واشنگتن — مقامات امنیتی هشدار داده اند که قانونگذاران روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت رای با توجه به سه نفر از مقامات آشنا با درهای بسته جلسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده جمعه متهم دموکرات ها از راه اندازی یک کمپین دروغ.

“یکی دیگر از اطلاعات غلط در مبارزات انتخاباتی است که راه اندازی شده توسط دموکرات ها در کنگره گفت که روسیه ترجیح من به هر چیزی دموکرات داوطلبانی که هنوز نتوانسته اند بعد از دو هفته تعداد رای خود را در آیووا. جعل شماره 7!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مقامات که خواست نامش فاش نشود به بحث حساس هوش. گفت: این جلسه هفته گذشته با تمرکز بر روسیه را به تلاش برای نفوذ در 2020 انتخابات و ایجاد اختلاف در رای دهندگان آمریکایی. هوش هشدار بود برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

یک مقام ارشد دولت رسمی به اسوشیتد پرس گفت که این خبر خشم تهمت که شکایت کرده است که دموکرات ها را با استفاده از اطلاعات در برابر او. در طول دوره ریاست جمهوری خود تهمت است را رد کرد و جامعه ایران را ارزیابی روسیه سال 2016 انتخابات دخالت به عنوان یک توطئه برای تضعیف پیروزی خود را. رسمی صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف جلسه خصوصی.

یک روز پس از Feb. 13 جلسه به خانه کمیته تهمت berated پس از آن مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر و او این هفته اعلام کرد که مگوایر خواهد بود جایگزین ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار.

مسکو هرگونه دخالت. سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov روز جمعه گفت که این اتهامات هستند “پارانوئید گزارش می دهد که متاسفانه وجود خواهد داشت بیشتر و بیشتر از ما به عنوان نزدیک شدن به انتخابات (در ایالات متحده). البته آنها هیچ ربطی به حقیقت است.”

مجلس نانسی پلوسی توییتی که “آمریکا رای دهندگان باید تصمیم آمریکا انتخابات — ولادیمیر پوتین.” او اضافه کرد که همه اعضای کنگره “باید محکوم به رئیس جمهور گزارش داد تلاش برای اخراج تهدید به یکپارچگی ما دموکراسی و به سیاسی ما اینتل جامعه است.”

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا رئیس خانه هوش کمیته در توئیتر خود نوشت: “ما حساب جامعه اطلاعاتی به اطلاع کنگره از هر گونه تهدید از دخالت خارجی در انتخابات ما. اگر گزارش ها درست هستند و رئیس جمهور این است که تداخل با که او دوباره به خطر انداختن تلاش های ما برای جلوگیری از دخالت خارجی. دقیقا به ما هشدار داد او را انجام دهد.”

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی روسیه دخالت در انتخابات 2016 را از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی و سرقت و توزیع ایمیل از دموکراتیک حساب. آنها می گویند روسیه در تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و اضافه کردن هرج و مرج سیاسی آمریکا روند. مشاور ویژه رابرت مولر به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه شد “گسترده و سیستماتیک” اما او نمی پیدا کردن یک توطئه جنایی بین روسیه و تهمت و مبارزه است.

قانونگذاران جمهوری خواه بودند که در هفته گذشته جلسه توجیهی توسط DNI ارشد انتخابات رسمی شلبی پيرسون تحت فشار قرار دادند پشت اشاره کرد که برنده شده است سخت در روسیه و یکی از مقامات گفت.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال شدید تحریم های اقتصادی بر روسیه و او نیز صحبت کرده است به گرمی از رهبر روسیه و نیروهای خارج از مناطق مانند سوریه که در مسکو می تواند پر کردن خلاء. او تاخیر در کمک های نظامی در سال گذشته به, اوکراین, روسیه دشمن — تصمیم گیری شد که در هسته خود استیضاح.

این بار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی بود که خانه توجیهی ساخته شده بود قبل از شیف پانل رئیس این که منجر به استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به طور رسمی منصوب Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان به جای مگوایر به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی. مگوایر لازم بود به زودی تحت قانون فدرال اقدام کردند. این بار ذکر دو مقامات دولت عنوان کرد و گفت زمان پس از به هوش توجیهی تصادفی بود.

Grenell پس زمینه است که در درجه اول در سیاست و امور رسانه ای. او فاقد گسترده امنیتی و نظامی تجربه مگوایر و همچنین به عنوان قبلی دارندگان موقعیت نظارت بر کشور 17 سازمان های اطلاعاتی.

انتصاب خود را می کند تا التیام رئیس جمهور مملو روابط با جامعه اطلاعاتی که مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر به عنوان بخشی از یک “دولت عمیق” از تثبیت بوروکرات که به دنبال تضعیف دستور کار خود دارد. دولت را مهمترین feuded با جامعه اطلاعاتی بیش از روسیه دخالت و حوادث اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

پیرسون گفت NPR در مصاحبه ای که به پخش در ماه گذشته که روس ها “در حال حاضر درگیر شدن در تاثیر عملیات نسبت به نامزدهای رفتن به 2020. اما ما شواهدی در این زمان که دشمنان ما به طور مستقیم به دنبال در تداخل با تعداد رای یا رای گیری برگه.”

Pierson منصوب شد در ماه ژوئیه سال 2019 توسط مدیر اطلاعات ملی دن کت کار می کند با سازمان های اطلاعاتی مانند سیا اف بی آی و آژانس امنیت ملی و وزارت امنیت داخلی برای شناسایی هر کسی که به دنبال دخالت در انتخابات آمریکا.

Pierson NPR گفت که ایالات متحده نمی داند دقیقا همان چیزی است که روس ها در حال برنامه ریزی است اما او گفت که این فقط یک روسیه مشکل است.

“ما هنوز هم نگران چین, ایران, غیر دولتی, بازیگران هکتیویست هایی و رک و پوست کنده — قطعا برای DHS و FBI – حتی آمریکایی ها که ممکن است به دنبال تضعیف اعتماد به نفس در انتخابات است.”

در باز با شنیدن این ماه FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: کمیته قضایی مجلس که روسیه درگیر در “جنگ اطلاعات” به عنوان انتخابات نوامبر, اما که اجرای قانون تا به حال نه دیده می شود تلاش برای هدف قرار دادن امریکا زیرساخت ها است. او گفت: روسیه با تکیه بر پنهان کمپین رسانه های اجتماعی به تقسیم ،

___

آسوشیتد پرس نویسندگان عامر مانند دب Riechmann و اریک تاکر در واشنگتن Zeke میلر در لاس وگاس و Daria Litvinova کمک از مسکو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im