در ساراسوتا 50 سال از دلفین وحشی تحقیقات

خواهد فن آوری های جدید عملکرد سرنخ های جدید در هوش در ساراسوتا خلیج ؟

ساراسوتا — اگر عمیق و جاودانه رمز و راز از “دلفین زبان” تعبیه شده در کد است که می تواند ترک خورده شانس بالا هستند که همسایگان ما در ساراسوتا خلیج را نشان می دهد راه است.

مجهز به مجتمع بزرگ مغز است که در واقع بیشتر یک انسان بالغ ماده خاکستری توسط برخی از 300 گرم دلفین ها مدت طولانی است که پر داستان با فرهنگ پاپ به عنوان انسان از دریا. اما شگفت آور ظرفیت پارک اسیران به اطاعت پاداش مبتنی بر دستورات باید مصرف مشاغل از ماوریکس و خیال بیهوده در جستجوی معنی دار ایجاد ارتباط دو طرفه است.

به لطف ترکیبی از “علوم شهروند” ارتقاء در تکنولوژی کامپیوتر و مداوم کنجکاوی از یک محقق که شروع به درخشش این دنباله به عنوان یک ریورویو بالا دانش آموز زمانی که نیکسون رئیس جمهور cetacean جهان است که پر سر و صدا مانند قبل از هرگز. و بیشتر به طور سیستماتیک بررسی جمعیت از دلفین های وحشی در این سیاره است که تولید کتابخانه های آواز داده است که حفظ خواهد کرد محققان اشغال شده برای سال.

آنچه دیده می شود در حال حاضر فقط نوک کوه یخ است.

شیدا چاه مدیر شیکاگو جانورشناسی جامعه ساراسوتا دلفین پژوهش و برنامه شیپور خاموشی صفحه کلید از یک دسکتاپ خود را در دریایی خرده آزمایشگاه و طبع آنچه که او در مورد به شماره گیری نمایید تا با کلمه از احتیاط. اگر چه زمین و فرکانس دلفین ها’ ارتباطات می تواند در انتقال احساسات او می گوید: انتظار نداریم که آنها را “به دیجیتال زبان مانند ما مانند یک گاو کوسه می شود برخی از سوت یا یک stingray می شود برخی سوت.”

که گفت: …

“از طریق پخش آزمایش” چاه ادامه می دهد “ما آکوستیک همکاران تعیین کرده اند که هر یک از امضای سوت به عنوان یک نام — این حیوانات به مفهوم انتزاعی از یک نام است.”

او کلیک بر روی تماس های ضبط شده-و-پاسخ بین یک مادر تعیین شده F181 و گوساله F230. مانیتور چشمک می زند بر روی یک تصویر از صدا به نام یک طیف. این فاميلی مبادلات فشرده به تنگ رنگارنگ عمودی خوشه که به عنوان بصری منحصر به فرد به عنوان اثر انگشت. تماس های خود را شبیه غوغای پرندگان.

محققان crunched فایل های صوتی را به کامپیوتر تولید شده سوت و آنها را مستغرق این مصنوعی برای تلفن های موبایل به ساراسوتا خلیج. و آنها را تماشا کرده ام هدفمند بستگان تغییر البته در پاسخ.

“بنابراین حیوانات نمی شد در پاسخ به صدای اطلاعات اما به شکل سوت می گوید:” چاه. “آنها در حال گرفتن که اطلاعات انتزاعی از این سوت و آنها در حال استفاده از آن برای تماس با یکدیگر و یا به نگه داشتن در تماس با دیگران است. که نشان داده شده است اغلب در قلمرو حیوانات. آن را بسیار سرد است.”

آن است که در واقع بسیار بزرگ است. آنقدر بزرگ که ساراسوتا خلیج پر رونق زیستگاه موجوداتی با مغز بزرگتر از کسانی که از شامپانزه ها یک آهنربا برای برش لبه علم است. و ارتباطات معما تنها بخشی از قرعه کشی. چون پستانداران که رها شده روی زمین و بازگشت به دریا 55 میلیون سال پیش نیز مأموران برای ساراسوتا زیست محیطی سلامت.

در نتیجه بیش از 265 مقالات کارشناسی چرخید کردن SDRP که جایگزین 41 مدرک کارشناسی ارشد و 43 دانشجویان دکترا 40 بعد از فارغ التحصیل دانشمندان و محققان از 45 کشور. ساراسوتا دلفین ها را نیز نمیفهمد به چهار کتاب و بیش از 100 ویژگی های گزارش.

آنها بعد از همه نشسته اردک برای هر انسان و طبیعت موضوع آنها را به. چرا که اگر الگوهای نگه داشتن آنها خواهد شد به احتمال زیاد انتخاب مرگ از محیط زیست آخرالزمان قبل از تخلیه خانه تنها آنها تا کنون شناخته شده است.

