در جولای آسمان: یک بار در 7000 سال فرصت برای دیدن ستاره دنباله دار تازه کشف شده

ستاره دنباله دار NEOWISE قابل مشاهده است و با دوربین دوچشمی و یا حتی با چشم غیرمسلح اما نمی خواهد در اطراف برای مدت طولانی.

فیلم سکسی خارجی از لبه جهان سفر در سکوت برای هزاران سال قبل از مرد گرفتار یک نگاه اجمالی از آن چشمک زدن در مه – یک نادرترین نادر ستاره دنباله دار است که می توان از زمین بدون تجهیزات پیشرفته.

ستاره دنباله دار به نام NEOWISE برای پیری ناسا مادون قرمز تلسکوپ فضایی است که کشف آن قابل مشاهده خواهد بود با دوربین دوچشمی و یا حتی با چشم غیر مسلح قبل از طلوع آفتاب از طریق پنج شنبه و پس از آن فقط پس از غروب آفتاب از طریق حداقل چهار شنبه, جولای 23 هنگامی که آن را می سازد آن نزدیکترین رویکرد به زمین است.

فلوریدا دارای مزیت در دیدن اثیری و هاله و زرق و برق دار دم از اسراف فضای مصنوع در حالی که آن کم است و در افق قبل از روز استراحت از سواحل شرق سواحل است. آن را به عنوان حرکت اواسط ماه برای آسمان شب پس از غروب آفتاب این سواحل سواحل غرب ارائه خواهد شد به خوبی نشان می دهد آن را به عنوان صعود بالاتر در آسمان است.

“این همه از چیزهایی که شما می خواهید یک ستاره دنباله دار به اند” گفت: J. Kelly بیتی ارشد ویرایشگر برای آسمان و تلسکوپ. “در این طرح بزرگ از چیزهایی که آن را خیلی مهم است اما از آن رضایت بخش است چرا که این اولین بار در چند سال است که یک ستاره دنباله دار بوده است و در آسمان به اندازه کافی روشن دیده می شود با چشم غیر مسلح.”

فلوریدا در سواحل هر دو باید یک صندلی ردیف جلو به دیدن تازه کشف ستاره دنباله دار است که می تواند بدون یک تلسکوپ است. گرافیک از @SkyandTelescope توضیح دهد هنگامی که و که در آن به نگاه. https://t.co/Ya2vfTOOHR pic.twitter.com/TwD8b9ZIYB

— کیمبرلی میلر (@KMillerWeather) در 10 ژوئیه سال 2020

ترین سیاره جشن آسمانی توریست ستاره دنباله دار هالی است گذشته دیده می شود در سال 1986 است و زمان بازگشت حدود 75 سال که به معنی آن را نمی خواهد دوباره به اطراف تا 2061.

NEOWISE بازگشت زمان است که بیشتر در مجاورت 7000 سال.

دانشمندان ناسا بر این باورند NEOWISE است که پس از شکل گیری منظومه شمسی ساخته شده و در مجاورت مشتری و حاوی همان گرد و غبار و گاز و یخ بود که در اطراف هنگامی که پادشاه سیاره – بزرگترین در سیستم ساخته شده است گفت: یوسف Masiero معاون محقق اصلی برای NEOWISE ماموریت ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا.

NEOWISE می ایستد در نزدیکی زمین اشیاء Wide-field Infrared Survey Explorer. راه اندازی در سال 2009 فضاپیما هرگز طراحی شده برای مطالعه سیارات و ستاره های دنباله دار بود و یک عمر فقط هفت ماه.

چرا که ستاره های دنباله دار به طور معمول به نام برای افرادی که کشف آنها مانند ادموند هالی به NEOWISE ستاره دنباله دار بود و نام این تلسکوپ که برای اولین بار آن را دیدم در ماه مارس است.

“این یک تیم تلاش” Masiero گفت.

