و در عین حال در اینجا ما در حال تلاش برای تدریس همان درس برای دومین بار در چند هفته.

برای اولین بار بود که به صورت یک الگوی رفتاری نوشته شده به Wabasha شهرستان خواهان Facebook صفحه که تصویر یک زندانی در اردوگاه کار اجباری پوشیدن ستاره داوود بر روی پیراهن خود و مقایسه آن را به مینه سوتا را از سیاست ماسک-پوشیدن در فضاهای عمومی.

پس از آن مشخص شد که این صفحه تا به حال نمی, در واقع, شده “هک شده” به عنوان پیشنهاد شده توسط حزب جمهوری خواه از مینه سوتا رئیس جنیفر Carnahan که یک county حزب رسمی تصویر کرده بود که دولت با صدور بیانیه ای از عذرخواهی و نام آن را “ناامید کننده است.”

سپس همراه دوم, این بار, ارسال شده توسط حزب جمهوری خواه-تایید مینه سوتا خانه نامزد جولی Buria مسکن و کوه آهن عضو شورای شهرستان در حال اجرا به نمایندگی از او در گوشه ای از آهن در محدوده خانه منطقه 6B در حال حاضر توسط دانشجوی سال اول تشکر. دیو Lislegard (DFL-شفق قطبی).

صندلی را قابل اعتماد DFL-تکیه بنابراین Buria تا کار برش برای برنده شدن بیش از رای دهندگان. تا کنون از آنها آموخته او pro-life pro-اجرای قانون pro-معدن-و تازه در Facebook.

در این پست از شخصی Facebook صفحه screenshotted توسط جامعه یهودی اقدام نشان داد مقامات نازی چک کردن مقالات و همچنین خندق پر از اجساد به قتل زندانیان اردوگاه کار اجباری.

“هر دولت با قدرت به اندازه کافی به تقاضا است که شما انجام مقاله به منظور به حرکت در اطراف آزادانه به مراتب خطرناک تر از COVID-19” این عنوان گفت.

JCA اشاره کرد که این “روز” پس از Wabasha حادثه با برچسب حزب جمهوریخواه و پرسید: “از کجا پایین؟”

پست شده است حذف و Buria شخصی Facebook صفحه خصوصی ساخته شده.

با توجه به Mesabi تریبون Buria در ابتدا ابراز ندامت برای ارسال. روز شنبه, دولت, حزب, صندلی جنیفر Carnahan با صدور بیانیه ای گفت Buria بود “صادقانه در او عذرخواهی نمی اجازه دهید آن را دوباره اتفاق می افتد.”

“همانطور که قبلا [در اشاره به Wabasha شهرستان, پست,], ما متاثر شده این تند و تیز نوشته ها و امید همانطور که ما حرکت رو به جلو است که جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان را حفظ بالاترین سطح از یکپارچگی و احترام و حساسیت,” او گفت: تریبون.

Buria انتخاباتی نمی پاسخ به درخواست مصاحبه. اما در روز دوشنبه او بنا به گزارش ها به نظر می رسد در کوه آهن جلسه شورای شهر و ادعا کرد که او تا به حال شده است “مجبور به” عذرخواهی می کنیم. (دولت پاسخ نمی, یا, بنابراین ما نمی دانیم که اگر مورد یا کسانی که او را مجبور.)

Buria گفت: coronavirus پاسخ در مینه سوتا است “موازی” به هولوکاست. او یک راننده کامیون در کوه آهن قبلا به خانه می آیند با یک لغزش کاغذ شناسایی او به عنوان یک کارگر ضروری و دستور به آن را در او را در مورد او متوقف شد با اجرای قانون به هر دلیل. او اصرار داشت “یهودیان جرم نیست” با مقایسه و نقد بودن وضع در برابر او است “نادان و ساختگی است.”

“این چیزی است که اتفاق می افتد به ما آزادی و این چیزی است که اتفاق می افتد” Buria این گزارش گفت:. “هرگز دوباره اجازه دولت به نفس بیش از حد به این درجه و در اینجا ما هستند. من مقایسه آن به که ؟ کاملا.”

چندین حامیان در جمعیت گزارش دریافت و کلمات او را با کف زدن با توجه به تریبون.

دیگران خودداری آنان است. کوه آهن شهردار گری Skalko و محدوده ارتباط شهرداری ها و مدارس مدیر استیو Giorgi هر دو گفت: Buria باید استعفا از پست خود در شورای. در توییتر Giorgi به نام Buria عذرخواهی “توخالی است.”

در علاوه بر این به جامعه یهودی اقدام خم از Arc: یهودی عمل نیز به نام این مقایسه به میان می برد. آن را به عنوان اتفاق می افتد این گروه شده است به طور خاص بررسی ارتباط بین یهودستیزی بیگانه ستیزی و نژاد پرستی و COVID-19.

“جناح راست جنبش با استفاده از COVID-19 به سوخت خطرناک تئوری های توطئه و رشد خود را در پایگاه” خم Arc s صفحه عمل می گوید. “جناح راست سیاستمداران و صاحب نظران در حال تقویت آن توطئه برای منحرف کردن توجه از راه آنها اجازه داده اند این بیماری همه گیر به گسترش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de