است وجود دارد یک نام برای من normie, طلسم,?

من تعجب اگر شما می دانید یک کلمه که توصیف طلسم گرفتن از صحبت کردن ، من جستجو کردم و من نمی توانم پیدا کردن یک برچسب برای این پیچ خوردگی یا طلسم. در حالی که گوگل در اطراف من یادگیری برخی از شرایط جدید مانند “katoptronophilia” (در حال تحریک داشتن رابطه جنسی در مقابل آینه) و “pubephilia” (در حال تحریک موهای ناحیه تناسلی) اما من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن یکی که توصیف من xxx.

— گوینده کثیف

من به اندازه کافی به یاد داشته باشید که افرادی که نیاز به یک احساس قوی ارتباط عاطفی قبل از آنها می خواستم به کسی کردم بدون یک کلمه یا یک غرور پرچم خود را بسیار خود را. آنها فقط گفت: “من کسی هستم که نیاز به یک احساس قوی ارتباط عاطفی قبل از اینکه مایل به کسی.”

اما در حال حاضر آنها می گویند “من یک demisexual,” پنج هجا مبهم علمی-صدایی مدت که اولین ظهور در یک فروم آنلاین در سال 2006. متاسفانه وقتی کسی می گوید: “من demisexual” در پاسخ معمول این است که “چه خبر؟” و سپس demisexual می گویند “من کسی هستم که نیاز به یک احساس قوی ارتباط عاطفی قبل از اینکه مایل به کسی.” بنابراین پیشرو با “من demisexual” به نظر می رسد مانند یک اتلاف وقت به من. اما آن را نشانی از گسترش مقدار زمان سخنران به صحبت در مورد او/او/خود… و چه کسی از صحبت کردن در مورد خود را ؟

به هر حال DT شما کسی که لذت می برد کثیف صحبت کنید. وجود ندارد یک اصطلاح خاص (و یا غرور و افتخار پرچم) برای شما که من می تواند پیدا کردن من کمی مردد گوگل خودم—و من فکر نمی کنم شما نیاز به یک. شما می توانید با “من کسی هستم که بحث کثیف.”

من و همسرم برای ازدواج شده است کمی بیش از دو سال است. ما هر دو خواستار شغل اما او اذعان می کند که یک معتاد و خرج می کند و تقریبا هر شب بر روی نیمکت پاسخ دادن به ایمیل ها و شراب خواری-مشاهده براوو. من متوسل به گرفتن بالا ترین شب برای سرپوش گذاشتن برای این واقعیت است که من بسیار ناراضی است. با وجود اینکه overworked, او شروع به یک سمت فشار فروش محصولات مراقبت از پوست را به دوستان خود بیشتر از آنها او به ندرت می بیند در فرد است.

خط پایین: من برای این ثبت نام. من فراتر از حوصله و می خواهید به سفر و کاوش. اما او حاضر به سمت فشار و شماره گیری پشت کار او و یا او را نوشیدن. ما هر دو کسب درآمد راحت حقوق و ما نمی نیاز به درآمد اضافی. خواهد بود من در توجیه ترک به دلیل نوظهور سرگرمی ؟

— در واقع بیش از کار برکنار غنی سازی

فشار جانبی یا بدون با مته سوراخ کردن شما خوشحال نیست و این دلیل کافی برای ترک. و در حالی که شما نمی خواهد (یا نباید) انجام می شود بسیار سفر در هر زمان به زودی شما می توانید پیدا کردن یک وکیل جستجو برای یک آپارتمان جدید و طلاق آغاز در حالی که همسر خود را نشسته بر روی نیمکت پاسخ کار ایمیل ها و هل دادن محصولات مراقبت از پوست را به دوستان خود.

من به طور معمول تشویق کسی که در کفش خود را به خطر گفتن حقیقت قبل از اینکه راه رفتن—شما ناراضی هستید, شما خسته هستید, شما نمی خواهید به از این زندگی دیگر—اما آن را مانند تلفن های موبایل خود را در ذهن ساخته شده است. بنابراین استفاده از وقت خود را در خانه بیش از چند هفته آینده به فرار خود را برنامه ریزی.

من یک جوان سفید کاری و آخرین من پسر یک مرد سیاه و سفید در سمت چپ من دو هفته پیش. همیشه از من شده اند جلق تنها در حالی که فکر کردن در مورد بچه ها سیاه و سفید. سوال من این است: آیا من یک “چیز” برای بچه ها سیاه و سفید در حال حاضر ؟ من پذیرفته ام که رابطه ما است بیش از, اما آن را واقعا شدید است. من احساس منزجر کننده پس از من دلیل آن را احساس می کند ناخالص و احترام نسبت به سابق من نوعی. شما چه فکر می کنید ؟

— به شدت هیجان زده برای مردان سیاه و سفید

جلق زدن در مورد هر دمار از روزگارمان درآورد نوبت شما در DHFBM و اگر شما نگران کسی که خود را پیدا کنید masturbatory توهمات بی احترامی… نگو که فرد در مورد خود masturbatory توهمات. گمان می کنم این ممکن است شما یک “چیز” برای بچه ها سیاه و سفید در حال حاضر. (چیزی که آنها می گویند ؟ در واقع اجازه دهید آن را می گویند.) مگر اینکه شما در حال درمان بچه های سیاه و سفید به عنوان اشیاء و افراد و یا شما fetishize سیاهی در راه است که باعث می شود سیاه و سفید شرکای جنسی احساس تخریب (در unsexy, nonconsensual راه) و یا استفاده می شود (در راه آنها نمی خواهید به استفاده از وقت خود را هدر ندهید نگرانی در مورد توهمات خود را. نگرانی در مورد اقدامات خود را.

