در داخل نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook گروه که در اولین پاسخ دهندگان تماس Coronavirus جعل

در یک 27,000-عضو private Facebook گروه برای اولین پاسخ دهندگان که در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آتش نشانان و امدادگران ارسال شده توسط هزاران نفر از نظرات در هفته های اخیر کم اهمیت جلوه دادن بیماری همه گیر کوروناویروس که آنها مسئول برای کمک به رسیدگی است.

پست ها در این گروه است که به نام IAFF اتحادیه آتش نشانان برای مغلوب ساختن پیشی جستن و تایید شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در تمسخر جدیت ویروس, بازتاب اظهارات نادرست را با تهمت و متحدان خود را در مقایسه با آن به آنفولانزای فصلی. “هر سال انتخابات است یک بیماری” خواندن یک الگوی رفتاری مسئله به نوشته شده در مطب تخته سفید. “این یک ویروسی-پنومونی که به کرات به عنوان طاعون سیاه قبل از انتخابات.”

از روز شنبه وجود دارد 4,464 موارد و 78 مرگ و میر در ایالات متحده, به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

به عنوان تایید موارد و مرگ و میر گسترده و مقامات شروع به خاموش کردن تجمع جرم و اماکن عمومی پست تشدید حملات خود را بر دموکرات ها و رسانه ها. “اعتقاد من این است که همه طراحی شده توسط” نوشت تگزاس آتش نشان که هویت تایید شد توسط ProPublica. “دموکرات ها خواست برای آرام کردن و حتی کشتن اقتصاد است. این تنها امید آنها از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. غم و نفرت انگیز اعماق گه دموکرات ها خواهد فرود به منظور به دست آوردن قدرت.”

پست حاوی اطلاعات واقعی و یا تجربه دست اول با این ویروس مواجه شد با بیشتر اتهام توطئه برای آسیب رساندن به مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. هنگامی که یک فلوریدا آتش نشان گفت عمل لازم بود در حال حاضر برای جلوگیری از یک بحران مانند این است که در حال حاضر در جریان است در ایتالیا که در آن 27,980 آلوده شده اند و 2,158 فوت کرده اند چرا که این ویروس گسترش می یابد در یک نرخ نمایی اولین پاسخ مدفوع emojis و “Trump2020.”

برخی از نظرات در ترویج بی پایه و اساس تئوری توطئه است که این ویروس یک سلاح بیولوژیکی طراحی و توسعه توسط چینی ها در همکاری با حزب دموکرات.

“توسط چینی ها برای جلوگیری از شورش در هنگ کنگ” یک عضو نوشت.

“[Y], ou کاملا درست” یکی دیگر پاسخ داد. گفت: “من که در آغاز راه است. دموکرات ها دیدم یک فرصت برای استفاده از آن در برابر تهمت و خلاص شدن از افرادی است که آنها تلاش کرده اند به انجام در حالی که برای.”

نظر تماس گرفته ProPublica کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات و یا پاسخ نمی به پیام. ProPublica صدها نفر از تصاویر ارائه شده توسط همکاران از اعضای گروه که خواست ناشناس از ترس اقدامات تلافی جویانه. کسانی که به مردم گفت: رسانه های اجتماعی پست های بیکار نیست آنلاین تخلیه گاز — آنها منعکس کننده دنیای واقعی نگرش است که منجر شده برخی از اولین پاسخ دهندگان به طور بالقوه اجتناب از ویژه برنامه ها و تجهیزات حفاظتی. که dismissiveness مردم گفت: می توانستیم اولین پاسخ دهندگان و دیگران در خطر ابتلا به حضور آنها برای تماس های اضطراری به طور بالقوه با افراد آلوده.

رهبران در انجمن بین المللی آتش نشانان نیز نگران است. “من خواندن رسانه های اجتماعی. من می دانم که وجود دارد در حال رفتن به اتهامات این است که همه اعتیاد به مواد مخدره” جیم Brinkley, IAFF معاون کل رئیس جمهور برای ویژگی های و اطلاعات منابع گفت: در تصویری که این اتحادیه ارسال شده آنلاین. “اگر ما آن را نادیده بگیرد و اگر ما آن را به آرامی ما را به تعیین یک استاندارد جدید در جهت اشتباه برای بیماری های عفونی در این کشور است.”

