مقرون به صرفه مسکن در گاو دریایی one-size-fits-all?

شهرستان کمیسیون بازگشت به موضوع از لوازم جانبی واحد مسکونی جدید در یک کار جلسه روز سه شنبه.

برای سال گاو دریایی شهرستان به کاوش و لوازم جانبی واحد مسکونی به عنوان وسیله ای برای گسترش آن مقرون به صرفه سهام مسکن.

در یک کار جلسه روز سه شنبه شهرستان کمیسیون بازبینی این موضوع و پیشنهاد ترفند به توسعه زمین کد متمم در مورد ADUs از جمله اندازه محدودیت های مناطق ممنوع و اینکه آیا برای تنظیم آنها را به عنوان مسکن عمومی است.

ADUs در نظر گرفته متصل و یا جدا مسکونی واحد مسکونی با پخت و پز و امکانات حمام که “تابع و جداگانه از اصلی واحد مسکونی.” برای یک ملک به واجد شرایط به عنوان یک ADU مالک باید در هر واحد اصلی یا ADU.

پیشنهاد اصلاح را کاهش می دهد حداکثر مجاز مربع با 50% — از 1000 متر مربع به 500 از جمله تحت پوشش ایوان و بالکن. همچنین محدودیت تعداد اتاق خواب به یکی و نیاز به تعیین کردن-خیابان فضای پارکینگ به جای ADU.

موافقت که 500 فوت مربع ممکن است بیش از حد کوچک و کمیسیون کارگردانی شهرستان کارکنان برای افزایش حداکثر مجاز مربع به 650 از جمله تحت پوشش ایوان و پاسیو.

“اگر شما یک حیاط من فکر می کنم شما باید قادر به بزرگتر (ADU) از یک مرد با یک حیاط کوچک” گفت: District 1 کمیسر پریسیلا ردیابی.

در حالی که خانه های تلفن همراه می تواند واجد شرایط به عنوان ADUs در کشاورزی منطقه بندی مناطق در کمیسیون توافق کردند که ساکنان آن مناطق باید اجازه مقررات مختلف, از آنجایی که آنها تمایل به اشغال بزرگتر خواص.

شهرستان برنامه ریزی کارکنان شناور این ایده از یک فارغ التحصیل ماتریس هجی کردن چقدر فضا یک ADU اشغال می تواند در کشاورزی اموال.

“من به طور کلی می گویند مقررات کمتر بهتر زمانی که آن را روشن گفت: کمیسیون صندلی بتسی Benac.

اگر چه کاهش در فیلم مربع بود و نه به طور خاص طراحی شده برای معاف Whitfield مسکونی پوشش منطقه آن را دنبال نگرانی قبلا مطرح شده توسط مردم در سال گذشته است.

این Whitfield, پوشش, منطقه نیاز به حداقل 950 متر مربع برای “سایر مسکونی با استفاده از” و تصریح می کند که ADUs نمی توان به واقع در هر مورد نیاز حیاط.

سهشنبه عمومی نظرات دیدم یک تجدید حیات نگرانی از ساکنان در مورد پارکینگ سر و صدا و اجاره کوتاه مدت. اما county کارکنان تاکید کرد که آنها پیش بینی نیست یک انفجار در ADU ساخت و ساز.

جان Barnott مدیر ساخت و توسعه خدمات تخمین زده است که هزینه متوسط در هر متر مربع از ساخت و ساز برای یک اقامت خانواده در شهرستان است که بین 200 $و $250.

“یک ADU چیزی است که شما در حال رفتن به سیلی یک شبه,” او گفت:.

تغییرات دیگر به توسعه زمین های کد شامل قطع اجازه از مهمان خانه ها و ارائه وسیله ای برای تبدیل های موجود به ADUs.

مهمان خانه ها شد که در حال حاضر مجاز خواهد بود پدربزرگ و تعداد ADUs یا پدربزرگ خانه مهمان خواهد بود محدود به یک در هر ملک.

بیش از 10 سال گذشته در این شهرستان صادر شده است حدود 70 مجوز برای مهمان, خانه, با توجه به لایحه اوشی از ساختمان و توسعه خدمات.

“این ترس است که هر کس برای رفتن به پرتاب (یک ADU) در حیاط خلوت خود است هرگز به تحقق” گفت: گلن Gibelina که تبدیل ظروف حمل و نقل به خانه های مقرون به صرفه. “شما بچه ها باید مورد تایید بیشتر خانه ها در یک روز” از مهمان خانه مجوزها در 10 سال, او گفت:.

