مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از پست الکترونیکی-در انتخابات قرار داده فلوریدا خواهان در یک نقطه بی دست و پا.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه تایید پست الکترونیکی-در و رای گیری غایب در فلوریدا.

“آیا شما آن را تماس, رای توسط پست الکترونیکی و یا رای گیری غایب در فلوریدا انتخابات سیستم امن است و امن و محاکمه و درست است. فلوریدا سیستم رای گیری شده است تمیز کردن (ما شکست دموکرات ها تلاش در تغییر) بنابراین در فلوریدا من را تشویق همه برای درخواست رای گیری & رای از طریق پست!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در رسانه های اجتماعی داند.

این که آیا شما آن رای توسط پست الکترونیکی و یا رای گیری غایب در فلوریدا انتخابات سیستم امن است و امن و محاکمه و درست است. فلوریدا سیستم رای گیری شده است تمیز کردن (ما شکست دموکرات ها تلاش در تغییر) بنابراین در فلوریدا من را تشویق همه برای درخواست رای گیری & رای از طریق پست! #MAGA

— Donald J. Trump (realDonaldTrump) 4 اوت سال 2020

رای گیری توسط یک تحویل رای گیری روند چیزی است که رئیس جمهور با آن آشنا است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ساکن پالم بیچ کانتی رای دادند از طریق پست در ماه مارس ریاست جمهوری اولیه به عنوان 160,000 رای دهندگان در شهرستان است.

با اینحال مغلوب ساختن پیشی جستن توییت در روز سه شنبه شد واژگونی جزئی از خود پیشنهاد هفته گذشته به تاخیر 2020 انتخابات ریاست جمهوری بیش از نگرانی در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری.

که صدای جیر جیر دریافت سوزان انتقاد و حتی عقب راندن از توافق متحدان باشد.

بیشتر: نظرسنجی: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ یک بار-افزایش تصویب قطره زیر 50%

مغلوب ساختن پیشی جستن را بی اساس نگرانی در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری بودند در مواجهه با, در میان دیگران, فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

DeSantis یک سرسخت تهمت متحد در دفاع از فلوریدا پست الکترونیکی-در انتخابات روند. او گفت: فلوریدا ندارد “ایمیل انبوه برگه های رای به هر آدرس” صرف نظر از اینکه رای دهندگان خواسته بود برای یکی و گفت که نوع رویکرد می تواند آسیب پذیر به تقلب.

“این چیزی است که ما در فلوریدا” DeSantis گفت: در آن زمان. “فلوریدا رای توسط ایمیل. شما می توانید درخواست پست الکترونیکی رای گیری آن را برای شما ارسال شده است. تاپیک تایید. و این یک فرایند است که من فکر می کنم کار کرده است. من از فلوریدا سیستم.”

به طوری که سناتور مارک کرک جمهوری خواه مارکو روبیو که در روز شنبه گفت که او “نه نگران پست الکترونیکی-در رای گیری در فلوریدا” در یک تماس را فشار دهید برگزار مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس 2020 مبارزات انتخاباتی.

فلوریدا تهمت کمپین سخنگوی اما Vaughn روز سه شنبه گفت: تفاوت بین “همه رای-با-سیستم پست الکترونیکی است که دموکرات ها در حال تحمیل و چه سیستم فعلی وجود دارد که در فلوریدا است که تعهد در رای دهندگان به هر دو برای رأی دادن ثبت نام و درخواست رای گیری.”

هنوز هم تهمت انتقاد از پست الکترونیکی-در انتخابات قرار داده فلوریدا خواهان در یک نقطه بی دست و پا. در حالی که رای غیابی مدت طولانی است که در دسترس است برای کسانی که فکر می کنم آنها خواهید بود خارج از شهر در روز انتخابات فلوریدا هیچ بهانه ای رای توسط سیستم ایمیل شده است در حدود تقریبا 20 سال است.

رأی-با-پست الکترونیکی به عنوان یک اصلاح پیشرفته توسط جمهوری خواه به رهبری قانونگذاری فلوریدا پس از سال 2000 ریاست جمهوری بن بست در دولت است. در ضمن فلوریدا خواهان استفاده از این سیستم به طور موثر به درایو آرا و پیروزی در انتخابات فدرال و ایالتی و محلی سطح.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از رای گیری فرآیندهای که شامل مصاحبه یک رای در فرد تبدیل شده است بیشتر آوازی به عنوان نظر سنجی همچنان نشان می دهد او را انتهایی دموکراتیک رقیب جو بایدن در کلید میدان نبرد متحده آمریکا از جمله فلوریدا.

رئیس جمهور ساخته شده است که ادعا می کند در مورد تقلب انتخاباتی در سال های اخیر اما قادر نبوده است تا ادعای خود را گسترده و یا در مقیاس انبوه بی نظمی.

در ماه مه سال 2017 تهمت تاسیس ریاست جمهوری مشورتی کمیسیون انتخابات صداقت به بررسی ادعای تقلب انتخابات. این کمیسیون به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس منحل شد در ژانویه 2018 بدون ارائه شواهدی از تقلب.

پروب شد و سپس تبدیل به بیش U. s. Department of Homeland Security, که همچنین تولید کرده است گزارش حمایت رئیس جمهور اغلب تکرار می کند.

گزارش فلوریدا سرمایه خبرنگار جان کندی استفاده شده در این گزارش است.

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de