آنلاین مدرسه غیر قانونی است ؟ با بسته شدن مدارس از coronavirus آموزش و پرورش ویژه نگرانی به مناطق مکث

پاتریک mit enterprise forum دریافت یک ایمیل سهشنبه از نیوجرسی مدرسه منطقه در مورد طرح خود را برای ویژه-خدمات آموزش و پرورش در طول coronavirus shutdown. اما آنچه که باید او را آورده راحتی به جای ایجاد ترس.

منطقه نوشت که خاص آن-آموزش و پرورش معلمان را اصلاح آنلاین درس و میزبان مجازی check-ins با دانش آموزان در دنیای جدید آموزش از راه دور. اما به mit enterprise forum, آموزش و پرورش, مدافع که کافی نیست. او در حال حاضر می خواهم به تماشای همسر خود را مبارزه برای دو روز برای کمک به آنها 13-year-old son که شدید اختلال نارساخوانی و سطوح مختلف درجه در خواندن و دسترسی به این منطقه مواد آنلاین.

غرب Windsor-Plainsboro مدرسه منطقه ای همچنین اعلام کرد که لغو همه دولت موظف جلسات به صورت ویژه نیازهای دانش آموزان تا بازگشایی مدارس — که ممکن است تا پاییز.

“من که این هفته برای اولین بار است. اما همه چیز ما باید مبارزه برای پسر من (برنامه آموزشی فردی) در حال حاضر می شود را در خود نگه دارد,” mit enterprise forum گفت.

به عنوان مناطق تقلا برای ایجاد آموزش از راه دور برنامه به احتمال زیاد در دراز مدت مدرسه و تعطیلی آنها در حال تلاش برای ارائه خدمات به دانش آموزان معلول و کسانی که با دیگر شرایط استثنایی. این یک چالش با پیامد های گسترده ای به عواقب مالی برای منطقه و رشد و نمو عواقب آسیب پذیر ترین دانش آموزان در امریکا است.

در موضوع: قانون فدرال تماس برای افراد معلول به فرصت برابر برای شرکت در همه چیز را در مدارس فراهم کند. اگر مناطق نمی تواند جای دانش آموزان آنها را در معرض خطر از دست دادن فدرال کمک های اولیه — و رو به شکایات از پدر و مادر و طرفداران حقوق معلولین برای فدرال نقض حقوق مدنی ،

برخی از بزرگ-شهر در شهر نیویورک و لس آنجلس در حال طراحی برنامه ای برای آموزش از راه دور با دانش آموزان آسیب پذیر در صدر برنامه ریزی — عمدتا به دلیل دانش آموزانی که کم درآمد, آموزش زبان انگلیسی, زندگی در پناهگاه بی خانمان و یا کسانی که معلولیت را تشکیل می دهند بخش عمده ای از جمعیت خود را.

مناطق دیگر نیست و نمیفهمد چه چیزی را — و یا آنها در انجام هر گونه آموزش آنلاین در همه.

کنتاکی بزرگترین منطقه, Jefferson County مدارس دولتی است که به طور خاص در حال حرکت به آموزش آنلاین با توجه به حقوق صاحبان سهام و نگرانی است. این 98,000-دانش آموز منطقه نخواهد بود قادر به ارائه به اندازه کافی دستگاه های دیجیتال و یا اطمینان از دسترسی به اینترنت برای اکثر دانش آموزان محروم گفت: سرپرست مارتی Pollio.

به جای این منطقه قصد دارد تا آن روز از دست رفته و در نهایت به طوری که دانش آموزان زمان بیشتری را در مقابل یک معلم است.

Northshore مدرسه در منطقه واشنگتن یکی از بزرگ ترین مناطق — با بیش از 25000 دانش آموزان به تصویب قوی آموزش از راه دور برنامه ریزی کنید. مقامات موفقیت رو 4000 دستگاه اضافی و دسترسی به اینترنت به دانش آموزان کم درآمد. اما پس از آن آنها را مجبور به توقف این طرح به دلیل آنها گفت: آن را در معرض خطر در حال اجرا گرفتار ایالتی و فدرال مقرر برای ارائه عادلانه خدمات است.

در Michigan, Ann Arbor, مدارس دولتی, مقامات گفت: آنها توزیع دستگاه های یادگیری و اینترنت نقاط داغ به دانش آموزان با محدود فن آوری دسترسی داشته باشید. اما یک منطقه گفت: رهبران هنوز هم در حال کار بر روی برنامه ای برای نگه داشتن آن دانش آموزان با نیازهای ویژه مشغول اند.

