التهابی ‘شکار’ ارائه صرف جرقه

فیلم ترسناک متخصص Blumhouse Productions حک شده آن تو رفتگی در دیوار بافی قانع کننده تم اجتماعی-سیاسی بینش از طریق پاپ کورن ، آن لذت می برد تعدادی از فیلمهای موفقیت از جمله Jordan Peele را برنده جایزه اسکار “خارج” که به بررسی تنش های نژادی و صدمات; و اخیرا Leigh Whannell را “مرد نامرئی” است که در آن یک زن هایش با gaslighting داخلی و سوء استفاده های نامرئی سابق برجسته MeToo-عصر واقعیت.

اما آیا شرکت سر Jason Blum بیش از حد زمانی که او greenlit این شرکت آخرین نسخه “شکار”? قبلا با عنوان “امور خارجه قرمز در مقابل آبی دولت” این فیلم به شرح زیر تعدادی از یقه آبی محافظه کاران که از خواب بیدار در یک رشته خالی به findthey بوده است دستگیر و تحویل به زندگی می کنند بازی به صورت یک کادر لیبرال نخبگان به شکار و کشتن. مفهوم جدیدی نیست یکی به طرفداران 1965, هیجان انگیز “برهنه شکار” یا 1932 عمل از ویژگی های “خطرناک ترین بازی” قبل از آن (بر اساس کلاسیک سال 1924 داستان کوتاه به همین نام). آن را کمی سفید به عنوان توطئه رفتن اما تفاوت در این است که در گفتن.

نویسنده-تولید کنندگان دیمون Lindelhof و نیک Cuse هر دو سربازان آخرالزمانی مجموعه تلویزیونی “باقی مانده” گزارش آمد به “شکار” پس از آنها به چالش کشیده خود را به آمده تا با احمقانه ترین ایده محافظه کاران ممکن است این باور در مورد لیبرال ها. با الهام از افشا و خنثی راست تئوری توطئه Pizzagate آنها وارد اختراع”Manorgate” یک تئوری توطئه در مورد شکار انسان است که اجرا می شود از طریق طرح “شکار.”

“شکار” در ابتدا برای انتشار در سپتامبر. 27, 2019. در حالی که مخلوط مخاطبان بررسی زیر چندین اولیه آزمون قراضه در اطراف منطقه لس آنجلس جهانی ادعا کرد که این فیلم تا به حال لذت می برد برخی از بالاترین نمرات آزمون برای همیشه اصلی Blumhouse فیلم. اما تریلر این فیلم باعث جناح راست واکنش شدید از افرادی که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود فیلم کامل با تهدید به مرگ.

تاریخ انتشار برگزار می شود تا زمانی که جرم تیراندازی در اوت 3, 2019, زمانی که یک فرد مسلح کشته و 22 مجروح شدن 24 نفر در, El Paso, Texas. سپس در کمتر از 24 ساعت بعد یکی دیگر از تیرانداز در دیتون اوهایو به کشته شدن نه نفر و زخمی شدن 27. یک هفته بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به اتصال “شکار” به تیراندازی زمانی که او توییتی در اوت 9:

“لیبرال هالیوود نژادپرستانه در بالاترین سطح و با خشم و نفرت! … فیلم بیرون آمدن ساخته شده است در….به ملتهب و باعث هرج و مرج است.”

بعدی روز جهانی حذف این فیلم از انتشار آن تقویم.

و در حال حاضر فیلم reemerged منتشر شد, این جمعه, مارس 13 در زمانی که سولفات بین احزاب سیاسی است که به عنوان معاند مثل همیشه.

در این فیلم یک زن جوان (اما رابرتز) از خواب بیدار در بیابان می پیوندد و با چندین نفر دیگر همه در حال ظهور از قلم مو در جایی از راه دور. به زودی آنها را در این اجرا از طریق جنگل با گلوله و فلش پردان گذشته آنها را. قهرمانان آمده و برای اولین بار 30 دقیقه و هر کدام از این اعزام در برخی از خاکستری شیوه ترک مخاطب گیجی تا آن سرزمین با این قطعا غیر dispatchable کریستال با بازی رواقی عدالت توسط Betty Gilpin(“پرستار جکی” “درخشش”).

او با شرکای نظریه پرداز توطئه گری (Ethan Suplee) پیشنهاد کردند او را از بهره مندی از تاکتیک های بقا و مبارزه با تخصص های honed در حالی که خدمت در افغانستان است. ملاقات آنها در آنچه به نظر می رسد کنار فروشگاه های اجرا شده توسط Ma و پاپ (Amy Madigan و Reed Birney) که به نوبه خود در بازی.

“او یک هیولا!” پاپ می گوید از یکی از قربانیان خود را. “او احتمالا با استفاده از N-word!” Ma موی زمانی که پاپ می گوید: “سیاه” به جای “آفریقایی-آمریکایی است.” اما او اطمینان او خوب است. “با توجه به چه کسی ؟” او می پرسد. “NPR” او پاسخ که او اشاره می کند که کارکنان بیشتر مردم سفید. این است که در مورد باهوش ترین چاقو در لیبرال فیلم طول می کشد.

طنز گفت و گو در طول فیلم است tonally کردن و درگیری با, به جای تسکین فیلم تنش است. و در حالی که “شکار” است که گهگاه هوشمند آن را به اندازه کافی هوشمند است. این استخدام تنبل کلیشه جای ادراک مشاهده است که تنها تقویت آنچه هر طرف شکاف سیاسی در حال حاضر فکر می کند دیگر.

این ایده که ترقی خواهان (که برخی از آنها نمی تواند وجود دارد برای شکار به دلیل آنها در حال مبارزه با ایدز در هائیتی به عنوان طرح می رود) خواهد بود علاقه مند در تیراندازی افراد و یا حتی شلیک اسلحه نسبتا ناشنوا تن داده است که آنها هستند که تمایل به تماس به صورت سختگیرانه قوانین کنترل اسلحه. اما پس از آن دوباره پوچی بود این نقطه زمانی که Lindelhof و Cuse خواب Manorgate ،

تقریبا هر کسی می تواند در این مرد ابله, خون, خیس, هیجان انگیز (که آنها را در انواع مختلف از بیش از حد بالا راه) به استثنای Gilpin. او حرکت می کند و از طریق او صحنه راه ایستوود را با هیچ نام ساقه سرجیو لئون را قانون شکنان در “یک مشت دلار است.” او هوشمند توانا, یک زن چند کلمه سریع به عمل زمانی که مورد نیاز و sanest شخصیت در بازیگران.

در آخرین قانون Gilpin, دیدار او بازی در آتنا (هیلاری سوانک) لیبرال متفکر Manorgate که تساوی کریستال به آشپزخانه کشور برای یک دوئل مرگبار مربوط به یک Cuisinart تیغه. صحنه طولانی است و خارج کشیده شده و تارانتینو آن را بهتر انجام داد در “Kill Bill Vol. 1” اما آن را برطرف فیلم رضایت بخش, اگر حقایق راه. پایان تنها تأکید این فیلم به طور کلی کمبود: کمبود تخیل.

حتی پس از براوو به فیلم جدید برای تاسیسات یک قلمرو میانگین هیجان انگیز طرفداران جرات نیست. در حالی که مسواک زدن در برابر یک مسئله همان است که کاوش در آن را “شکار” ممکن است به عنوان نزدیک به هالیوود می آید به گفتن چیزی در مورد این کشور تنش و تفرقه فضای سیاسی کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>