بازرسی استناد به یاد می آورد, کاهش: Coronavirus تست شده است امریکا ایمنی مواد غذایی خالص

بیماری های منتقله تحقیقات را کند و مواد غذایی را به یاد می آورد باید کاهش یافت و به پایین ترین سطح در سال به دلیل اختلال در امریکا و چند لایه از مواد غذایی سیستم ایمنی ناشی از رمان coronavirus ایالات متحده آمریکا امروز بررسی یافت.

همه گیر زده سیستم در هر سطح از سازمان های فدرال با متوقف کردن مواد غذایی آلوده را قبل از اینکه برگ مزارع و کارخانه ها به دولت بهداشت و درمان بخش است که آزمون بیمار ساکنان برای بیماری های منتقله مانند E. coli.

کارشناسان می گویند هیچ مدرکی وجود دارد و در عین حال از نتیجه گسترده مسائل مربوط به سلامت اما ایمنی مواد غذایی طرفداران می گویند آمریکایی ها در حال حاضر بیشتر در معرض خطر است.

“ما بسیاری از پادمان های مختلف ساخته شده را به سیستم ما و یکی یکی COVID ضربه زدن قطعه” سارا Sorscher معاون امور نظارتی در مرکز علم در جهت منافع عمومی.

سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه مارس اعلام کرد این امر به تعویق انداختن فرد در بازرسی از این کشور مواد غذایی کارخانه canneries و مزارع پرورش طیور. به عنوان یک نتیجه تعداد FDA بازرسی کاهش یافته و از میانگین بیش از 900 در ماه فقط هشت در ماه آوریل است. همراه با سقوط FDA تقدیر نامه صادر شده برای شرایط نا امن — صدها نفر از یک ماه نزدیک به صفر در ماه آوریل است.

تعداد محصول به یاد می آورد به دنبال کت و شلوار.

شرکت در درجه اول موضوع خود را به یاد می آورد و گزارش آنها را به FDA. گزارش هفتگی از FDA نشان می دهد که تعدادی از به یاد می آورد انداختن از 173 در ماه فوریه به 105 در ماه مارس به 70 در ماه آوریل است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده همچنین نظارت بر مواد غذایی به یاد می آورد. تعداد آنها را بیش از حد کاهش یافته و از میانگین بیش از 10 ماه به طور بی سابقه ای صفر در مارس و فقط دو در ماه آوریل است. بین ماه های ژانویه و مارس این وزارتخانه ذکر شده فقط هفت مواد غذایی به یاد می آورد — کمترین تعداد برای آن دوره در حداقل یک دهه است.

یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: با ایمیل آژانس است “در ادامه به دیدار با تمام بازرسی تعهدات” است که آن را بیشتر تحت فشار قرار دادند صنایع غذایی برای مطلب “پاسخگویی” در ارائه محصولات امن است.

آژانس “است که فعالانه درگیر شدن با صنعت به منظور بهبود شیوه های تولید و کاهش تعداد را به یاد می آورد و ما شاهد نتایج این تلاش های” سخنگوی نوشت.

در همین حال برخی از دولت ادارات بهداشت مشغول COVID-19 که آنها در حال تلاش برای نگه دارید تا با معمولی بیماری های منتقله حجم کار است که می تواند کاهش به هر حال به عنوان کمتری از آمریکایی ها به دنبال درمان برای بیماری های معده, انتخاب به جای ماندن در خانه به جای دیدن دکتر خود را.

دولت سازمان بهداشت و درمان به طور معمول در تعامل با پزشکان محلی و بیمارستان ها برای جمع آوری اطلاعات است که پس از لود به سراسر کشور “PulseNet” پایگاه داده اداره CDC.

PulseNet فعالیت آغاز شده و رو به کاهش در ماه آوریل گفت: دکتر رابرت Tauxe مدیر CDC بیماری های منتقله بدست آورد. آن شاهد کاهش 50 ٪ در E. coli نمونه وارد شده به سیستم و 25 درصد کاهش در سالمونلا موارد در مقایسه با پنج سال به طور متوسط.

با وجود این Tauxe گفت: این تغییرات باید “نه قطع توانایی ما برای تشخیص و بررسی شیوع بیماری های منتقله.”

“ما هنوز در تشخیص جدید خوشه که در حال بررسی در هر هفته,” او اضافه شده است. “تعداد خوشه های شناسایی شده مورد همان است که دیده می شود در سال های گذشته است.”