ناسا تصویر روز در ماه ژوئیه 09, 2020 است شب تاب NEOWISE pic.twitter.com/leCuyJwVEO

— نجوم POTD (@NASAPOTD) 9 ژوئیه سال 2020

و آن را به یک رمز و راز به آنچه به عنوان NEOWISE را تبدیل به آن را به عنوان نزدیک به خورشید و زمین است.

در حالی که سیارک ها عمدتا مرده تکه های از سنگ برخورد در فضا, ستاره های دنباله دار زنده هستند با یخ و گاز است.

زمانی که ستاره های دنباله دار نزدیک خورشید یخ شروع به تبخیر و جوش, حمل کردن گرد و غبار است که بر روی سطح ستاره دنباله دار. تراوش از گرد و غبار و گاز ایجاد ابر در اطراف جامد بخشی از دنباله دار که به نام کما و هنگامی که از کما دمیده شده است به دور از دنباله دار می شود آن را دم.

“ما تا به حال یک دسته از این پنج سال گذشته و به ما می گویند:” اوه این یکی است که می شود seeable با چشم غیرمسلح و سپس آن کاملا تبخیر می شود به عنوان آن می شود در نزدیکی خورشید” Masiero گفت. “شما نمی خواهید به یک معامله بزرگ از آن بیش از حد به زودی از آنجا که ما نمی دانیم که اگر جهان در حال رفتن به پرداخت.”

اتمام این نمایش از ستاره دنباله دار #NEOWISE افزایش بیش از NWS Grand Junction فوقانی-air station, صبح امروز گرفته شده توسط یکی از ما پیش بینی! آسمان روشن خواهد شد در نتیجه ایده آل مشاهده در غرب CO و شرقی دانشگاه تهران بعد از چند شب. نگاه غرب بین 4:15 و 5:15am می باشد! #COwx pic.twitter.com/W43bajIl3J

— NWS Grand Junction (@NWSGJT) 9 ژوئیه سال 2020

JPL کار با دانشگاه آریزونا در توسان در NEOWISE.

“در آن کشف تصاویر دنباله دار NEOWISE به نظر می رسد به عنوان درخشان, fuzzy نقطه در حال حرکت در سراسر آسمان حتی زمانی که آن را هنوز هم بسیار دور” گفت: Amy Mainzer, NEOWISE محقق اصلی در UA. “به محض این که ما تو را دیدم که چگونه نزدیک آن را به خورشید ما تا به حال امیدوار است که آن را خوب نشان می دهد.”

در اوایل سال 1997 زمین تحت درمان قرار گرفت به غیر منتظره ای روشن ستاره دنباله دار Hale-Bopp به نام آلن هیل و توماس Bopp که کشف آن را به طور مستقل از یکدیگر در سال 1995. Hale-Bopp ماند قابل مشاهده برای 18 ماه بود و تخمین زده می شود بین 25 و 40 مایل در سراسر – دلیل آن درخشش زرق و برق دار.

در مقایسه ستاره دنباله دار هالی است در حدود 15 تا 20 مایل در سراسر در حالی که Masiero گفت NEOWISE است که تنها حدود 3 مایل در سراسر.

NEOWISE خواهد شد توسط زمین در یک “بی ضرر” 64 میلیون مایل با توجه به ناسا.

در حالی که NEOWISE شد نزدیک به خورشید در جولای 3, که لزوما زمانی که آن را درخشان. این می تواند زمان را برای گرمای خورشید به آن را به سطحی از ستاره دنباله دار به این معنی ممکن است وجود داشته باشد حرارتی تاخیر به زمانی که آن را شروع به ریختن ترین.

“درست مثل تابستان آغاز می شود 21 ژوئن آن را دریافت نمی کند داغترین تا ماه اوت” Masiero گفت. “این ممکن است شروع به قرار دادن بیشتر مواد پس از عبور از آن خورشید است. آن را همیشه یک نوع قمار با ستاره های دنباله دار.”

[email protected]

@Kmillerweather

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>