آتش نشانان و امدادگران که به طور مشترک در پاسخ به 911 تماس در بسیاری از مکان ها در میان کسانی که در معرض بیشترین خطر مواجهه با کروناویروس و قرار گرفتن در معرض خود را می تواند به خطر اندازد و اگر دیگران آنها را به قرنطینه می شود و دیگر در دسترس به کار می کنند. ده ها تن از آتش نشانان که در پاسخ به این خانه سالمندان در Kirkland, Washington بود که یک نقطه داغ از شیوع این بیماری تا به حال به قرنطینه می شود و برای هفته ها.

خصوصی Facebook گروه تشکیل شده در سال گذشته در اعتراض به IAFF رسمی تایید دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق پیروان خود را به پیوستن به Facebook در آوریل 2019.

گروه موسس کلی هالمن گفت ProPublica او صحبت نمی کند برای هر کسی که پست, اما او می تواند درک کند که چرا بسیاری از اورژانس حرفه ای به اشتراک گذاری خود را شک و تردید در مورد کوروناویروس. او گفت: شیوع بیماری های قبلی مانند سارس H1N1 “آنفولانزای خوکی” و ابولا سریع نیست چنین پاسخ و او فکر می کند دلیل سیاست است.

“شده است وجود دارد هرگز تا این حد شادمانی با توجه به چیزهای دیگر” هالمن گفت. “آنها در حال انجام آن را به سقوط اقتصاد و تهمت و نگاه بد است.”

هالمن را مشاهده تغییر نکرده به عنوان برگ برنده رفت و از تماس با نگرانی بیش از coronavirus یک “جعل” در فوریه. 28 به اعلام اضطراری ملی در روز جمعه. هالمن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال به آدرس ترس هم زده تا توسط رسانه ها.

“اگر شما تا به حال به یک نقطه انگشت در چرا چپ رسانه ها و به طور کلی چپ یک لبخند بر روی چهره خود را در مورد این چیزی که تمام آن ها به نظرسنجی” هالمن گفت: با اشاره به تاریخی کاهش قیمت سهام. “من و همسرم و بچه ها می ترسند آنها اعتقاد داشتند آنچه را که آنها در حال دیدن تلویزیون. و من در تلاش به آنها بگویید که آن را به عنوان بد نیست به عنوان رسانه ای آن را می سازد.”

کارشناسان بهداشت عمومی در حال متحد در خواستار اقدامات جدی برای مهار و کاهش گسترش در آمریکا “هنگامی که شما در حال برخورد با ظهور بیماری های عفونی شیوع شما همیشه پشت سر که در آن شما فکر می کنم شما هستند” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه. “آن را همیشه به نظر می رسد که بهترین راه برای رسیدگی به آن انجام می شود چیزی است که به نظر می رسد مانند آن را ممکن است یک واکنش افراطی. آن را یک واکنش افراطی. این یک واکنش است که ما احساس می کنیم که متناسب با آنچه که واقعا در رفتن در واقعیت است.”

دولت دستورالعمل Fauci گفت: “با شکست مواجه خواهد شد اگر مردم نمی پایبندی به آنها است.”

IAFF سخنگوی داگ استرن گفت views مانند آن بیان شده در Facebook گروه منعکس اقلیت از اولین پاسخ دهندگان با استناد به گفتگو با رهبران محلی که مشتاق برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به آماده شدن برای کوروناویروس.

“ما رهبری است از این موضوع آگاه است و ما مصرف آن را به طور جدی از آنجا که ما می دانیم چقدر مهم آن این است که” استرن گفت: از COVID-19. مهم ترین استرن گفت: برای 911 تماس گیرنده که به توزیع کننده اگر کسی در حال تجربه علائم شبه آنفولانزا بنابراین پاسخ می پوشیدن دنده محافظ و ارسال کوچکتر تیم.

کارولین چن کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>