روز بین المللی زنان افتخارات خود را فعال ریشه

با توجه به دوره های تولید و رویدادهای آن را آسان به این معنا که وجود داشته اند بیشتر موانع به تازگی از وجود تشویق شده اند تحولات برای زنان در سراسر جهان است. در حالی که این مهم است به ماندن متمرکز در بسیاری از مسائل داخلی و حمایت دولت خشونت و قاچاق انسان, نابرابری درآمد, تغییر آب و هوا تراجنسی, هوموفوبیا, حقوق باروری — که نیاز فوری به توجه جهانی به منظور به روز بین المللی زنان یک جشن واقعی به جای سالانه مشاهده آن را نیز مفید به سازمان دیده بان برای نشانه هایی از پیشرفت در هر کدام از فرم آنها را.

در اینجا یک: به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد, زنان نشان داد تا یکهو به مارس در سراسر جهان در روز یکشنبه. از کامبوج به پاکستان شیلی به قرقیزستان گروه خود را اعمال نمی شد و فقط در مورد بزرگداشت روز بین المللی زنان بلکه برای استفاده از این مناسبت را به منظور جلب توجه در سراسر جهان به علل خاص برخی رو پرقدرت فشار از دولت:

اما تنش خدشه دار برخی از جشن ها با پلیس گزارش با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات هزاران نفر از زنان در ترکیه و نیروهای امنیتی در دستگیری تظاهر کنندگان در یک تظاهرات در قرقیزستان.

“در بسیاری از راه های مختلف و یا فرم زنان هستند که مورد بهره برداری قرار گرفته و با استفاده از” Arlene Brosas نماینده یک فیلیپینی, گروه حمایت گفت: در طول یک رالی به خود جلب کرد که صدها نفر به منطقه ای در نزدیکی کاخ ریاست جمهوری. معترضان خواستار پرداخت بالاتر و امنیت شغلی و خواستار آن شدند که رئیس جمهور رودریگو Duterte احترام به حقوق زنان.

[…] در پاکستان, اما, زنان موفق به تجمع در شهرستانها در سراسر کشور با وجود دادخواست در دادگاه به دنبال متوقف کردن آنها را. مخالفان هم زده شد با اختلاف بیش از یک شعار استفاده می شود در سال گذشته مارس: “بدن من است انتخاب من است.”

برخی از محافظه کار گروه تهدید کرده بود برای جلوگیری از این سال راه پیمایی توسط نیروی. اما مقامات پاکستانی متعهد به اعتراض راهپیمایان. تظاهرات قابل توجه در یک محافظه کار کشور که در آن زنان اغلب احساس نمی امن در اماکن عمومی به دلیل باز کردن آزار و اذیت. اصلی اسلامی, حزب سیاسی, Jamaat-e-Islami, سازمان خود را در تظاهرات به مقابله مارس.

در کشورهایی مانند شیلی و فرانسه کشتار جنسیتی و تجاوز گرفته شد تا به عنوان تم های مشترک میان راهپیمایان. در سانتیاگو, شیلی تلاش نیروهای پلیس برای tamp پایین جرم اقدام از طریق استفاده از گاز اشک آور و شیلنگ آب با ملاقات مقاومت از معترضان که مجهز برای این مناسبت است.

آن را نه تنها تنور از زمان ساخته شده است که این روز خاص خیلی به اتهام تمرد و متمرکز فعالیت. هر چند روز بین المللی زنان است و قابل پیش بینی شده است شرکت تصمیم گرفتند که توسط کارت تبریک شرکت ها و گل به عنوان یکی دیگر از تماس به مصرف کنندگان به قار قار کردن ارز از تمام فرقه ها و منابع دیگر به یاد می آورد تعطیلات فعال و ریشه:

روز بین المللی زنان خارج از رشد جنبش کارگری برای تبدیل شدن به یک سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده رویداد سالانه است.

بذر آن را کاشته شد در سال 1908 وقتی 15,000 زنان راهپیمایی از طریق شهر نیویورک خواستار ساعات کار کوتاه تر بهتر پرداخت و حق رای. آن بود که حزب سوسیالیست آمریکا اعلام کرد که برای اولین بار ملی, روز زن, یک سال بعد.

این ایده را به روز بین المللی از یک زن به نام کلارا زتکین. او پیشنهاد این ایده در سال 1910 در یک کنفرانس بین المللی زنان کارگر در کپنهاگ. وجود 100 زن وجود دارد از 17 کشور و آنها موافقت خود را پیشنهاد و به اتفاق آرا.

این برای اولین بار جشن در سال 1911 در اتریش, دانمارک, آلمان و سوئیس.

[…] در چین بسیاری از زنان داده می شود یک نیمه روز کار کردن در 8 مارس به عنوان توصیه شده توسط شورای دولتی اگر چه بسیاری از کارفرمایان نمی همیشه تصویب نیمی از روز را به کارمندان زن خود را.

پس از 109 روز بین المللی زنان در زمان بیش از حد به واسطه آن تنها به شرح زیر است که این رویداد در آمد کامل خود را با هشتگ #EachForEqual, بازتاب روز رسمی موضوع.

#IWD2020 بود و دیگری گرفتن تمام برچسب ساخت دور در رسانه های اجتماعی و نشان دادن در پست های خبری از خیابان های شلوغ در نقاط مختلف برای فعالیت در شیلی:

دیگر نوشته های برجسته تلاش برای سازماندهی در سطح محلی:

هنوز هم دیگران ادای احترام به زنان حرفه ای موفقیت:

سازمان ملل متحد با اشاره به دو دستاورد های که ساخته شده اند و کسانی که هنوز هم نیاز به برای زنان ساخته شده به طور کامل شرکت کنندگان در مربوطه جوامع:

چه شد که در مورد کالایی دوباره ؟ اوه راست:

یک IWD marcher در پاکستان نیست خرید خط است که شرکت های بزرگ مانند دیزنی فروش شد:

رسانه ها-آماده دالایی لاما وزن در توییتر بیش از حد در یک شیوه ای است که تلفیق شدهاست جنسیتی با ویژگی های مانند “عشق و شفقت”:

متنوع تر و فراگیر و کمتر essentializing طول می کشد به نظر می رسد در پست ها مثل این:

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم در دو اختصاص داده شده سری با تمرکز بر تجارب زنان و مبارزات مقابله با خشونت علیه زنان و صداهای جهانی: Truthdig زنان, گزارش, Truthdig برجسته است کار زنان و نویسندگان از کشورها از جمله, اما نه محدود به: هندوستان, مکزیک, زیمبابوه, سوئد, تایلند, کامبوج و پاکستان و فرانسه و نیجریه. فقط این هفته ما ارائه ما مخاطبان بین المللی دو قطعه مهم توسط Raksha کومار و Zubeida مصطفی به عنوان بخشی از جریان Global Voices به فارسی سری. Truthdig تعهد به زنان نویسندگان و داستان های آنها کار هر روز برای گفتن ندارد و به ندرت قابل توجهی در خطر شخصی از طریق ادامه خواهد داد و فراتر از این سری در سال 2020 — بدون در نظر گرفتن این مناسبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>