• • •

قبل از عصر یخبندان این گوشه ای از جنوب غربی فلوریدا به احتمال زیاد تمدید 60 مایلی غرب به خلیج مکزیک. اما با استثنا قابل توجه برای بشر مهندسی خط ساحلی از ساراسوتا خلیج مانده است نسبتا دست نخورده گذشته بیش از 5000 سال. بیش از احتمال زیاد اجداد خلیج bottlenose دلفین ها هرگز منحرف به دور از جزر و مدی از سواحل آبهای کم عمق.

در سال 1970 چاه در طبقه همکف از اولین سازمان یافته و پایدار تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد ساراسوتا راز زیردریایی جوامع است. با استفاده از دوربین دوچشمی یخ مارک های تصویری, برچسب ها, برچسب ها رادیو و ماهواره تله متری او و دانشمندان دیگر را ردیابی و شناسایی هزاران نفر از cetaceans عبور از این آبراه از ترا Ceia به ونیز. اما برخی از آنها را کشف کرده ایم هرگز ترک. این “ساکن” دلفین اندیش در اینجا بیشتر از هر جای دیگری. در آخرین شمارش وجود دارد شاید 170.

خود را به گونه outlasted فلوریدا فیل و glyptodons این Calusa و فاتحان و Confederates. آنها را تحمل کرده اند همه شیوه ای از زیستگاه تخریب سپاه مهندسان ارتش تالاب زهکشی به لایروبی Intracoastal آبراه ایجاد از بین بردن جزایر زمینه, پیچش از رواناب فاضالب های سطحی و آلودگی در اشکال بی شمار از قایقهای موتوری سر و صدا به فاضلاب.

و ادامه داد: تعامل با انسان منجر به خطرناک نسل codependencies. شاهد 41-سال-پیر زن به نام وسپا.

شناخته شده برای سایه ماهیگیران تفننی برای جزوه وسپا به احترام هفت از 10 گوساله. چهار مجروح شدند توسط انسان تماس (fishhooks خط و گیرایی قایق برخورد) و هفت اند و یا تا به حال دیده شده است نمایش “رفتارهای غیر طبیعی” در اطراف مردم است. همچنين چهار نفر از وسپا پنج نوه های مرده از آن دیده می شد درگیر در رفتارهای غیر طبیعی.

ولز می گوید: آنها متوجه شدند با رعایت وسپا و تقلید رفتار او.

تازه ترین حمله در خانه خود آب آغاز شد, فاجعه بار جزر و مد قرمز و طاعون از 2017-18 زمانی که پنج نفر از خلیج دلفین ها تسلیم به آن خفگی brevetoxins. حتی بیشتر ominously این بلوم جلبکی نیز از بین برود 88 درصد از گوشتخوار پستانداران دریایی’ شکار ماهی. اما پس از آن چیزی شگفت انگیز اتفاق افتاده فراخوانی یک تضاد به همان اندازه با وحشیانه جزر و مد قرمز و ماهی کشتن در 2005-06.

هیچ دلفین ها کشته شدند در اوایل شیوع اما پیامدهای آن بود و بی رحم. در مواجهه با گرسنگی از مواد غذایی کاهش 2 درصد فوت در برخورد با ماهیگیران تفننی’ دنده. سیزده سال بعد, با این حال, یک پیش بینی از تکرار آن غم انگیز آمار موفق به تحقق. و مانند بسیاری از چیزهایی که رخ می دهد در خلیج, دلیل برای این است که … یکی دیگر از رمز و راز است.

• • •

شیدا چاه وارد در ساراسوتا از مادری خود ایلینوی در سال 1969 آغاز شد و داوطلبانه در Mote یک سال بعد. غوطه وری خود را به زیست شناسی دریایی تولید می کند (Ph. D.) از دانشگاه کالیفرنیا-سانتا کروز post-doc تحقیق در جنگل سوراخ اقیانوس شناسی موسسه و در سال 1977 او را استخدام به عنوان استاد راهنمای محلی دلفین تحقیقات یک پروژه آغاز شد که هفت سال پیش از آن. شیکاگو انجمن جانورشناسی است که تجویز این برنامه از سال 1989 است.

در حالی که ساراسوتا کانتی بشر در جمعیت نزدیک به چهار برابر شده و از سال 1970 نظرسنجی ها نشان می دهد دلفین اعداد در 40 مایل محدوده جنوب خلیج تمپا باید پایدار باقی مانده است. بر خلاف ساحلی bottlenose جوامع خاموش کارولینای شمالی می گویند که مهاجرت صدها مایل در هر فصل به انگلستان جدید ساراسوتا در دلفین ها هرگز ولگرد دور از خانه. برخی شناسایی شده اند جسارت 25 مایلی شمال یا جنوب بای و تا 7 مایل دریایی. اما ولز می گوید: کسانی که سفر نادر است.