همانطور که برای غرب Windsor-Plainsboro, سرپرست دن Aderhold گفت: ویژه-آموزش و پرورش جلسات لغو شد به طوری که کارکنان می تواند تمرکز بر روی ارائه های تخصصی آموزش از طریق یک پلت فرم مجازی به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.

ویژه ed پدر و مادر: “از کجا باید شروع کنم؟’

عدم اطمینان را ترک کرده است هزاران نفر از ویژه نیازهای پدر و مادر در تاریکی.

“من نمی دانم آنچه که من بچه های در حال انجام در کلاس ریاضی در حال حاضر پس از کجا باید شروع کنم و بدون هر گونه راهنمایی گفت:” آنا هاوزر پدر و مادر غیر کلامی کلاس نهم مبتلا به فلج مغزی در مدیسون ویسکانسین.

هاوزر گفت: Madison شهری منطقه مدرسه ابلاغ نشده و برنامه ای برای کودک است. تا کنون در این منطقه به کارگردانی همه پدر و مادر به وب سایت خود را به صورت یک لیست عمومی از فعالیت های غنی سازی. یک سخنگوی این منطقه را توسعه آموزش از راه دور طرح اگر مدارس بسته باقی می ماند برای بیش از چند هفته است.

نیاز به وضوح ضروری است که بیشتر در کشورهای در حال احتمال دارد به گسترش خود را در مدرسه به تعطیلی تابستان است. در روز سه شنبه کانزاس شد اولین دولت اعلام کند که تمام ساختمان مدرسه بسته خواهد شد برای بقیه سال برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و COVID-19 مسری تنفسی بیماری را باعث می شود.

به عنوان چهارشنبه, 39 متحده بسته شده بود تمام مدارس خود را حداقل برای کوتاه مدت. بسیاری از کشور 51 میلیون دانش آموزان مدرسه در خارج از کلاس به عنوان تعدادی از عفونت همچنان به کنه تا در سراسر کشور با توجه به چوب خط حساب کردن از آموزش و پرورش هفته مجله. ایالات متحده تا به حال بیش از 9,400 موارد و 150 مرگ و میر ناشی از این ویروس توسط شب چهارشنبه.

مدارس شکایت کرده اند که آنها فاقد فدرال راهنمایی در مورد اینکه آیا و چگونه به انجام آموزش از راه دور اگر چه دولت شامل مدارس در درخواست برای پول فدرال. روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد انتشار اضافی $100 میلیون دلار به مدارس برای رسیدگی به هزینه تمیز کردن مدارس, مشاوره دانش آموزان و ارائه آموزش از راه دور.

آموزش و پرورش فدرال مقامات را در ارشاد

وزارت آموزش و پرورش منتشر ارشاد محدود به مدارس در این هفته تاکید کرد که آنها باید مطمئن شوید که دانش آموزان با ناتوانی می توانید دسترسی آنلاین مواد در این ناگهانی دوره جدید آموزش از راه دور.

“آموزش آنلاین یک ابزار قدرتمند برای موسسات آموزشی به عنوان طولانی به عنوان آن را در دسترس برای همه” کنت مارکوس معاون وزیر آموزش و پرورش برای حقوق مدنی گفت: در یک پیام ویدئویی سه شنبه. “خدمات برنامه ها و فعالیت های آنلاین باید در دسترس افراد از جمله افراد معلول مگر اینکه به همان اندازه موثر جایگزین دسترسی ارائه شده است.”

این بدان معناست که مطمئن شوید افرادی که ناشنوا نابینا یا کسانی که محدودیت های فیزیکی می تواند دسترسی به این مواد از طریق صدا-به-متن خدمات و یا دیگر لوازم جانبی.

اما چگونه مناطق انجام این کار زمانی که آنها هنوز در تلاش برای ترجمه درس به صورت آنلاین قالب عمومی-دانش آموزان آموزش و پرورش? و همچنین در حالی که آنها در حال آموزش معلمان چگونه برای آموزش از راه دور — چیزی که بسیاری از معلمان هرگز خواسته شده است به انجام دهید ؟

“یکی از چیزهایی که ما در مورد آموزش آنلاین و آموزش مجازی است که آن را افزایش می دهد برخی از شکاف ها است که ما در آموزش و پرورش به خصوص در اطراف سهام مسائل کم وضعیت اجتماعی و اقتصادی دانش آموزان و مرفه تر به دانش آموزان گفت:” لیز, کلب, یک استاد آموزش فن آوری و آموزش و پرورش معلم در دانشگاه میشیگان.

