RINDGE N. H. — یک گروه از لس آنجلس هنرمندان بودند و در انتظار نتایج حاصل از حزب دموکرات آیووا قفقاز امید برنی ساندرز برنده خواهد بود زمانی که آنها از کار اخراج کردن هشتگ در توییتر poking سرگرم کننده در پیت Buttigieg.

توسط صبح روز بعد, hashtag — #MayorCheat — روند در سراسر جهان است.

“است که بسیار خنده دار است که ما اولین کسانی که به این شوخی گفت:” نیک Thorburn یک زن 38 ساله نوازنده.

هر کسی نمی خنده.

برخی در رسانه های اجتماعی با حروف بزرگ در روند هشتگ به گسترش اطلاعات غلط و یا تئوری های توطئه در مورد Buttigieg از جمله ادعا می کند که او تا به حال تبانی با حزب دموکرات به دکل قفقاز. دیگر حساب های متهم روسی دیوهای ترویج برچسب برای تقسیم دموکرات.

در عین حال نبود کار روسیه عضو شورای نظارت مدت و یا حتی جمهوری خواه pranksters.

نادرست توهین شد معامله آنلاین در میان همکار دموکرات. و این نوع از جناح چپ که اطلاعات غلط همراه با طولانی مدت اولیه مسابقه, برخی نگران این حزب توانایی متحد پیش از ماه نوامبر است.

“من امیدوارم که مردم اگر نامزد خود را دریافت نمی کند نامزدی, هنوز هم می تواند حمایت هر كس” گفت: Gary Klar, بازنشسته, معلم مدرسه, از, Hancock, N. H. که پشتیبانی از جو بایدن اما گفت که او رای خواهد داد برای هر کس که برنده این حزب نامزدی. “ما نمی خواهیم انگور ترش.”

به عنوان جاده ها حرکت می کند به نوادا و کارولینای جنوبی, آنلاین اطلاعات غلط است فوت کردن. پشتیبانی ادعای ساخت دور در روزهای اخیر شامل اظهارات که یک نامزد حزب دموکرات دارای سابقه حملات قلبی و دیگر کشته سگ به عنوان یک کودک.

تبلیغ آنلاین اسمير در برابر یک رقیب فقط نیاز به ضرب یک روح در توییتر با ایجاد یک طنز الگوی رفتاری و یا به سادگی بیان موضوعات از یک تئوری توطئه. کسانی که تاکتیک های طبیعی جدید در مبارزات سیاسی توضیح داد سوزان Etlinger یک تحلیلگر صنعت برای ارتفاع سنج که تحقیقات و توصیه می کند در فن آوری های مخرب.

“هر کسی با یک دستور کار کمی از بودجه و برخی از زمان می تواند شکل یک راه برای ترول برای ایجاد یک ربات و یا با استفاده از ارزان تقلبی” گفت: Etlinger با اشاره به خودکار حساب و دستکاری تصاویر است. “ما در حال ورود به این فاز در حال حاضر که ما را برای توجه به این که برای هر انتخابات وجود دارد بالقوه برای بسیاری از اطلاعات غلط.”

دموکراتیک اختلافات پژواک 2016 زمانی که هواداران از ایالت ورمونت برنی ساندرز متهم حزب دموکرات طرفدار نامزد احتمالی هیلاری کلینتون. بسیاری از ساندرز حامیان آنها مشکوک خودی حزب و رسانه های خبری که آنها معتقد بودند ناعادلانه افزایش کلینتون گفت: پت ساحل یک ساندرز حامی.

ساحل گفت: او در حال حاضر توییتهایی چند بار در روز در مورد Sanders رقبای خود و یا انتخابات.

در اوایل این هفته او در توییتی به 33,300 پیروان که آینده نوادا حزبی است “رفتن به یک فاجعه می شود و هیچ چیز در حال انجام است به آن را متوقف کند. تنها توضیح است که این انجام می شود طراحی شده است.”

ساحل گفت: رسانه های اجتماعی پدید آمده است به عنوان یک راه کلیدی برای ساندرز حامیان به سازماندهی و فشار در برابر آنچه آنها را به عنوان یک غیر دوستانه ایجاد.

