلاس

برخی از دانشگاه ها در حال باز شدن دانشگاه اما reimagining علمی خود را تقویم و یا روش برای به حداقل رساندن انتقال ویروس است.

سیراکیوز دانشگاه قصد دارد به حرکت به طور متناوب در فرد برنامه برای سقوط مدت است. نیمی از دانشجویان را به شرکت در یک کلاس فرد در یک روز با نیمه دیگر به دنبال همراه تقریبا. دانش آموزان مبادله لکه های روز در است.

دانشگاه استنفورد برنامه شروع به سقوط آن دوره زودتر و اجازه می دهد تا تنها نیمی از دانشجویان به محوطه دانشگاه در هر سه ماهه.

و مانند دانشگاهها مانند برنج نوتردام و پوردو دانشگاه استنفورد به پایان خواهد رسید و مدت آن قبل از شکرگزاری برای جلوگیری از انتظار ظهور مجدد coronavirus در اواخر پاییز. دانشگاه ها را می خواهند به منظور کاهش شانس است که دانش آموزان در معرض تبدیل شدن به ویروس در خانه و آوردن آن به محوطه دانشگاه.

چند کوچکتر کالج ها در حال آزمایش با بلوک برنامه ریزی است. مرکز کالج در کنتاکی برنامه ای برای تقسیم نرمال تحصیلی دوره 13 هفته و چهار دوره به دو بلوک از دو دوره هر شش هفته به علاوه دو روز طولانی است. که راه استدلال کمتر کلاس در یک زمان مختل خواهد شد توسط یک پتانسیل شیوع. مرکز مدیران می گویند که آنها امید به تصمیم می گیرید تا اواسط تابستان که آیا کلاس های آنلاین خواهد بود و یا در فرد است.

هنوز هم با توجه به گزینه های

بسیاری از کالج ها مانند مرکز هنوز وزن راه های برای بازگشت.

در حالی که برنامه ریزی برای حفظ کلاس های آنلاین دانشگاه هاروارد است که با توجه به سه گزینه برای زندگی در مقطع کارشناسی برای ترم پاییز: نگه داشتن فعلی پردیس جمعیت در آن زمان کم-تراکم سطح با بسیاری از دانشجویان در خانه; مسکن حدود نیمی از آن دانشجویان دوره لیسانس و استقبال از بازگشت همه دانش آموزان است.

دانشگاه هاروارد مقامات می گویند آنها انتظار دارند برای تصمیم گیری در ماه جولای.

در کشورهای که برداشته بهداشت عمومی محدودیت های بالقوه هموار راه را برای دانشگاه ها به از سرگیری عملیات خود را, برخی از کالج ها ایجاد کرده اند خود را بازگشایی فاز.

در دانشگاه آلاباما مقامات در حال اجرای چهار فاز از بازگشایی آنها به عنوان ارزیابی تاثیر COVID-19 کاهش تلاش.

در حال حاضر این دانشکده می گوید: دانش آموزان خواهد شد تست شده برای COVID-19 قبل یا بلافاصله پس از بازگشت به دانشگاه و دانشگاه است و با توجه به محدود کننده در ترم تعطیلات و استراحت و همچنین پایان دادن به فرد آموزش شکرگزاری.

کمک: Byron Dobson, تالاهاسی دموکرات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>