در عین حال تعدادی از تکمیل تحقیقات فدرال از شیوع بیماری های منتقله نیز کاهش یافت و هر دو در CDC و FDA.

از طریق مه 7 سی دی حل شده است دو شیوع بیماری: قارچ شیوع بیماری که بیمار سه ده نفر کشته و چهار در سراسر کشور و شبدر جوانه شیوع بیماری که بیمار 51 درجه اول در ایالت یوتا است.

که با سرعت از پشت سر آژانس های اخیر تاریخ است. با همین زمان در سال گذشته وجود داشته است به یاد می آورد از محصولات در سراسر پنج شیوع بیماری که بیمار بیش از 300. سرعت در خط با CDC سالانه به طور متوسط از 13 تکمیل تحقیقات قدمت آن به سال 2011 است.

CDC را Tauxe هشدار داد که هر تحقیق منجر به فراخوان و می گوید: “آژانس همچنان به کار با ما بهداشت عمومی همکاران برای شناسایی شیوع است.”

اطلاعات از FDA سایت همچنین نشان می دهد یک قطره در تکمیل تحقیقات و در نتیجه مواد غذایی به یاد می آورد این سال است. در حالی که آژانس تا به حال دو تحقیقات تا کنون — همچنین قارچ و جوانه شبدر — که کمتر از نصف سرعت 2018 و 2019 که هر دو را دیدم 16 تحقیقات کامل در طی یک سال است. آن را بی سابقه و بیش از سرعت تحقیقات در سال 2011 و 2015.

تعداد باز داخلی FDA تحقیقات کاهش یافته است و حتی بیشتر به طور چشمگیری در سطح ماهانه با توجه به آمار ارائه شده از ایالات متحده آمریکا امروز. در ماه دسامبر گذشته آژانس شده بود ردیابی 15 تحقیقات یک رکورد بالا است. اما در اواسط بهمن ماه این تعداد کاهش یافته و به نه و در اواسط آوریل ،

در یک ایمیل فرانک Yiannas FDA معاون کمیسر سیاست مواد غذایی و در پاسخ گفت: آژانس بیماری های منتقله بخش است که هنوز هم “به طور کامل و در کار” کار برای شناسایی شیوع است. او با اشاره به قارچ تحقیقات همچنان در حال انجام و منجر به یاد می آورد از محصولات در مارس 7 و 15.

FDA بازرسی شاقول

معمولا FDA بازديد هزاران غذا و امکانات تولید در هر سال برای انجام بازرسی ایمنی. نمونه هایی از های اخیر بازرسی نشان می دهد نگران کننده یافته های گزارش شده با زبان ساده.

“شما را رد نمی آفات از مواد غذایی خود را گیاهی برای محافظت در برابر آلودگی مواد غذایی” خواندن یک.

“شما را کافی اندازه گیری برای محافظت در برابر ورود از فلز یا مواد زاید در مواد غذایی” جزئیات دیگر.

اما در مارس 18, آژانس اعلام کرد که این امر “به تعویق انداختن” تقریبا همه چنین بازرسی به عنوان کارکنان شروع teleworking.

تعداد بازرسی و استناد به سرعت کاهش یافت. در سال 2018 و 2019 FDA به طور متوسط حدود 900 بازرسی از یک ماه منجر به 600 استنادهای. در ماه مارس این تعداد کاهش یافت و به 307 بازرسی و 167 داد. در ماه آوریل فقط هشت بازرسی صورت گرفت که منجر به دو نقل قول.

FDA در حال حاضر محدود در چگونه اغلب آنها بازرسی امکانات با مقررات فدرال نیاز به مراجعه فقط یک بار در هر سه به پنج سال گفت: تونی Corbo ارشد دولت در امور نماینده از سازمان های غیر انتفاعی مواد غذایی و آب دیده بان.

“شما در حال حاضر ضعیف سیستم بازرسی که ساخته شده ضعیف تر” Corbo گفت.

اما مارتین Wiedmann استاد از ایمنی مواد غذایی در دانشگاه کورنل گفت: این تاثیر باید محدود شود. او گفت: شرکت های مواد غذایی خود بودند و هنوز هم هستند اولیه تست ایمنی مواد غذایی و هر مقدار از لایه حفاظت از آمد فدرال نظارت به ارزش تعلیق به کاهش خطر ابتلا به بازرسان آلوده شدن.

