در کارولینای جنوبی ساندرز ممکن است افزایش از میلیاردر Steyer

SPARTANBURG, S. C. — میلیاردرهای هستند سازگار خائنانی در برنی ساندرز’ کمپین روایت است. او ریل در برابر آنچه که او را درک به عنوان نفوذ ناروا ثروت خود را می برد و چگونه است که منجر به خمیازه کشیدن نابرابری از زندگی آمریکایی.

انتقادات خود را در حال unsparing و جدید ترین هدف مایک بلومبرگ یک رقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و یکی از ثروتمندترین مردم جهان را.

اما یکی دیگر از میلیاردر در مسابقه تام Steyer تا حد زیادی موفق به فرار ساندرز’ خشم. و شاید با همین دلیل خوب است: آن را به خوبی می تواند Steyer که کمک می کند تا حرکت ساندرز به موفقیت در این مهم ایالت کارولینای جنوبی است.

Steyer را تهاجمی معاشقه از رای دهندگان در دولت همراه با ده ها میلیون دلار در تبلیغات قرار داده و او را در یک جای تعجب موقعیت قوی است که می تواند سیفون پشتیبانی از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. که ایجاد یک خط برای ساندرز که رهبری بایدن را در مورد کارولینای جنوبی خواهد بود انتخاباتی خود را با فایروال.

بیش از چند هفته گذشته Steyer تا حد زیادی به حال کارولینای جنوبی به خود را به عنوان بسیاری از نامزدهای دیگر متمرکز در نیوهمپشایر و نوادا. بسیاری از رشته از جمله بایدن و Sanders, با حضور در راهپیمایی و تظاهرات در کلمبیا در مارتین لوتر کینگ جونیور در روز است. ساندرز نشده پس از بازگشت و بایدن ساخته مختصری در آخرین لحظه توقف شب از مقدماتی نیوهمپشایر.

اوایل نظر سنجی نشان داد بایدن با یک فرمانده سرب در کارولینای جنوبی به خصوص در میان رای دهندگان سیاه را که تا آنجا که دو سوم از آن دموکراتیک رای دهندگان. بایدن نیز وارد شده ترین تاییدیه از قانونگذاران و مقامات دیگر است.

Michael Bailey سخنگوی دموکراتیک سیاه حزبی از ایالت کارولینای جنوبی گفت: بایدن را تنومند حضور ممکن است منجر به برخی از مبارزات به فکر می کنم آنها تا به حال هیچ راه پیروزی را در دولت است.

“بسیاری از کاندیداهای دیگر فرض بر این است که بایدن به حال آن را پیچیده بنابراین ما در حال رفتن به قرار دادن منابع ما وجود دارد. ما در حال رفتن به جنگ در کشورهای دیگر و سعی کنید به را تشکیل می دهند” بیلی گفت.

اما ساندرز تا به حضور در دولت پس قبلی خود در مبارزات انتخاباتی در سال 2016: یک زیرساخت های موجود از انقلاب ما یک سوپر پک است که پشتیبانی از او ارائه یک سازمان است. در اواخر سال 2018 هزاران نفر تبدیل به دیدن ساندرز در انقلاب ما را “مدیکر برای همه” تجمع در کلمبیا. هر ماه گروه برنامه جلسات و حضور در حوادث در سراسر کشور.

پس از راه اندازی خود را در سال 2020 پیشنهاد ساندرز برگزار کرده است کمپین حوادث به ندرت بازدید کم درآمد جوامع و به عنوان بسیاری از نامزدها انجام داده اند صحبت در کلیسا در روزهای یکشنبه.

“آنچه که من آمده ام به درک این است که او کسی است که مبارزه با بی عدالتی اجتماعی گفت: دولت Rep. عاج Thigpen یک آمریکایی آفریقایی قانونگذار است که پشتوانه Sanders. “و برای مبارزه با بی عدالتی های اجتماعی است که در DNA از آمریکایی های آفریقایی تبار. … مادرم گفت: مدت زمان طولانی پیش, ‘واقعی’ عبور از همه موانع.”

ساندرز نیز کمک گرفتن از یک منبع غیر منتظره: خواهان. ماه گذشته یک گروه از رهبران ایران از شمال ایالت کارولینای جنوبی منطقه اعلام کرد فشار برای تشویق همکار جمهوری خواهان برای عبور و پشتیبانی ساندرز در مقدماتی حزب دموکرات. آن را تلاش برای افزایش نامزد آنها را به عنوان ضعیف ترین انتخابات عمومی matchup با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما ساندرز’ بزرگترین کمک ممکن است Steyer پول. او صرف بیش از 60 میلیون دلار در تبلیغات در دولت است و doled بیش از 300.000 دلار برای حمایت از احزاب دموکراتیک در کشور و در سطح شهرستان با توجه به مبارزات انتخاباتی خود و نیز جعلی تاخت و تاز به خصوص در جامعه است. روز دوشنبه یک پنجم از اعضای قوه مقننه سیاه حزبی رسما تایید Steyer. دو نفر دیگر از جمله انجمن صندلی در مبارزات انتخاباتی خود حقوق و دستمزد به عنوان مشاوران ارشد.