کلب گفت: آن را به زمان برای معلمان به درک چگونه برای دیدار با تمام این نیازها و برای حمایت از کارکنان مانند مص برای کشف کردن که چگونه به انجام این کار تقریبا.

“اکثر دانشگاه های مجازی قادر به ایجاد این تسهیلات, اما آنها تا به حال ماه به این پشتیبانی در محل” او گفت:. “سنتی و چهره به چهره در مدارس آگاه هستند که آنها نیاز به انجام این کار, اما آنها هنوز هم ممکن است کار بر روی” چگونه است.” “

شهر نیویورک و لس آنجلس سعی کنید روش های مختلف

این هفته در شهر نیویورک عمومی معلمان مدارس در حال آموزش در مورد نحوه انتقال به کنترل از راه دور یادگیری برای دانش آموزان است. بسیاری از آنها برای رفتن به مدرسه خود را به ساختمان آموزش.

شهر نیویورک مقامات مدرسه گفت: دانش آموزان با ناتوانی مرکزی برای برنامه ریزی خود را. مدارس به زودی در تماس با پدر و مادر شروع به ترتیبات برای دانش آموزان خود را’ برنامه های فردی برای آموزش از راه دور. معلمان انجام خواهد شد طرح آموزش فرد جلسات توسط تلفن و درمانگران به زودی ارائه خواهد شد tele-درمانی در رابطه با مدارس آموزش از راه دور برنامه های, مقامات گفت.

در ضمن نیویورک در حال آماده سازی برای توزیع 300,000 فرد دستگاه های یادگیری برای دانش آموزانی که به آنها نیاز دارید.

“این سنگین بلند برای همه از نیویورک گفت:” Lynette Guastaferro مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی آموزش مسائل است که پشتیبانی از معلمان در مدارس کم درآمد. کارکنان خود را در حال حاضر تبدیل درس برای مدارس ابتدایی و متوسط دانش آموزان در نیویورک به فعالیت هایی که انجام می شود ،

“ما در حال ایجاد آموزش آنلاین برنامه ها و راهنماهای با این طرز فکر که اکثر بچه های ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از چالش” او گفت:. “جمعیت اقلیت در جای دیگر است که اکثریت جمعیت در اینجا.”

در لس آنجلس مدرسه منطقه در تلاش است تا اطمینان حاصل شود پایه خدمات به تمام دانش آموزان با همکاری با سه PBS محلی ایستگاه — یکی از آن صاحب — برای اجرای برنامه های آموزشی روز از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر PBS که دارای یک کتابخانه از برنامه های آموزشی از فیلم های مستند به بچه های علوم, برنامه, است, خیاطی, هر یک از این کانال به خدمت یا ابتدایی, میانی و یا دانش آموزان دبیرستانی.

Austin Beutner های سرپرست در لس آنجلس گفت: منطقه برنامه درسی کارشناسان کار کرده اند با PBS به کوک در دهید این است که به دانش آموزان ایده هایی برای چه به فکر کردن در مورد آنها به عنوان دیده بان.

L. A. معلمان نیز در حال اتصال با دانش آموزان آنلاین از طریق زوم ویدئو کنفرانس و دیگر ابزار مبتنی بر وب. اما آن روش ها تنها کار خوبی برای دانش آموزان که در حال حاضر دستگاه های دیجیتال و دسترسی به اینترنت است. که این واقعیت برای بسیاری از دانش آموزان در این منطقه 80% از آنها کم درآمد.

لس آنجلس در تلاش است تا با ارائه هر دو با تکنولوژی بالا و پایین-راه حل های فناوری برای رسیدن به همه دانش آموزان با یادگیری معنی دار فرصت Beutner گفت. اما آن را یک جایگزین برای فرد تحصیل.

“در این شرایط هدف ما این است که برای انجام بهترین ما می توانیم” او گفت:.

کمک: اولیویا Krauth لویی پیک مجله جان عاقلانه, Detroit Free Press; Max Londberg Cincinnati Enquirer.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>