ADUs را شامل نمی شود در تراکم جمعیت محاسبات. آنها نیز ممنوع در شهرستان ساحلی تخلیه منطقه و ساحلی بالا خطر منطقه پوشش مناطق.

تحت متمم حریم خصوصی بین ADUs و همسایه خواص خواهد بود اولویت بندی بیش از حفظ حریم خصوصی بین ADUs و اصلی واحد است.

برای مثال ویندوز بر روی یک جدا سطح زمین ADU رو همسایه خواص یا باید مات یا غربالگری شاخ و برگ و یا حصار. برای جدا ADUs بالای گاراژ ویندوز رو همسایه خواص باید مات.

در نامه ای خطاب به شهرستان کمیسیون مسکن انجمن ساراسوتا و گاو دریایی در حمایت از متمم تماس ADUs “یک ابزار عالی است که جوامع می توانید برای تنوع بخشیدن به سهام مسکن و آدرس مشترک برخی از مسائل مربوط به مسکن ما در اینجا در گاو دریایی شهرستان.”

“ما شنیده نگرانی از برخی از مالکان در مورد چگونه یک ADU درب بعدی را تحت تاثیر منفی قرار خود ارزش و کیفیت زندگی” در این نامه گفت. “در این شهرستان فراهم کرده است امتیازات متعدد برای ساکنان و اعتقاد ما آن است که زمان به جلو حرکت کند با این پیشنهاد است.”

منطقه 4 کمیسر مبهم Servia, اذعان شهرستان مقرون به صرفه مشکل مسکن با استناد به ساکنان در پراید پارک که او گفت: “teaming در مسکن.”

“ما نیاز به مسکن مقرون به صرفه به شدت,” او گفت:. “اما من فکر می کنم ما هم باید در نظر موجود محله و ما باید به فکر می کنم در مورد بدترین سناریو طوری که آن اتفاق نمی افتد.”

با توجه به U. s. اداره آمار بررسی داده ها از 2013-2017, گاو دریایی شهرستان ساکنان صورت محدود مسکن انتخاب کند. خانواده های تک خانه های جدا شده اختصاص 58 درصد از بخش مسکن خواص در حالی که چند واحد ساخته شده تا 21 درصد است.

خانه بیل 1339 به امضا رسید و به صورت قانون توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis برگ موضوع مسکن مقرون به صرفه و ADUs تا به اختیار دولت های محلی. اما county کارکنان توصیه می شود در برابر تنظیم ADUs به عنوان مقرون به صرفه مسکن.

“به من به نظر می رسد مانند ما در تناقض خودمان اگر ما در حال رفتن به می گویند که یک لوازم جانبی واحد مسکونی می تواند در نظر گرفته شود به عنوان مقرون به صرفه مسکن” گفت: District 2 کمیسر رخی Bellamy.

اما تنظیم ADUs به عنوان مسکن مقرون به صرفه خواهد ایجاد یک “بار بالا برای مالکان” چه کسی باید اطمینان حاصل شود که آنها مستاجر هستند و درآمد واجد شرایط با توجه به جری لوپز, مدیر توسعه اقتصادی و فرصت است.

“ما فقط احساس است که به طور کلی با توجه به اندازه واحد آنها فقط به طور طبیعی بیشتر مقرون به صرفه” او گفت:.

در بزرگ کمیسر کارول Whitmore اشاره کرد که ADUs بودند هرگز در نظر گرفته شده برای تولید درآمد بیشتر برای صاحبان املاک.

اما والری Guillory, مدیر اجرایی تثلیث بدون مرز گفت: درآمد اضافی موثر بوده است در سازمان مبارزه با بی خانمانی.

تثلیث بدون مرز می سازد آن خانه با یک واحد اصلی و لوازم جانبی واحد بنابراین صاحبان می توانید تصمیم بگیرید که یکی از آنها زندگی می کنند و که یکی از آنها اجاره او گفت: کمیسیون.

“به ADU مفهوم را نگه می دارد دو نهاد از بازگشت به بی خانمانی به این دلیل که صاحب درآمد اضافی و غیر اضافی مستاجر به احتمال زیاد به خانه آنها می توانید استطاعت,” او گفت:.

در نشست روز سه شنبه شهرستان کمیسیون همچنین حمایت از ایده گواهی حسن به اطلاع خریداران آینده نگر استفاده محدودیت با توجه به ADUs.

اصلاح به کمیسیون برنامه ریزی برای نقد و بررسی در اکتبر قبل از خواندن اول خود را توسط هیئت شهرستان کمیسیون در ماه نوامبر. سپس آن را به حرکت به تصویب شنوایی در ماه دسامبر.

“آن دورتر شده ایم از سال 2010 گفت:” Whitmore.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>