من 35 سال در دراز مدت cohabitating رابطه با یک مرد. ما باز رابطه ما حدود شش ماه پیش و این خبر بسیار خوبی است و ما هم باید FWBs. اصلی من شریک زندگی من و من در حال رفتن به گرفتن مشغول به زودی و من بدونم که چه مسئولیت من است که به من FWB از پنج ماه است.

آیا من تلاش ویژه ای به او بگویید در مورد نامزدی—بر روی تلفن و یا در فرد مانند من قصد دارم برای گفتن اعضای خانواده و دوستان نزدیک ؟ یا آیا این درست است که اگر او می یابد از طریق رسانه های اجتماعی مانند سایر مردم من شناخته ام تنها برای پنج سال یا کمتر خواهد بود ؟ من مشغول گرفتن (یا ازدواج) نمی خواهد من جلوگیری از باقی مانده خود را FWB.

— می خوام اخلاقی

قانون طلایی این گه WBE: اگر خود را FWB مشغول شدم شما می خواهید برای پیدا کردن از طریق رسانه های اجتماعی و یا آیا شما می خواهید او را به شما بگویم شخصا ؟ من حدس می زنم شما می خواهم به جای شنیدن آن را از او. شما شناخته شده خود را FWB تنها پنج ماه از آن درست است و دیگر پنج ماه یا کمتر دوستان آیا نرخ شنیدن آن از شما شخصا. اما شما نمی لعنتی دیگر خود را پنج ماه یا کمتر دوستان است. کمی توجه بیشتر برای احساسات خود را است—یا باید باشد—یکی از مزایای.

من استفاده می شود به زندگی می کنند در یک شهر دانشگاهی. در حالی که وجود دارد من به قلاب تا با یک مرد زرق و برق دار. او تا به حال یک لبخند یک بدن خوب و کامل ترین, طبیعی, دیک من تا کنون دیده ام. (می توانید با ما لطفا توقف کرد و گفت “جدا نشده”? آن چنان disgustingly جراحی پلاستیک-ish.) ما رو تا یک زن و شوهر بار او بسیار سرگرم کننده است. چند سال بعد در یکی دیگر از شهر او نشان داد تا از آبی در کار جدید من. آن را بی دست و پا بود اما از آن رو بهتر است بیش از چند سال است که ما با هم کار می کرد.

من همیشه می خواستم فقط او را دزدکی حرکت کردن به حمام و او را به یکی دیگر از ، او هنوز هم زندگی در همان شهر و من می خواهم به پیام او را به دیدن اگر او تا به برخی از سرگرم کننده است. ما صحبت نکرده در سال—و در آخر من شنیده ام او هنوز هم نیست. من می خواهم به پیام او اما می خواهم بدانم که آیا محدودیت زمانی برای اتصال مجدد با کسی ؟ بچه او بسیار داغ بود و خود را طبیعی بزرگ, نقدی, کیر, شد شاید کامل ترین کیر من تا کنون دیده ام.

— کیر گلفت

دیدن که شما صحبت نکرده و به این مرد در سال BOD,, من قصد دارم به فرض شما دیگر با هم کار کنند. و دیدن که شما رو بیش از یک بار در این شهر کالج, من قصد دارم به فرض او دوست داشت خود را blowjobs. و به عنوان شاهد وجود دارد در سراسر جهان همه گیر و دیدن که زندگی کوتاه است و به عنوان شاهد کون خوشمزه, من قصد دارم به شما بدهد خوب برای ارسال این پیام است.

رسانه های اجتماعی ساخته شده است این امکان را برای مردم برای رسیدن به اولین دوست دارد exes و قدیمی کنسول. و تا زمانی که reacher بیرونی است احترام دارد دلیلی برای باور کردن پیام خود را نمی خواهد اشک باز کردن زخم های قدیمی و بلافاصله طول می کشد “نه” پاسخ (و بدون پاسخ = no) وجود دارد هیچ کار اشتباهی با رسیدن. و در حالی که اجتماعی-فاصله پروتکل را به شما جلوگیری از مکیدن است که زرق و برق دار, طبیعی, کیر در هر زمان به زودی BOD که نیازی نیست چیزی برای نگاه به جلو به سمت راست در حال حاضر ؟

در Lovecast عشق, داروهای! چگونه درمانی هستند ؟ گوش دادن در savagelovecast.com.

[email protected]
دنبال دن در توییتر fakedansavage
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>