وندی شرمن رئیس جمهور باراک اوباما و وزیر امور خارجه برای امور سیاسی. او گفت در ون Wezel در ساراسوتا در روز دوشنبه.

تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای رسیدن به یک توافق صلح در افغانستان پس از 18 سال از جنگ دریافت ستایش جمعه از سفیر سابق وندی شرمن با مقامات وزارت امور خارجه آمریکا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما که به نظر می رسد در Ringling College انجمن کتابخانه های تاون هال سری سخنرانی.

در حالی که شرمن مقدار زیادی از نگرانی در مورد تهمت رویکرد به وزارت خارجه و سیاست خارجی او گفت: خبری که از آمریکا رسیده است یک آتش بس با طالبان است خوش آمدید.

“این خوب است, مفید, گام اول گفت:” شرمن, که در خدمت به عنوان وزیر امور خارجه در امور سیاسی و امور چهارم بالاترین مقام در وزارت خارجه شد و منجر مذاکره کننده در ایران که مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیده است.

شرمن همچنین اذعان کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن حمله موشکی که به کشته شدن ایران ژنرال قاسم سلیمانی در عراق می تواند کمک به تضعیف ایران و تجاوز در منطقه اگر چه او گفت که این اعتصاب یک حرکت مخاطره آمیز آورده است که ایالات متحده و ایران را به آستانه جنگ.

“من فکر می کنم رئیس جمهور در زمان فوق العاده ای در معرض خطر” شرمن گفت: در طول یک رویداد رسانه ای قبل از سخنرانی او یک ون Wezel هنرهای نمایشی سالن در ساراسوتا.

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im