IRS فرستاده محرک چک به بیش از 1 میلیون نفر مرده, دولت, دیده بان آژانس می گوید

واشنگتن – بیش از 1 میلیون نفر مرده کردم محرک چک از دولت فدرال تحت قانون فدرال جدید طراحی شده به آب در اقتصاد در طول coronavirus همه گیر ناظر آژانس گزارش روز شنبه.

دولت پاسخگویی منشی گفت که یک حقوقی تفسیر چپ وزارت خزانه داری و سرویس درآمد داخلی قادر به استفاده از اوراق پرونده مرگ برای متوقف کردن محرک چک از رفتن به افرادی که مرحوم.

به عنوان یک نتیجه, نزدیک به 1.1 میلیون پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد توزیع شد به مردم مرده به عنوان از آوریل 30, این گزارش گفت:.

این گزارش که طول می کشد یک نگاه انتقادی در دولت در پاسخ به بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران کنگره با توجه به یکی دیگر از بهبود اقتصادی بسته برای مقابله با خرید اینترنتی از COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه در مصاحبه این هفته که او باز است را به پول نقد اضافی پرداخت به آمریکایی ها به عنوان بخشی از آینده بهبود بسته است.

دور اولیه مستقیم و پرداخت نقدی توزیع شد به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در اواسط ماه مارس. در علاوه بر این به چک محرک قانون افزایش مزایای بیکاری و ایجاد یک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک.

تحت مراقبت عمل افراد با یک تنظیم درآمد ناخالص $75,000 یا کمتر واجد شرایط برای یک بار پرداخت تا 1200 $($2,400 مشترک اظهارنامه مالیاتی) و 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط. کسانی که با کم و یا هیچ بدهی مالیاتی نیز واجد شرایط برای $1,200 ($2,400 به صورت مشترک می گرداند).

بیش از 159 میلیون چک جمعا به مبلغ 267 میلیارد توزیع شد تحت قانون با توجه به IRS.

گزارش ها از کشته شدن محرک پرداخت آغاز شده به سطح در مارس زمانی که نمایندگان شروع به ساخت مستقیم سپرده تا 1200 دلار به مالیات دهندگان حساب های بانکی. وزارت خزانه داری اذعان ماه گذشته که برخی از محرک چک فرستاده شده بود برای مردم مرده و گفت که هر کسی که دریافت یک محرک پرداخت از طرف کسی که مرده است باید بازگشت پول بلافاصله.

IRS گروه کاری متهم به اداره پرداخت اول پرسش های مطرح شده با مقامات وزارت خزانه داری در مورد پرداخت به decedents در اواخر ماه مارس به کنگره پیش نویس قانون گائو گزارش گفت:.

IRS به طور معمول با استفاده از داده ها از دیگر منابع دولتی مانند مرگ سوابق نگهداری شده توسط دولت تأمین اجتماعی برای شناسایی و جلوگیری از اشتباه و تقلب مالیاتی بازپرداخت ادعا می کند. اما خزانه داری و IRS نیست با استفاده از پرونده مرگ برای جلوگیری از پرداخت به افراد مرده برای سه دسته از پرداخت به دلیل قانونی تفسیر که تحت آن IRS شد عامل این گزارش گفت:.

واجد شرایط بودن برای یک محرک پرداخت شد بر اساس یک فرد اظهارنامه مالیاتی واصل در سال 2019 یا 2018.

IRS, مشاور حقوقی مشخص شد که آژانس ندارد اختیارات قانونی به انکار پرداخت به افرادی که در زمینه بازگشت برای 2019 حتی اگر آنها متوفی در زمان پرداخت گائو گفت. نمایندگان مستقل وکلای مدافع همچنین توصیه این سازمان به درخواست همان مجموعه ای از پردازش قوانین را به گیرندگان که به ثبت 2018 بازگشت اما هنوز یک 2019 بازگشت.

نتیجه این شد که وزارت خزانه داری و IRS نیست با استفاده از پرونده مرگ به عنوان یک فیلتر برای توقف پرداخت به مردم مرده هنگامی که آن را فرستاده شده از سه دسته اول از پرداخت آن حساب برای نزدیک به سه چهارم از همه چک که توزیع شد.

پس از یادگیری است که پرداخت شده به مردم مرده خزانه داری و IRS مشخص است که یک فرد نیست حق دریافت یک پرداخت اگر او مرده است از تاریخ پرداخت به پرداخت گائو گزارش شده است. IRS متوقف شد پرداخت به مردم مرحوم هنگامی که چهارمین دسته از چک فرستاده شد این گزارش گفت:.

در مارس IRS اعلام کرد که در آن وب سایت است که اگر آن را با ارسال پرداخت به کسی که مرده است و یا زندانی کل مبلغ باید بازگشت. اما این سازمان نمی کند در حال حاضر طرح را به مراحل اضافی برای اطلاع از واجد شرایط دریافت کنندگان چگونه به بازگشت پرداخت گائو گفت.

این گزارش توصیه می شود IRS در نظر گرفتن گزینه های مقرون به صرفه برای اطلاع از واجد شرایط گیرندگان در مورد نحوه بازگشت پول.

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>