“FDA نهایی حفاظت از سیستم,” او گفت:.

FDA به اصلاح دیگر guardrails بیش از حد. بیش از دو ماه گذشته این سازمان کاسته قوانین حصول اطمینان از ایمنی مصرف کننده درجه تخم مرغ نیاز تولید کنندگان مکمل به گزارش “عوارض جانبی” و فوتی و فوری, شرکت های مواد غذایی به ممیزی ایمنی مواد غذایی در شیوه های تشکیل دهنده تامین کنندگان.

Sorscher گفت: او را درک نیاز به تغییرات موقت برای محافظت از کارگران از COVID-19 اما که از دست دادن از روی زمین حسابرسان است “پرچم قرمز است.” هرج و مرج باعث تولید کنندگان مواد غذایی برای ارتباط با تامین کنندگان جدید. به طور معمول, آنها برای اولین بار می خواهم ارزیابی ایمنی از کسانی که تامین کنندگان اما خط دفاع است که در حال حاضر مانع است.

“بسیاری از زنجیره تامین در حال مختل در حال حاضر, پس از آن واقعا مهم است که اگر یک شرکت در حال کار با یک فروشنده جدید آنها قادر به حصول اطمینان از ایمنی مواد غذایی” Sorscher گفت.

FDA Yiannas دفاع از این آژانس گفت آن است که با استفاده از “لایه” حفاظت که شامل اصلاح یک الگوریتم به مورد مداقه قرار دادن واردات مواد غذایی و افزایش بازرسی از راه دور. آژانس همچنین در ادامه به انجام “ماموریت بحرانی” در فرد بازرسی.

“FDA معتقد است که این فعالیت های جایگزین اعتصاب حق تعادل” Yiannas گفت: “بین واقعیت های بی سابقه ای در حال حاضر وضعیت خاصی که سفر ممکن نیست و در عین حال هنوز هم ارائه نظارت نظارتی در حالی که حفاظت از سلامت و رفاه نیروی کار ما و کسانی که مشغول به کار در تنظیم میباشد.”

برخی از شرکت ها نیز در حال ادامه خصوصی ممیزی کارخانه های خود را و Sorscher اشاره کرد که شرکت ها هنوز هم از نظر قانونی مسئول پرداختن به ایمنی مواد غذایی خطرات داخلی. اما او گفت که او نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر خصوصی بازرسان و کارکنان نیز نهفته تبدیل COVID-19.

“FDA نیست بازرسی و اگر (شرکت) ایمنی مواد غذایی فرد بیمار است؟” Sorscher گفت. “وقتی که آخرین حمایت می افتد که فرد در صنعت است که کار آن رسیدگی به ایمنی مواد غذایی وجود ندارد, پس از آن ما می تواند شیوع و ما ممکن است حتی آن را می دانم.”

گیاهان گوشت بسته بندی شده با خطر

در حالی که FDA محدود آن فرد در بازرسی از کارخانجات مواد غذایی وزارت کشاورزی ایالات متحده باقی مانده است در کار در این کشور برای پردازش گوشت, گیاهان, که در آن مقررات فدرال نیاز به بازرسان به حال حداقل یک بار در روز اگر نه در سراسر ساعت.

اما مسائل با سیستم در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز, در ماه گذشته بیش از 1000 بازرسان خاموش بودند این کار پس از سقوط بیمار با COVID-19 یا اینکه آنها در معرض خطر در نظر گرفته برای پزشکی عوارض ناشی از این بیماری است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده می گوید که به اندازه کافی بازرسان به پوشش تمام سایت ها. اما این سازمان نیز صادر شده و تعداد بی سابقه ای از “سرعت خط چشم پوشی” است که اجازه می دهد مرغ گیاهان به اجرا در سرعت های بالاتر با کمتر بازرسان.

در این بخش اعطا 15 طیور گیاهان پوشی است که با توجه به فدرال ثبت نام به معنی آنها را به نگه داشتن حداقل یک خط به طور متوسط بالاتر از استاندارد سرعت تولید. چشم پوشی کمتر معنی USDA بازرسان جسمی بازرسی لاشه.

طرفداران استدلال می کنند که شرکت ها هنوز هم باید برای اجرای دیگر چک های ایمنی مانند گرفتن میکروبی سواب از لاشه به دنبال آلاینده ها مانند سالمونلا.

