در سرزمین Gerontocrats

تا آنجا که من مانند برنی ساندرز و امیدوارم که او در غالب دموکراتیک اولیه من اعتراف می کنم که چیزی وجود دارد به رنگ خاکستری و افسرده در مورد ترد هفتاد و چیزی جدید-مقابله لیبرال نمایندگی بزرگ انتخاباتی امیدوارم که از آمریکا باقی مانده است. وجود دارد که البته تعدادی از درگیر شدن جوان ترقی خواهان در دفتر در حال حاضر, اما شهرت و نزدیک افراد مشهور, پروفایل های از تازه واردان مانند Ilhan عمر رشیدا Tlaib و اسکندریه Ocasio-کورتز افترا هنوز اساسا قدرت محلی از پایگاه های این congresswomen هیچ یک از آنها هنوز تست شده حتی در یک ایالت در انتخابات. پیروزی در این دولت و در سطوح محلی شده اند تا کنون رشد با دستاوردهای به اصطلاح میانه رو و فوتبال و حتی این سختی دندانه هزاران صندلی و دفاتر از دست داده و به رادیکال محافظه کاران در طول desultory دولت باراک اوباما ،

در مبارزات انتخاباتی برای نامزدی ریاست جمهوری و پس از چند “سه شنبه” اولیه مسابقات دموکراتیک نژاد تبدیل شده است و هر دو مسابقه ایجاد حفره در insurrectionary ساندرز در برابر به طور فزاینده ای نامنسجم جو بایدن. در بایدن دموکرات هستند با ارائه یک سناتور سابق برای آمریکا خشکی اما off-shore-سبک پناهگاه های مالیاتی دلاور و یک مرد که انتخاب شده بود به عنوان مهمترین و جمعیتی inoffensive همسر در حال اجرا برای پس از آن-به ظاهر-رادیکال مبارزات انتخاباتی باراک اوباما ،

تا زمانی که یک یازدهم-ساعت پیروزی در کارولینای جنوبی غالب روایت در رسانه ها بود که بایدن پخته شده بود—یک نیروی صرف شده که residually قوی ملی نظرسنجی شماره منعکس شده به رسمیت شناختن نام و ذخایر نوستالژی برای اوباما در سال است. بایدن را احیا شد و رو به با حمایت از دولت نسبتا محافظه کار, مسن, جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار و سپس توسط سوپر-سهشنبه موفقیت فقط چند روز بعد. (درد نکنه که vagaries از انتخابات نجومی اجازه داده او را به اجتناب از دیگری خل بحث عملکرد و یا دیگر عهد خود را درهم و برهم incomprehensibility در موقت.)

اما این تنها پیروزی و همزمان برداشت و تاییدیه توسط پیت Buttigieg و ctq ایجاد یک جدید روایت است. به ظاهر یک شبه بایدن حال تبدیل شدن به یک تکه جنگنده با یک هرگز-می گویند-die نگرش یک Clintonian بچه باز گشت.

این راند بسیاری از قدیمی تر دموکراتیک رای دهندگان—ذاتا timorous گروه مشروط دهه از “غرب گرا” و MSNBC به باور آنها مشاوران و استراتژیست به جای شهروندان و اجزای تشکیل دهنده—سمت بیشتر آشنا, pedigreed نامزد شده است. آنها به سادگی اهمیتی نمی داد که بایدن اشتباه شده است و اغلب به شدت و outspokenly پس در هر موضوع قابل توجهی برای چهل سال گذشته. پس از باد نیم میلیارد دلار در یک غرور کمپین است که او را برنده American Samoa, مایکل بلومبرگ بی درنگ متمایل کردن و تایید و بایدن نیز امیدوار کننده به خود اختصاص منابع گسترده نسبت به انتخاب جو.

فراتر از وابسته به دان کیشوت و خستگی ناپذیر Tulsi Gabbard تنها نامزد سمت چپ ایستاده بود و الیزابت وارن—همچنین در 70s و در حال اجرا در دود پس از یک بد تصور و بد بخت محوری به دور از “مدیکر برای همه” که خراب رابطه او با سوسیالیست های چپ و هر گونه شانس در خدمت به عنوان یک پل بین فعالان جناح و این حزب و آن مربوط به حوزه های شهری حرفه ای, اگر یک نفر می تواند وجود داشته است برای شروع با. (یادداشت سردبیر: Warren است پس کاهش یافته است.)

بلندی است که در عین حال یکی دیگر از septuagenarian دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مداوم روانی decompensation باقی مانده بزرگ غیر قابل بیان حقیقت در رسانه های شرکت های بزرگ. اگر چه غالبا خصمانه به او با آشکار غیر از فاکس نیوز, رسانه های جریان اصلی در ادامه به ویرایش خود متن “برای وضوح و concision” را به عنوان انتشارات رود شویی بدیهی دیوانگی خود را از تقریبا هر مکان عمومی, سخن گفتن مانند یک دسته از شوروی تبدیل somnolent ravings از یک agèd کمیسر به خواندن نثر برای روز بعد ،

من با استفاده از اتحاد جماهیر شوروی استعاره بسیار آگاهانه. مدتها قبل از من شروع به آشنایی و سپس ازدواج یک محقق روسی, من تا به حال برخی از نقطه نرم برای کشور به تناوب بدخیم به عنوان ابدی مورد سبد و یک implacably دشمن حیله گری است که تا به حال قربانی چیزی شبیه به پنجاه بار تعدادی از آمریکایی ها کشته در هر جنگ آمریکا در ترکیب به واقع شکست نازی ها. و در حال حاضر که من shacked با Russianist و بازدید از محل یک زن و شوهر از بار من آمده ام برای دیدن آن نه به عنوان یک سایه و یا مخالف خود ما وسیع و عجیب و غریب ملت اما به عنوان یک خواهر و برادر ندارم.

