شرکت های بیمه باید در حمایت از مردم نه صنعت سوخت فسیلی

در نوامبر 8, 2018, من به دام افتاده بود در ماشین من به عنوان embers کاهش یافت و همه در اطراف من در بهشت کالیفرنیا و فکر می کردم که رفتن را از طریق سر من بود “این نمی تواند همان آتش [که گزارش شده بود 10 مایل دور تنها دو ساعت قبل]. آتش سوزی می تواند حرکت نمی کند مانند آن است.”

من باید بدانید که: من صرف نزدیک به یک دهه مطالعه wildland fire, تاریخچه آتش, محیط زیست و آتش رفتار در جنوب کالیفرنیا, ایالات متحده جنگل ها و سازمان های دیگر.

اما از آن بود همان آتش است.

من فکر بسیاری از چیزهای دیگر که سرد و باد می وزد صبح در گیر بی خط unmoving اتومبیل به عنوان شعله های آتش فرا گرفته خانه در اطراف من. من فکر کردم من هرگز همسر من دوباره. من فکر کردم من که قرار بود به مرگ.

من نمی میرند که هر روز 85 مردم بود. اما من دور از آن تجربه دانستن است که تغییر آب و هوا نیست و برخی از دور dystopian پیش بینی است که ما لازم نیست به نگرانی در مورد. من با تغییر آب و هوا به صورت چهره به چهره در آن روز. آن واقعی است. آن است که در اینجا. و آن اتفاق می افتد در حال حاضر.
پنج تن از افراطی ترین آتش سوزی در کالیفرنیا تاریخ رخ داده در دو سال گذشته. در سال 2017, the Thomas آتش یک رکورد به عنوان بزرگترین آتش سوزی در کالیفرنیا — تنها به پیشی هشت ماه بعد توسط تگزاس آتش. در سال 2017, این Tubbs آتش یک رکورد به عنوان مخرب ترین آتش سوزی در کالیفرنیا تاریخچه — تنها به مراتب پیشی 13 ماه بعد توسط اردوگاه آتش در بهشت. در سال 2017 Carr, آتش, تجربه بی سابقه از آتش گردباد با بادهای 143 کیلومتر در ساعت برابر با EF-3 گردباد. چه آتش محققان مانند خودم استفاده می شود به نظر غیر قابل تصور آتش رفتار تبدیل شده است و این طبیعی است.

قبل از آتش اردوگاه من احساس کردم که من ایمن از بدترین اثرات تغییر آب و هوا. من اشتباه بود. اگر شما احساس می کنید که شما امن هستند از تغییر آب و هوا ،

“اما شما تا به حال بیمه, حق? بنابراین شما OK, راست?” چیزی است که من شنیده ام بارها و بارها در طول سال گذشته ،

نه ما و نه خوب.

با وجود داشتن آنچه ما فکر عالی بیمه صاحب خانه نیاز برای پرداخت صدها هزار نفر در پوشش است که ما از نظر قانونی بدهکار — ما بیمه در سراسر کشور هنوز حاضر به پرداخت ما. تنها چیزی که در مقایسه با تروما از آتش است تروما نیاز به مبارزه برای چیزی است که شما در حال حاضر برای پرداخت می شود. اما به نظر می رسد که بیمه نیستند به عنوان “طرف ما” به عنوان تبلیغات خود شعر میرسانند.

ما به پایان رسید تا ترک خانواده ما پشت و در حال حرکت از 2700 مایل از خانه فقط به یک شات در حال قادر به پرداخت هزینه بازسازی زندگی ما با آنچه ما گر “به” ما.

سپس متوجه شدم ما را بیمه کرده است بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی است. در واقع بیمه مشغول به کار در کالیفرنیا بیش از یک و نیم تریلیون دلار سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و بسیاری از آنها ارائه پوشش بیمه برای سوخت های فسیلی زیرساخت مانند نیروگاه های زغال سنگ و نفت و خطوط لوله.

صبر کنید ،

آیا این را حس ؟ چگونه می تواند به شرکت های بیمه توان سرمایه گذاری در چیزی است که باعث تلفات گسترده به policyholders خود را در سراسر کشور و در سراسر جهان ؟

اینکه دقیقا چه چیزی است که خود را در پایان بازی ؟

بیمه گران در حال خروج از کالیفرنیا در droves ارسال “nonrenewals” به دهها هزار نفر از مالکان افزایش نرخ (برای کسانی که آنها را لغو نکنید) توسط چند صد و یا فقط نوشتن نیست سیاست در تمام مناطق زیادی از دولت است.

چه آنها فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد به کسب و کار خود را اگر آنها را متوقف نوشتن سیاست در غرب به دلیل آتش سوزی در این میانه به دلیل تکراری سیل و خشکسالی و در جنوب و شرق به دلیل طوفان و سطح دریا افزایش می یابد ؟

چه آنها فکر می کنم کسب و کار خود را در حال رفتن به در جهان از تغییرات آب و هوایی ؟ که در کنار آنها هستند ؟

به جای کمک به چیزی است که از بین بردن جوامع ما, بیمه گران باید در خط مقدم از اقدام آب و هوا, کار با policyholders به خانه های خود را بیشتر انعطاف پذیر, سرمایه گذاری در جوامع — و نه شرکت های زغال سنگ — برای ایجاد تغییرات مورد نیاز برای کاهش ریسک و افزایش آمادگی برای تغییر آب و هوا. در مناطقی که خطر بیش از حد بالا است شرکت های بیمه باید به طور فعال کمک به policyholders به نقل مکان به جای در نظر گرفتن یک “بازسازی و یا هیچ چیز” نگرش است. آنها باید توقف سرمایه گذاری و بیمه های فسیلی سوخت شرکت ها و پروژه ها.

شرکت های بیمه در کوتاه مدت باید در کنار ما نیست و در کنار صنعت سوخت فسیلی.

این مقاله تهیه شده توسط زمین | مواد غذایی | زندگییک پروژه از رسانه های مستقل موسسه.

تونی دان سابق آتش بوم شناس و آتش رفتار محقق. او همچنین مشغول به کار Pacific Gas & Electric به عنوان مدیر سیرا مرکز انرژی در سیرا نوادا کوهپایه. پس از آتش اردوگاه او نقل مکان به غرب کارولینای شمالی. او در توییتر دنبال: @adunnphoto.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>