با تشکر متعدد مشارکت SDRP مستند به شش نسل از خانواده تبارها در خلیج و انجام ارزیابی سلامت در 70 درصد از ساکنان آن است. که مرتب سازی بر تداوم ارائه یک استاندارد طلایی برای مطالعات تطبیقی در سراسر جهان به خصوص برای زیست شناسان دریایی کار فاجعه مناطق مانند لوئیزیانا Barataria بای.

از رفتارهاي پر از نشت نفت آبهای عمیق افق که خروشان برای 87 روز در سال 2010 از بین می رود 80 مایل خجالتی از ساراسوتا خلیج اما پستانداران دریایی در شمال خلیج فارس نیست خیلی خوش شانس.

با توجه به ملی اقیانوسی و جوی دولت بیش از 150 نهنگ و دلفین لاشه بدست آمده در طول فاجعه است. سخت ترین ضربه بود Barataria خلیج صفحه اصلی به جایی بین 1000 و 2000 ساکن bottlenose دلفین ها. سونوگرافی آزمون نشان می دهد بارداری در Barataria دلفین ها فقط 20 درصد موفق; در ساراسوتا میزان موفقیت 83%.

خمیازه اختلاف نشان می دهد که در زیر آرام سطح لوئیزیانا, آب, یک دهه پس از نفت gusher مقدار زیادی از مشکل کمین است زیر.

• • •

در سال 2004 قبل از دولت یا هر کس دیگری از آن فکر و با کمک از Barancik بنیاد ولز خدمه معرفی فصلی ماهی نظرسنجی به ساراسوتا خلیج با استفاده از کیف پول seining شبکه و فرو بردن به seagrass مراتع به عنوان یک شاخص زیستگاه. شانزده سال بعد محققان همچنان به گرفتن اندازه و انتشار دلفین ها’ طعمه ماهی از انتخاب به ارزیابی حجم از مواد غذایی در دسترس.

نیروبخش برای بدترین زیر 2017-18 red tide فاجعه تحلیلگران شگفت زده شدند که چه اتفاقی افتاده در منطقه مرده پس از karenia برويس پاک خلیج.

“ما تا به حال تعداد رکورد شکار ماهی در ماهی ما بررسی سپتامبر گذشته می گوید:” چاه. “ما اعتقاد داریم زمانی که جزر و مد قرمز در سمت چپ بسیاری از لارو ماهی که تخم دریایی آمد به خلیج چرا که بسیاری از شکارچیان گرفته شده است. که حس می کند اما این باعث نمی شود آن را یک واقعیت است. همه ما می توانید انجام دهید این است حدس و گمان.”

آنچه نیز اتفاق افتاده پس از شکوفه فروکش کرده بود و یک چشم انداز مثبت در تعداد زیادی از دلفین ها زخمی در حمله کوسه. ده ثبت شد در سال 2019 که در آن سالانه به طور متوسط 0 تا 6 گزش. شاید کوسه شد مشکل از محل معمول خود را ناهارخوری کرایه.

• • •

تحقیقات لگد به حتی دنده بالاتر در سال 2017, زمانی که SDRP شروع سیم کشی ساراسوتا خلیج به استراق سمع در دلفین پچ پچ. پوشش — شامل 10 hydrophones ضبط محیط محلی سر و صدا از پالما صلا خلیج در شمال به اسپانیایی نقطه در انتهای جنوبی — است که به نام منفعل Acoustic, گوش دادن ایستگاه های (PALS). در حال حاضر floodgates باز هستند.

دلفین ها منتشر می کنند سه پایه برای تلفن های موبایل. بیشترین محبوبیت است, echolocation, سونار سیستم با پینگ بک ها فعال است که مسیر و مشخصات طعمه. سپس امضا سوت که شناسایی هر یک از حیوانات.

ترین مبهم هستند “پشت سر هم پالس.” کسانی که مبادلات کم تن به تن و صدا مانند فلزی منمن. وجود جوایز و افتخارات بالا در انتظار هر کسی که می تواند شکل که.

بزرگترین مجموعه از ساراسوتا دلفین صداهای ساکن در جنگل سوراخ اقیانوس شناسی موسسه در ماساچوست است. بسیاری از کسانی که ضبط شده بودند جمع آوری شده به صورت دستی اغلب در طول فصل تابستان دستگیری برای گرفتن انتشار بهداشت ارزیابی.

جنگل سوراخ تحقیقات متخصص Laela Sayingh می گوید بایگانی تاریخ به سال 1984 اگرچه ضبط شده از اوایل سال 1974-75. تمام گفته موجودی شامل حدود 1000 جلسات از 300 ساراسوتا cetaceans با کلیپ های فردی بیش از حد متعدد به دفعات مشاهده شده است. اما آن را به بزرگتر توسط سفارشات از قدر.