برخی از این حمایت گفت: یکی دیرین مجلس دولت می تواند دیده می شود به عنوان برش بایدن به درخواست تجدید نظر به متوسط رای دهندگان سیاه یک حرکت است که می تواند در ساخت اتاق برای ساندرز’ پیشرفته تر حامیان.

“من فکر می کنم که او ایجاد فضا برای دیگران و باریک خط” گفت: دولت بهداشت ، جرالد مالوی یک کارش عضو کارولینای جنوبی مقننه سیاه حزبی. “تام Steyer است که تمایل به رسیدن به اقلیت رای دهندگان در راه است که نامزدهای دیگر نمی تواند و یا نیست.”

برای بیلی Steyer نامزدی بود garnering حمایت بیشتر از فقط از ناراضی بایدن حامیان.

“من فکر نمی کنم این درست است که او آرای دور از معاون رئیس جمهور او را به گرفتن رای از همه چیز و همه کس او را به آوردن رای دهندگان جدید به پای صندوق های رای,” او گفت:.

برخی از Steyer تلاش شده است غیر متعارف. همسرش, کت تیلور به تازگی اجاره خانه در کلمبیا که در آن او تا به میزبانی چندین خانه های باز و برنامه ای برای استفاده به عنوان یک East Coast پایه عملیات تا زمانی که شوهرش در انتخابات ریاست جمهوری.

“گفت: من از ابتدا اگر شما می خواهید به یک نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری شما رو به درخواست تجدید نظر به همه در سراسر کشور و شما رو به درخواست تجدید نظر به متنوع حزب دموکرات ائتلاف” Steyer گفت: پس از یک مبارزه انتخاباتی حزب بلوک در اوایل این ماه در Winnsboro کوچک مرکزی کارولینای جنوبی شهر است. “کارولینای جنوبی یک آمریکایی آفریقایی تبار جمعیت آن یک حالت بحرانی و پس از آن واقعا مهم است برای هر کسی که مراقبت در مورد حزب دموکرات و می خواهد به نمایندگی از این حزب است.”

اما بخشی از درخواست تجدید نظر گفت: هر دو Malloy و چارلز استیل جمهور از رهبری مسیحی جنوب کنفرانس نیز مسئله مبتنی بر هیچ دلیل Steyer مکرر اشاره از حمایت هر دو برای ایران و برای تامین بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها. برای استیل Steyer انگیزه را در موضوعاتی مانند به نظر می رسید رانده شده توسط یک نیروی قوی تر از سیاست است.

“به گوش آقای Steyer بحث در مورد HBCUs و به بحث در مورد غرامت چیزی است که الهی گفت: که آمد از آسمان” گفت: استیل که می گوید او نمی رسما حمایت Steyer اما به نظر می رسد در کمپین بلیزرز با او در کارولینای جنوبی است. “او نمی گویند که از گوشت و خون از آنجا که بسیاری از مردم از اجرای این مسئله است.”

با کمتر از دو هفته تا اولیه رای دهندگان در حال گرفتن توجه داشته باشید. در انتظار Steyer در عدالت زیست محیطی رویداد روز دوشنبه Malina ساقی 20 ساله دانشجوی سال دوم در دانشگاه کارولینای جنوبی-شمال ایالت گفت که او تا به حال شده است در ابتدا طرفدار ساندرز که نامزدی او را دیدم به عنوان هیجان انگیز اما بدون ماده او می خواهد.

“من مانند جمعیت و اعتیاد به مواد مخدره اما در پایان روز, من هنوز هم نیاز به می دانم که شما چه کسی هستید” باتلر گفت.

گفت: در مورد Steyer توسط مادرش که “همه در” برای نامزدی خود را ساقی گفت که او واقعا علاقه مند در بایدن گفت: این کافی نیست که فقط به خدمت کرده است با رئیس جمهور باراک اوباما.

“مردم من سن آنها مانند او چرا که او با اوباما و من احساس می کنم که واقعا نمی گفت خیلی,” او گفت:.

Johnnie کردرو رئیس دموکرات سیاه حزبی از ایالت کارولینای جنوبی و Steyer حامی این هفته گفت که آنچه که او می بیند به عنوان Steyer حرکت نشان می دهد که نامزدها نباید مصرف هر گونه حمایت اعطا شده است.

“هر کسی که می آید به کارولینای جنوبی تفکر که آنها را به رای است در بیداری بی ادب — و ما می دانیم که است که اشاره به” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسنده تام فورمن جونیور کمک به این گزارش از کلمبیا, S. C.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im