است تهمت بدترین بدترین ؟

من شده است که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح و ریاست جمهوری اولیه درام به عنوان هر نوع دیگر آمریکایی مفسر سیاسی در ماه های اخیر و هفته. در همان زمان من شده است با نگه داشتن یادداشت در تحولات را تحت الشعاع قرار غیر defenestration دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نامزد مسابقات در آیووا و نیوهمشایر. مغلوب ساختن پیشی جستن-چراغ مه به آخرالزمان شده است ادامه apace زیر بزرگتر عناوین مجله من نشان می دهد.

بیشتر منطقی توجه شهروندان ایالات متحده می دانند که در استرالیا زده شد در ماه ژانویه با حماسه و مرگبار آتش سوزی که به دنبال خشکسالی شدید وجود دارد. مراتب کمتری از آمریکایی ها می دانند که خشکسالی و آتش سوزی شد و عواقب انسانی (capitalogenic واقعا) گرمایش جهانی رانده شده توسط بیش از حد استخراج و سوزاندن سوخت های فسیلی است. کمتر هنوز هم می دانم که استرالیا پیشرو در تغییر آب و هوا مقصر به لطف مقیاس بزرگ معدن و صادرات زغال سنگ و که در آن نخست وزیر اسکات موریسون ایستاده بود با تهمت و برزیل را سازگار با محیط زیست-فاشیستی جمهور Jair Bolosonaro به عنوان یک پیشرو جهانی آب و هوا-منکر.

حتی کمی هوشیار آمریکا اخبار مصرف کنندگان می دانید تهمت قتل یک ایرانی فرمانده نظامی در یک ترور هدفمند حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق ماه گذشته — یک عمل آورده است که آمریکا را در آستانه یک جنگ بزرگ در خاورمیانه است. چند آمریکایی ها می دانند که این بی پروا و تحریک آمیز حمله عبور جدید (ضد)”قانون اساسی مرزی.” باز آمریکا اعدام یک دولتی رهبر نظامی بالای یک کشور خارجی است که با ایالات متحده بود که به طور رسمی در حال جنگ بود بی سابقه آمریکا در نقض قوانین ملی و بین المللی. که قتل در محل بدون اجازه از دولت عراق ساخته شده تهمت را گناه بیشتر بی باکانه جنایی.

اکثر آمریکایی ها قطعا آگاه مرگبار coronavirus شکست در چین و در سراسر جهان گسترش یافته از جمله ایالات متحده به مراتب کمتری از آمریکایی ها می دانند که مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید جنگ در “اداری دولت” (واقعا در آن بخش هایی از دولت فدرال است که همین حالا در خدمت متمرکز ثروت و قدرت یا که مجازات کار و کلاس های پایین تر) نورد شده به دولت فدرال توانایی برای پاسخ موثر به بیماری های همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش بودجه فدرال به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن تحقیقات بیماری های عفونی. برای سال 2020 او پیشنهاد برش CDC بودجه 1.3 میلیارد دلار 20 درصد پایین تر از سال قبل سطح, بالا بردن نگرانی های جدی در میان کارشناسان بهداشت عمومی در مورد کشور ظرفیت برای محافظت از شهروندان در برابر مرگبار سرایت.

“برش CDC در وسط یک بیماری همه گیر” می نویسد: Esquire چارلز پیرس “است و نه قابل دوام در عملکرد جمهوری. ما در حال حاضر نیست که یک.”

دولت تحمیل فقر نیز می تواند به شما به پایان برسد ، نیز از دست داد در اخبار مه از استیضاح و انتخابات مقدماتی دو بی رحمانه کاخ سفید حملات در ضعیف است. در ماه دسامبر تهمت صدور یک فرمان اجرایی که حذف خواهد شد 700,000 عمیقا فقیر بزرگسالان آمریکایی از ضربه محکم و ناگهانی (food stamp) مزایای. موسسات خیریه و کلیساها در حال آماده سازی خود برای سعی کنید برای دیدار با کسری از نیاز این باطل سیاست تولید خواهد شد در میان “مازاد” آمریکایی که تلقی شده است یکبار مصرف توسط دولت.

دو هفته پیش از جناح راست آمریکا (که در آن دو مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب تایید توسط جناح راست آمریکا چرخش تعادل قضایی از قدرت به دور سمت راست سمت) حکومت Department of Homeland Security می توانید پیاده سازی مغلوب ساختن پیشی جستن nativist استفان میلر-پیش نویس “اتهام عمومی قانون است.” این مخرب سیاست اجازه می دهد تا آمریکا مقامات مهاجرت انکار سبز کارت های ویزا و/یا ورود به ایالات متحده بر این اساس که زمان و یا مهاجران آینده نگر ممکن است “به احتمال زیاد” برای استفاده از مزایای دولتی از جمله مواد غذایی کمک های موقت به خانواده های نیازمند بخش 8 مسکن کمک فدرال کوپن مسکن و مکمل امنیتی درآمد. این قانون باعث می شود گذشته و یا تصور آینده دریافت منافع عمومی (از جمله دولت های ایالتی و محلی کمک نقدی) یک مانع به وضعیت حقوقی. این اجازه می دهد تا ماموران اداره مهاجرت در نظر گرفتن کم تسلط به زبان انگلیسی کم درآمد نمره اعتباری بد, مشکلات پزشکی و فقدان بیمه درمانی خصوصی به عنوان دلیل برای انکار مهاجران گرین کارت و ویزا.

