‘در داخل نسخه ویژگی های 107 ساله ساراسوتا راننده

جو نیومن درایوهای خود را 99 ساله نامزد در اطراف قرمز مرسدس خوانده شده او خریداری شده از پزشک خود در سن 103.

ساراسوتا مرد شدن ملی توجه خاص خود را مجموعه ای از مهارت: او هنوز رانندگی در سن 107.

این هفته “در داخل چاپ” ارسال شده یک ویدیو را شامل جو نیومن که خود را جشن گرفتند 107 تولد Jan. 13. او همواره خود را 99 ساله نامزد در اطراف در یک مرسدس بنز تبدیل خوانده شده او خریداری شده از دکتر خود را برای $4,000 در سن 103. این newsmagazine می پرسد: آیا او قدیمی ترین راننده در امریکا ؟

“به آن اضافه شده برخی از سرگرم کننده را به زندگی من,” او گفت: هرالد تریبون کریس اندرسون در ماه سپتامبر. اگر شما بیش از 80 در فلوریدا, شما نیاز به تمدید مجوز خود را هر شش ماه. آنچه شما باید انجام دهید این است که با تصویب آزمون رانندگی. نیومن احساس می کند که اشتباه است.

او افتخار ترین کار در تامین اجتماعی در دوران رئیس جمهور فرانکلین روزولت او گفت هرالد تریبون خبرنگار Carlos R. Munoz در اوایل سال 2019.

در سال 2018 هرالد تریبون نویس کری Seidman نوشت که نیومن هرگز از تلاش و کوشش برای ایجاد یک تفاوت.

“اگر من چیزی است که من ممکن است به عنوان به خوبی می میرند” گفت: Seidman. “من به یاد داشته باشید برای دیدن مادرم و او همیشه می گویند, ‘جو چه شما انجام شده است؟’ و هنگامی که من به او گفت که او می خواهم می گویند “خوب و آنچه شما می رویم به انجام فردا ؟ “ما” — آن را همیشه ما نه من — ” تنها به زمان زیادی داشته باشد. شما در حال پارو زدن و یا شما فقط نشستن در قایق؟'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net