“اگر شما برنده نیست توییتر شما نمی خواهید برای برنده شدن در این انتخابات” او گفت:. سرزنش ساندرز’ حامیان به صورت آنلاین اطلاعات غلط و یا سوء استفاده ناعادلانه است Cote گفت. “هر کمپین اتحاد سمی هواداران است.”

در این روز که به دنبال آیووا قفقاز به عنوان نتیجه باقی مانده در برزخ برخی مترقی کاربران توییتر ادعا کرد Buttigieg انتخاباتی ایجاد شده بود شکست خورده برنامه بود که شمارش آرا در آیووا. (آن نیست.) دیگران شروع به ارسال تصاویر از موش ها که ذکر Buttigieg.

جمهوری خواهان نیز در عمل ترویج این ایده که آیووا نتایج آلوده شد برای دموکرات ها. مدت کوتاهی پس از آیووا حزب دموکرات اعلام کرد که بررسی نتایج جستجو برای “کنترل کیفیت” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale در توئیتر خود نوشت: “کنترل کیفیت = تقلب?”

از آن زمان به بعد آنلاین تنور مسابقه تبدیل به یک کمپین صحبت کردن نقطه است.

در طول چهار شنبه دموکراتیک بحث در نوادا ایالت الیزابت وارن پرسیده شد که آیا چنین حملات از ساندرز’ حامیان ممکن است آن را دشوار است برای متحد کردن حزب. وارن ماه گذشته خودش را در پایان دریافت آنلاین حملات هنگامی که حساب این ادعا به پشتیبانی ساندرز آب گرفتگی توییتر با مار emojis و شرایط #NeverWarren و #WarrenIsASnake پس از او ادعا کرد که ساندرز به او گفته بود بخش خصوصی در سال 2018 که یک زن نمی تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.

“من چند بار گفته اند قبل از ما همه مسئول هستند برای ما حامیان” وارن گفت: در پاسخ. “و ما نیاز به گام تا. که آنچه رهبری در مورد تمام شده است.”

ساندرز استدلال کرد که خود را حامیان هدف قرار داده شده است با “باطل نژادپرستانه جنسیتی حملات” که بسیاری از هواداران خود را ارسال نکنید نفرت پیام آنلاین.

“ما بیش از 10.6 میلیون نفر در توییتر و 99.9 درصد از آنها مناسب و معقول انسان در حال کار بر مردم کسانی هستند که معتقدند در عدالت و محبت و عشق,” او گفت:. “و اگر وجود دارد چند نفر را که زشت سخنان… من طرد این افراد است.”

مایک بلومبرگ انتخاباتی نیز منتشر شد یک کمپین تصویری دوشنبه در توییتر انتقاد “برنی برادران” لقب داده شده به برخی از ساندرز’ ترین آواز آنلاین هواداران است.

“ما نیاز به متحد برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. این نوع از “انرژی” است و نه برای ما وجود دارد,” مایکل بلومبرگ نوشت: روز دوشنبه در یک صدای جیر جیر که همراه جدید مبارزات انتخاباتی آگهی.

لقب و طعنه که ساندرز’ حامیان پرتاب رقیب در مبارزات آشنا استراتژی و یکی که مغلوب ساختن پیشی جستن است با موفقیت به کار برای سال گفت: ریتا کرک سیاسی ارتباطی متخصص در متدیست جنوبی دانشگاه.

در ستیز جمهوری 2016 اولیه تهمت مارک ایران با رقبای آمریکا به مردم ایران ، مارکو روبیو و تد کروز سناتور. به عنوان “Lil’ روبیو” و “Lyin’ Ted” بود. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان اغلب تکرار توهین طول در شعارهای رئیس جمهور تظاهرات و یا آنلاین.

کسانی که jibes به معنای تاثیر گذاری در چگونگی رای دهندگان مشاهده یک نامزد.

“ساندرز’ جمعیتی جوان است افرادی که فوق العاده رسانه های اجتماعی زرنگ و دانا و (به آنها) آن را فقط سرگرم کننده — آنها می خواهید به آمده تا با روند بیانیه” Kirk گفت. “اما آن را تحت تاثیر یک تصویر از آن شخص که آیا شما آنها را دوست دارم یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im