آیووا حزب دموکرات رئیس استعفا داد پس از جلسه هرج و مرج

واشنگتن — رئیس حزب دموکرات آیوا اعلام کرد استعفای خود را روز شنبه پس از یک فاجعه حزبی روند احاطه توسط ائتلاف به رهبری به یک dayslong تاخیر در گزارش نتایج تناقضات در اعداد و هیچ برنده.

شرم آور قسمت نیز تهدید آیووا گرامی وضعیت به عنوان اولین رای گیری مسابقه ریاست جمهوری ابتدایی فصل و led هر دو جبهه-دونده به درخواست یک جزئی recanvass از نتایج.

“واقعیت این است که دموکرات ها سزاوار بهتر از آنچه رخ داده در جلسه شب. به عنوان رئیس این حزب من عمیقا متاسفم برای آنچه که اتفاق افتاده است و مسئولیت برای هر شکست به نمایندگی از حزب دموکرات آیوا” رئیس Troy قیمت نوشت: در نامه استعفای یک هفته و نیم پس از آیووا قفقاز.

“در حالی که من تمایل به ماندن در این نقش و این فرایند از طریق به اتمام من معتقدم آن زمان برای حزب دموکرات آیوا برای شروع به دنبال به جلو و حضور من در نقش فعلی باعث می شود که سخت تر است.”

قیمت گفت: خروج خود را رخ می دهد به محض این که دولت تصمیم جایگزینی و او را به نام اضطراری روز شنبه جلسه ای برای انجام این کار است.

پس از شکست در tallying نتایج on Feb. 3 از آن زمان تا فوریه. 6 برای دولت, که در عمل این سری حدود 1,700 جلسات محلی ایالت به شماره آنچه در آن گفت: در حال نتایج کامل.

در این آمار و ارقام منتشر شده توسط حزب سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آگهی ایالت ورمونت برنی ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد است.

آسوشیتد پرس گفت: آن را قادر به برنده اعلام و بر اساس اطلاعات موجود در. نتایج گزارش شده توسط آیووا حزب دموکرات AP معتقد است ممکن است به طور کامل و دقیق.

قیمت به نام به حال تاخیر در گزارش نتایج “غیر قابل قبول است.” او گفت که می خواهد انجام یک “کامل و شفاف و بررسی مستقل” از آنچه که باعث به تاخیر می اندازد. او عذرخواهی کرد برای شکست در این فرآیند است.

هر دو Buttigieg و ساندرز’ کمپین درخواست یک جزئی recanvass از آیووا نتایج آن آیووا حزب دموکرات تایید شده است. این حزب می گوید که انتظار recanvass بیش از 80 حوزه برای شروع در روز یکشنبه و دو روز گذشته. یک recanvass نیست بازشماری اما یک بررسی از شمارش آرا در برابر پرونده های کاغذی ایجاد شده توسط رهبران حزبی برای اطمینان از تعداد گزارش شده با دقت.

این حزب گفته است که نمی خواهد تغییر اشتباه در محاسبات ریاضی و تنها فرصت برای اصلاح آن خواهد بود بازشماری خواهد بود که نامزدهای گزینه بعدی پس از recanvass به اتمام است.

قیمت انتخاب شد برای دومین دوره به عنوان رئیس دولت در ماه دسامبر سال 2018 است. در بیانیه منتشر شده پس از انتخاب مجدد او اشاره کرد که او “فوق العاده افتخار” از موفقیت است که آیووا دموکرات بود و در سال 2018 midterms و نگاه به جلو به ساختمان بر روی آن.

“من نمی توانم صبر کنید برای کار با آنها را دوباره در آنچه که به خوبی می تواند یکی از مهم ترین آیووا قفقاز از زمان ما,” او گفت:.

قیمت قبلا بخشی از چندین دموکراتیک مبارزات در آیووا از جمله کسانی که از رئیس جمهور سابق باراک اوباما و نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ، قیمت نیز تا به حال به عنوان حزب مدیر اجرایی و رهبری یکی آیووا یک همجنسگرایان حمایت گروه.

آیووا حزب دموکرات برقرار قوانین جدید برای سال 2020 مسابقه که قرار بود به منظور افزایش شفافیت در این روند است.

در سال های گذشته, آیووا حزب دموکرات گزارش فقط یک عدد: تعداد نمایندگان ایالت برنده توسط هر نامزد. برای اولین بار حزب در این سال گزارش شده دو شماره دیگر — که بیشترین آرا را در آغاز و در پایان شب.

داده های اضافی اشاره به سندرز و حامیان او که استدلال کرد که قوانین قبلی اساسا او را دزدیدند پیروزی خود را در سال 2016 مسابقه کلینتون. که مسابقه به پایان رسید در باریک نماینده پیروزی کلینتون در آیوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im