خشن قرمز-ترساندن توهمات که در توصیف بسیاری از در حال حاضر روایات در اطراف انتخابات دخالت و جنایی مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه demimonde هستند که بدتر از آنها به عنوان baroquely احمقانه است. و با این حال وجود دارد برخی از اواخر شوروی سابق و رنگ پریدگی حلق آویز بیش از امریکا حتی اگر در یک سطح مواد ما امپراتوری واقعا به نظر می رسد قوی تر از ایشان تا کنون بود. (یک بار دیگر این خرس ذکر است که ما هرگز نباید از پنجاه میلیون نفر در یک جنگ است.) وجود دارد یک معنا با وجود آشکار ایدئولوژیک contestations ما در جریان انتخابات ریاست جمهوری از یک گروه از gerontocrats مبارزه برای اجرای آنچه به نظر می رسد کمتر و کمتر سنتی مانند دولت از کاخ دستگاه باستانی امپراتوری که به دست آورد تا آن imperium تقریبا توسط حادثه. مطبوعات به عنوان منتقد و NYU روزنامه نگاری professor Jay Rosen مشاهده شده در پاییز سال گذشته “وجود ندارد ، نه به این معنا که روزنامه نگاران باید همیشه استفاده می شود که مدت. آن را فقط تهمت و افرادی که کار در ساختمان است. که آنها در حال خواندن از همان صفحه را نمی توان فرض کرد. کلمات ‘کاخ سفید’ هنوز هم در حال استفاده, اما آنها هیچ روشن مرجع.”

این توخالی ماهیت دولت آمریکا شده است آشکار برای برخی از زمان و قطعا قبل از تاریخ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او به طور همزمان feckless و مخرب دولت تشدید حس اجتماعی و اقتصادی precariousness. ما بزرگترین شهر نمی تواند ساخت و حفظ آن سیستم حمل و نقل. ما پل سقوط. ما نمی توانیم مارشال منابع ما حتی تظاهر به انجام کاری در مورد تغییر آب و هوا. چند واقعی دستاوردهای دولت اوباما به آن rapprochements با کوبا و ایران—سقوط تقریبا بلافاصله در هوی و هوس از جانشین او در حالی که او بیرحمانه ترین سیاست—هواپیماهای بدون سرنشین ترور; این نظامی مرزی; دستگیری—متاستاز و رشد crueler. ما شهرداری زندان را تبدیل به بدهکاران زندانها به عنوان بسته شهرداری به نوبه خود به تکان دادن پایین مردم فقیر و مردم از رنگ برای مدیریت کاهش مالیات پایگاه. ما سیستم بهداشت و درمان است و در بدترین در جهان توسعه یافته—غیر قابل نفوذ کلاف اجاره-به دنبال محلی انحصارات که هزینه جامعه تریلیون و ورشکسته صدها نفر از هزاران نفر از افراد در هر سال.

جایی است که زنگ زده و زهوار در رفته طبیعت آمریکا مدنی جامعه اخیرا آشکار نسبت به hilariously harrowingly بی منطق پاسخ به ظهور Covid-19 virus به عنوان یک جهانی سرایت. این که آیا آن است که بیشتر یا کمتر خطرناک و کشنده تر از رسانه ها به تصویر می کشد کاملا کنار نقطه. به مطلق عدم صلاحیت هر دولت حداقل از همه فدرال برای ارائه حتی ساده و معقول و راهنمایی بسیار کمتر بسیج منابع ملی برای بررسی, بررسی و رفع تهدید بالقوه برای سلامت انسان و رفاه شگفت آور است که حتی یک خسته کلبی مثل من. در حال حاضر فعال ترین مرحله شده است به فشار فدرال رزرو به goosing بازار سهام—نوع بت پرست السلام از ارواح تاریک که شما انتظار می رود در بیشتر بدوی جهان, هنگامی که یک آتشفشان منفجر و یا یک زلزله بود.

حتی انتخابات به نظر می رسد فراتر از توانایی های ما در این نقطه است. در تگزاس, مردم منتظر تا هفت ساعت به او رأی بر ضعیف و ناتوان ماشین آلات و ما هنوز رسمی نتایج نهایی از آیووا قفقاز—یک واقعیت کوچک ذکر شده در حال حاضر که اصلی فصل نقل مکان کرد.

در آستانه انقلاب فرانسه, سوئیس متولد نظریه پرداز و روزنامه نگار و سیاستمدار Jean-Paul Marat نوشت: “نه آزادی است و نه ساخته شده برای ما: ما بیش از حد نادان بیش از حد بیهوده و بیش از حد مغرور هم بزدلانه هم بد اخلاق هم فاسد, بیش از حد متصل به استراحت و لذت بیش از حد به ثروت برای همیشه می دانید قیمت واقعی آزادی است. ما به رخ کشیدن آزاد بودن! برای نشان دادن چقدر ما را تبدیل به بردگان جنسی, کافی است که فقط به یک نگاه در پایتخت و بررسی اخلاق از ساکنان آن است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در کاخ سفید و متحدان خود در کنگره شعرم از استیضاح و شکست در سنا محاکمه خواهد شد و در حال حاضر با اتهامات در مورد ناقص معاملات کسب و کار از یکی از خود را به احتمال زیاد حریف بالغ پسر. هست. در اینجا ما هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>