سرمایه گذاری در شتاب کامپیوتر حافظه ظرفیت های مشترک سرمایه گذاری های شیکاگو وحش, جامعه, ریزه, جدید, دانشگاه, فلوریدا و محلی عمل سرخ ابزار شروع به نصب خورشیدی گوش دادن به ایستگاه و hydrophones در امتداد خلیج سه سال پیش.

در واقع تا حد زیادی به همراه زمینه و یا اسکله در مکان های مسکونی به زیر آب ضبط برنامه ریزی شده به اجرا 24/7. با ترابایت-محدوده قابلیت ذخیره سازی آنها کار می کنند تنهایی برای یک سال کامل. تا کنون نقطه شیرین شده است پالما صلا خلیج که در آن صوتی ضبط برداشت تا 200,000 سوت در سال 2017 به تنهایی.

“و ما حتی تجزیه و تحلیل تمام داده ها در عین حال می گوید:” دیوید مان که سرخ شرکت طراحی دستگاه های ضبط. “ما نیاز به توسعه لگاریتم به انجام تجزیه و تحلیل.”

مان شروع به کار با حلقه چاه و SDRP در سال 2001 زمانی که او به دانشگاه فلوریدای جنوبی دانشکده علوم و فنون دریایی. صاحب خانه و محل سکونت انجمنهای شده اند تا حد زیادی پذیرای میزبانی بگیرید و یاد دهید دستگاه; در واقع مردمی که در حال حاضر باید این گزینه از گوش دادن در در زمان واقعی برای تلفن های موبایل در آب توسط تنظیم در رادیو FM.

چاه است طرح بر گسترش بگیرید و یاد دهید, پروژه با آنا ماریا مدرسه ابتدایی مجموعه به آنلاین بعد از این سال. اما از آنجا که ضبط روسری تا همه چیز — قایق صداهای ماهی و غیره. — فوری چالش در حال آمدن است تا با ضبط است که می تواند جداگانه دلفین سیگنال از نویز. Austin اندرسون در مورد به پایان است که با غربالگری ضبط شده با دستگاه-تدریس neural nets.

یک کالج جدید گرادیان شدن یک استاد در اطلاعات علم اندرسون الک را از طریق شاید 400,000 spectrograms بالا احتمال دلفین سوت با یکی دیگر از 800.000 بیشتر-از-نامزد به احتمال زیاد برای ارزیابی.

“این نوع از دیوانه واقعا می گوید:” اندرسون. “محققان در حال حاضر انجام می شود همه بلند کردن اجسام سنگین توسط ضبط دلفین ها به طور مداوم. من اجرا کردم و به من بیش از شاید معادل 2, 2 سال از داده های صوتی در یک زن و شوهر از ایستگاه های ما به طوری که ما در حال صحبت کردن در مورد احتمالا میلیون ها نفر از صوتی سوت.”

برخی از spectrograms بالا بردن سوالات بیش از پاسخ. او اشاره کرد بسیار نادر تغییرات نامحسوس در برخی از امضا سوت که باعث می شود او تعجب اگر او ضربه بر مادر و نوزاد مبادلات و یا شاید چیز دیگری به طور کامل.

“من نمی دانم” او می گوید: “گاهی اوقات به نظر می رسد مانند یک دلفین در تلاش است به تقلید و یا شاید حتی مسخره کردن یکی دیگر. اما من مطمئن هستم که مسخره است که کلمه حق. من نمی دانم چه کلمه حق است.”

پنجاه سال به SDRP و گفتگو با بازیکنان مانند صدا این پروژه فقط گرفتن آغاز شده است. رالف Piland که به تازگی بازنشسته مدیر Salisbury باغ وحش در مریلند بوده است SDRP داوطلب برای بیش از 30 سال است. در واقع او و همسرش در حال حرکت به ساراسوتا.

“این تحقیقات پیشگامانه و به بخشی از یک جامعه است که درک و پذیرای چه چیزی اتفاق می افتد وجود دارد قابل توجه است,” او می گوید. “زمانی که من در خارج وجود دارد در آب با مردمی که من احساس می کنم بخشی از NBA All-Star team. آنها بهترین در جهان است.”

برای چاه های میراث به نظر می رسد خود کفا در حال حاضر.

“ما تا به شناسایی شش نسل از دلفین ها در ساراسوتا خلیج و در هر زمان یکی از ما مشاهده همزمان پنج نسل در یک اصل و نسب” او می گوید. “و در حال حاضر ما سه نسل از محققان — کسانی از ما که شروع به انجام کارهایی که سال پیش ما دانش آموزان گراد و در حال حاضر آنها باید دانش آموزان خود را در آینده.

“در بسیاری از تشابه بین حیوانات است که در اینجا و زندگی خود را و چگونه ما در حال یادگیری در مورد زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>