در این عصر در اعتراض به نژادپرستی خواهد کالج در آغوش سیاه فعالان دانشجویی?

در سال 2018 جامعه شناس تد Thornhill یافت که دانش آموزان سیاه پوست که اظهار علاقه به مبارزه با نژادپرستی کمتر به احتمال زیاد به دریافت پاسخ از کالج پذیرش نسبت به سایر دانش آموزان سیاه پوست هنگامی که پژوهنده در مورد اینکه آیا آنها خواهد بود مناسب برای خاص دانشگاه است. در نور از سراسر کشور ضد نژادپرستی تظاهرات برانگیخته توسط مارس 25 کشتن جورج فلوید, گزارشی زمانی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه مکالمه رسیده به Thornhill برای افکار خود را در مورد اینکه آیا سیاه فعال دانش آموزان ممکن است بیشتر خوش آمدید در محوطه دانشگاه در حال حاضر نسبت به قبل از. Q&A, ویرایش شده به صورت اختصار به شرح زیر ميباشد:

آیا شما انتظار پذیرش گسترده تر از فعالیت در محیط های دانشگاهی?

برخی از تعدادی از کالج ها و دانشگاه ها که در آغوش سیاه فعالان دانشجویی که قبلا انجام این کار در حال حاضر ؟ شاید چند. اما من اعتقاد دارم که بیشتر کار خواهد کرد به طور مستقیم و غیر مستقیم برای اطمینان از این دانشجویان هرگز یک پا در دانشگاه مربوطه.

طبق آخرین نظرسنجی پیو 60 درصد از سفید پوستان حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. این بدان معناست که 40 درصد نیست. قطعا برخی از کسانی که سفید پوستان مخالف یا بی تفاوت نسبت به زندگی موضوع در آموزش عالی.

و 60% که حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که به احتمال زیاد تا حدودی متورم با توجه به اجتماعی مطلوبيت تعصب است که زمانی که مردم به لحاظ اجتماعی قابل قبول پاسخ به سوالات پژوهش به جای گفتن چگونه آنها واقعا احساس می کنید. در مجموع وجود دارد دلیل خوب برای زندگی توجه فعالان دانشجویی به ویژه کسانی که مشخصات بالا به رزرو در مورد درجه که از لحاظ تاریخی و عمدتا سفید کالج ها و دانشگاه ها واقعا تمایل خود را به حضور در محوطه دانشگاه.

بسیاری از موسسات حتی یک معنی تعهد به مهم ضد نژادپرستانه تغییرات. برخی از ضد نژادپرستانه اظهارات که کالج ها و دانشگاه ها را ساخته اند و پس از شکنجه و اعدام جورج فلوید شده اند شرح داده شده توسط برخی از دانشگاهیان به عنوان “بی دندان.”

می تواند فعالیت های در واقع کمک به دانش آموزان?

شاید در برخی از موسسات. ممکن است خالص افزایش در تعداد مشتاق مدیران و پذیرش مشاوران. اما این ممکن است در مکان هایی بودند که بطور قابل توجهی بیشتر در امتداد راه خود را به تبدیل شدن به واقعا نژادی متنوع عادلانه و فراگیر در یک کلمه – ضد نژادپرستانه. به حدی که فعالیت های دانشجویی است که در حال حاضر مشاهده بیشتر مطلوب در محوطه آن نیز ممکن است بستگی دارد که چه نوع از کالج ما در حال صحبت کردن در مورد چه بخشی از کشور در آن واقع شده و اندازه و جمعیت آن به دانشجو بدن.

چگونه ممکن است COVID-19 بیا به بازی ؟

به حدی COVID-19 افزایش یافته است و عمدتا سفید کالج ها و دانشگاه ها باید برای شهریه درآمد تولید شده توسط سیاه و قهوه ای بدن – چه فیزیکی و یا مجازی صندلی – آنها ممکن است پذیرش تعداد بیشتری از دانش آموزان سیاه پوست از معمولی است برای آنها. هنوز هم در حالی که پذیرش مشاوران در حال بررسی دانشجويان فایل های من انتظار می رود که بسیاری هنوز هم مشاهده بیشتر مطلوب آن دسته از دانش آموزان سیاه پوست که حداقل صریح و روشن در مورد نژاد آگاه است.

برخی از دانش آموزان ممکن است انتخاب کنید برای مخفی کردن فعالیت خود زیرا آنها می دانند که بسیاری از سفید پوستان از جمله پذیرش مشاوران, احتمال مشاهده آن در نور منفی. در این مثال آنها انجام می شود بنابراین از نظر تاکتیکی صرفا به منظور به دست آوردن پذیرش. هنوز من شک دارم که سیاه و دانش آموزانی که بیشترین متعهد به زندگی موضوع فعالیت رد خواهد شد برای مخفی کردن و یا بی اهمیت جلوه دادن فعالیت خود.

در نهایت فقط به خاطر کالج ها ممکن است کار به طور کامل و یا تا حد زیادی آنلاین در پاییز با توجه به COVID-19 به این معنا نیست که نژاد پرستی را به طرزی جادویی ناپدید می شوند از آموزش عالی است. نژادپرستی است که به احتمال زیاد به نظر می رسد در کلاس درس مجازی – و سایر قطعات از کالج که حرکت های آنلاین – آن را به عنوان فیزیکی پردیس بنابراین ضد نژادپرستانه فعالیت خواهد شد به احتمال زیاد باید به جای در عرصه دیجیتال نیز هست.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

تد Thornhill, دانشیار جامعه شناسی دانشگاه بین المللی چابهار

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>