اما به منتقدان مانند Corbo فشار بر روی بسته بندی گوشت می آمد بازرسی می تواند تضعیف ایمنی.

“تو این بازرسان رفتن به این گیاهان است. آنها ممکن است بیمار و یا توجه خود را ممکن است منحرف شود به دلیل همه گیر” Corbo گفت. “ممکن است مسائل است که سطح وجود دارد که در آن آنها به طور کامل تمرکز بر روی مواد غذایی خود ایمنی کار.”

حلقه بازخورد شکسته

یکی دیگر از پیوند ضعیف در ایمنی مواد غذایی و زنجیره ای شامل پزشکان و بیماران و سلامت بخش است.

به طور معمول شیوع تحقیقات شروع در سطح محلی و هنگامی که یک بیمار بازديد دکتر و آزمایش مدفوع گرفته شده است. از این نمونه ها هستند و سپس جمع آوری شده از طریق یک سری از تجاری و بهداشت عمومی آزمایشگاه قبل از آپلود به PulseNet پایگاه داده.

اما بیمارستان ها و ادارات بهداشت هستند طبعا با تمرکز بر COVID-19 گفت: William Marler یک وکیل با Marler کلارک در سیاتل است که دارای تخصص در ایمنی مواد غذایی است.

“اگر یک بچه می شود حاد نارسایی کلیه ناشی از E. coli به طور معمول وجود دارد خواهد بود یک کارگر بهداشت وجود دارد مصاحبه با آنها برای پیدا کردن مخرج مشترک برای بیماری خود را” Marler گفت. “آیا آنها قادر به انجام این کار ؟ من فکر می کنم پاسخ این است که احتمالا نه.”

وجود نشانه های اضافی از جمله کمبود ممکن است رخ دهد.

ملی تماس با گروه های مصرف کننده در هفته گذشته مقامات CDC گفت: چند دولت ادارات بهداشت گزارش مشکل با نگه داشتن مدفوع نمونه تست و خواستار حمایت دولت فدرال. یک دولت که شناسایی شده توسط CDC درخواست کمک بیشتر با مصاحبه بیماران برای تعیین آنچه که آنها می خوردند.

جانت همیلتون, مدیر اجرایی شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی می گوید سازمان نیز برگزاری هفتگی COVID-19 تماس با مقامات بهداشتی از سراسر کشور است.

خواسته در مورد اینکه آیا دولت ادارات بهداشت بودند در تلاش برای نگه دارید تا با بیماری های منتقله مسئولیت همیلتون ارائه نمی دهد اما جزئیات گفت: این سازمان بودند که crunched سال کاهش بودجه حتی قبل از coronavirus.

“البته حفاظت از این کشور عرضه مواد غذایی بسیار مهم است” همیلتون گفت: “اما آنچه ما نیاز داریم این است که سازگار اختصاص بودجه برای حمایت از ما بهداشت عمومی زیرساخت به اطمینان حاصل شود ما آماده پاسخگویی به بیماری های منتقله به عنوان به خوبی به عنوان هر نوع دیگر از شیوع بیماری است.”

بسیاری از کارشناسان گفت: آنها بر این باورند که افت در نمونه برداری ممکن است ناشی از آمریکایی ها انتخاب به ماندن در خانه و نه به دنبال درمان و تست برای مشکلات معده.

“هیچ سوالی وجود دارد که افرادی که به ما در طول چند ماه رفته اند” من واقعا نمی خواهم برای رفتن به دکتر به دلیل COVID,'” Marler گفت. “به وضوح برخی از موارد خفیف بیماری های منتقله نمی خواهید به گرفتار.”

Marler اضافه شده است که همچنین ممکن است تغییرات به عوامل خطر برای بیماری های منتقله با کمتر غذا خوردن در رستوران ها و بیشتر مردم غذا خوردن در خانه.

اما او گفت: ما احتمالا نمی خواهد نه همه پاسخ ها را تا بعد از همه گیر فروکش کرده است.

“این رفتن به یک زمان جالب بعد از همه این است که بیش از,” او گفت: “به مرتب کردن بر اساس انجام یک تجزیه و تحلیل از کل سیستم ایمنی مواد غذایی و چه تاثیر COVID بود یا ندارد.”

کمک: آسمان Chadde میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıgates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş