به شدت انتقاد “دریافت و پرداخت” ابزار در سرویس درآمد داخلی وب سایت می تواند کار بر روی یک makeover.

“دریافت من پرداخت” ابزار در IRS.gov طراحی شده برای کمک به مردم خود را پیگیری محرک پرداخت و اجازه می دهد تا مالیات دهندگان به ارائه پرداخت مستقیم اطلاعات به IRS در صورت لزوم برای دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت بیشتر به سرعت.

اما در سراسر کشور, مالیات دهندگان در ادامه به بیان یک معامله بزرگ از نا امیدی به ویژه هنگامی که آنها سعی می کنید برای استفاده از این سیستم اما پس از دیدن کلمات مانند “وضعیت پرداخت در دسترس نیست.”

IRS خواهد شد آغاز “خاموشی برنامه ریزی شده” در روز جمعه و شنبه پس زودتر قطع برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. “دریافت من پرداخت” ابزار در دسترس خواهد بود با شروع از 10 p.m.به وقت استاندارد شرقی تا حدود ساعت 1 صبح “با توجه به برنامه ریزی تعمیر و نگهداری” در آن روز.

IRS است که انتظار می رود به ساخت “بحرانی به روز رسانی سیستم.”

“در تلاش برای بهبود تجربه کاربر و آدرس برخی از نگرانی های مطرح شده برنامه نویسان ما در حال ساخت بحرانی سیستم به روز رسانی” IRS گفت: در یک هشدار.

IRS شده است اغلب با اضافه کردن اطلاعات جدید آنلاین سعی کنید به توضیح برخی از مشکلات مردم روبرو هستند. اما روشن شده است که بیشتر کار مورد نیاز برای انجام شود در این سیستم همیشه از آن راه اندازی شد آوریل 15.

IRS گفت: کسانی که با استفاده از این ابزار برای مثال نگاه کنید “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” اگر “استفاده نمی کند و در عین حال باید اطلاعات خود را و یا شما واجد شرایط برای یک پرداخت.”

جمله بندی خود را می تواند بسیار گیج کننده برای مالیات دهندگان که واجد شرایط بر اساس درآمد خود را به “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” توجه کنید.

چند از خوانندگان به من گفت که سیستم آنها را مانع از وارد کردن اطلاعات حساب بانکی اگر آنها نه بدهکار پول مالیات و نه دریافت بازپرداخت در اخیر سال مالیاتی. برخی از مردم تا پایان با یک صفر تعادل در اظهارنامه مالیاتی خود را, اما پس از آن می توانید با استفاده از این ابزار. چند خوانندگان که ادعا می کرد به این تجربه گفت که مشکل برنامه نویسی اشتباه است.

حدود 80 میلیون مالیات دهندگان بودند البته برای دیدن محرک پرداخت به طور مستقیم واریز به حساب های بانکی در هفته اول مارس 13 با توجه به IRS. که کمی کمتر از نیمی از کسانی که واجد شرایط برای دریافت پرداخت.

این هفته بیشتر پول سپرده شده به طور منظم و IRS گفته بود که چک از طریق پست خواهد شد در دسته 5 میلیون چک در هفته است. پستی از کسانی که چک می کشیدن تا آنجا که 20 هفته با توجه به برخی از تخمین می زند.

چک صادر خواهد شد معکوس “تنظیم درآمد ناخالص” سفارش — شروع با مردم با کمترین درآمد ،

مردم همچنان ناراحت این هفته و قادر به استفاده از “دریافت و پرداخت” ابزار برای کمک به آنها در درک که چگونه آنها می خواهم به دریافت پول خود را.

هیچ کس نیاز به استفاده از “دریافت و پرداخت” ابزار برای درخواست محرک نقدی هر چند برخی از مردم به اشتباه و به غلط فکر می کنم آنها نیاز به ثبت نام آنلاین برای به دست آوردن پول است.

همانطور که در آوریل 17, IRS به روز شده صفحه خود را به می گویند:

“به من برنامه پرداخت خواهد شد بازگشت ‘وضعیت پرداخت در دسترس نیست” به چند دلیل از جمله:”

شما نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی, اما:
ما در میانهی شب به پایان رسید پردازش خود را 2019 بازگشت
این برنامه نمی کند در عین حال باید اطلاعات خود را; ما در حال کار بر روی اضافه کردن اطلاعات بیشتر به اجازه می دهد بیشتر مردم به استفاده از آن.
شما لازم نیست معمولا یک فایل بازگشت:
شما با استفاده غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت اما در اینجا ما نمی خام ورود شما هنوز
شما دریافت SSA یا RRB فرم 1099 یا شمسی یا مزایای VA; اطلاعات شده است لود شده بر روی سیستم های ما و در عین حال برای افرادی که به طور معمول نمی اظهارنامه مالیاتی.

ContactSusan Tompor در [email protected] او در توییتر دنبال کنید@tompor. جزئیات بیشتر در کسب و کار و ثبت نام برای کسب و کار ما عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im