این کینه توز “ثروت ” آزمون” را تحت تاثیر قرار حدود 4 میلیون مهاجر در سال است. با توجه به آمریکایی دوستان خدمات کمیته

این تغییر را به زور خانواده های مهاجر به انتخاب بین سلامت خود و رفاه و وضعیت مهاجرت قانونی: انتخاب غیر ممکن است که به ضرر همه است. اگر آنها دسترسی به مزایای آنها ممکن است ترک خانواده خود را در معرض جدایی. و یا آنها ممکن است چشم پوشیدن نیاز به کمک.

یکی دیگر از جنبهی داستان به ما طول می کشد به آب و هوا و جنوبی می رسد از این سیاره است. اخیرا گزارش شده به هیاهو کمی که غرب قطب جنوب عظیم Thwaites, یخچال های طبیعی بوده است ذوب در یک به طور چشمگیری افزایش نرخ با تشکر از گرم شدن اقیانوس undercurrents. علت این شوم فرسایش است که می تواند افزایش جهانی سطح آب دریا با 10 فوت است که این نوع از سرمایه داری به رهبری تغییر آب و هوا بسیار پایدار نابغه جهان می گوید نمی شود “جنجال آفرینی” در مورد حتی به عنوان او خرد زیست محیطی مقررات منع کارمندان فدرال از ذکر تغییرات آب و هوایی و در غیر این صورت عمل می کند برای سرعت بخشیدن به تحول و کل سیاره را به یک غول گاز گلخانه ای مجلسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 مالی-سال بودجه پیشنهاد کاهش بودجه سازمان حفاظت محیط زیست با بیش از 25٪. این است که به سختی تعجب آور است. مغلوب ساختن پیشی جستن است با صدور دستور اجرایی لغو مقررات است که محافظت از کودکان از مسمومیت با جیوه و سعی کنید برای حفظ کشور منابع آب و زمین های عمومی.

در طول راه, Noam Chomsky یادداشت در مصاحبه اخیر خود مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه “برای از بین بردن آخرین بقایای کنترل تسلیحات رژیم است که ارائه برخی از رشته محدود امنیتی از ترمینال جنگ هسته ای.” حتی بدتر شاید مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تقویت چشم انداز برای چنین جنگ با استقرار بسیار تحریک آمیز جدید “پایین-عملکرد تاکتیکی'” سلاح هسته ای (به W76-2, درخواست, طراحی و تولید, تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت) روی یک زیردریایی هسته ای آمریکا.

نه محتوا صرفا به ذلیل و فقیر مهاجران سیاسی خود دشمنان قانون اساسی کنترل و توازن و حکومت قانون در خانه و خارج از کشور رئیس جمهور به نظر می رسد اختصاص داده شده به آوردن جلو سقوط یک مناسب و معقول و سازمان یافته وجود انسان — و در واقع سقوط زندگی بر روی زمین است. تعجبی ندارد چامسکی خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن “مجرم خطرناک ترین در تاریخ بشر است.”

هیتلر هدف چامسکی یادداشت “بود که از شر آلمانی-اجرا جهانی از یهودیان رم همجنسگرایان و دیگر ‘, تبادل,’ همراه با ده ها میلیون اسلاو ‘Untermenschen.’ اما هیتلر نمی اختصاصی با شور به از بین بردن چشم انداز سازمان یافته زندگی بشر بر روی زمین در نه آینده دور [همراه با میلیون ها نفر از دیگر گونه].”

اجتماعی و محیط زیست نگران مسیحی من می دانم نیمه شوخی muses اگر “رئیس جمهور ایالات متحده دجال است.”

متاسفانه شرکت های بزرگ امپریالیستی دموکرات ها به نظر می رسد که مشخص شده است به طور غیر مستقیم تجدید انتخاب “مجرم خطرناک ترین در تاریخ بشر” توسط توزیع او را بلند انحرافی هدیه RussiaGate و UkraineGate و کار خشمگینانه برای جلوگیری از نامزدی ریاست جمهوری از برنی ساندرز — کاندیدای ریاست جمهوری بیشتر آماده, مایل و قادر به بسیج به اندازه کافی پایین تر-کار-و طبقه متوسط رای دهندگان به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن (وادار کردن او به عمل خود روشن تهدید به سرپیچی از یک انتخابات شمارش نیست که رفتن راه خود را) در ماه نوامبر.

هیچ یک از تهمت بدترین جنایات شدند دموکراتیک به رهبری مجلس نمایندگان’ پرونده “مجرم خطرناک ترین در تاریخ بشر است.” به عنوان با ریچارد نیکسون استیضاح جلسات اتهامات محور نه رئیس جمهور وحشتناک ترین تجاوزات فرز و نه “خود را اعمال غیر قانونی به ضرر دموکرات” که چامسکی آن را قرار می دهد.

دموکرات ها هرگز شانس از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق استیضاح لطف جمهوریخواهان کنترل سنا.

من نامزدی یا احمقانه یا بدبینانه ترین چیزی که یک سناتور ایالات متحده تا کنون در این سال است سوزان کالینز’ بیانیه ای که برگ برنده خود را تغییر دهید استبدادی راه پس از استیضاح توسط مجلس به او آموخت “یک درس بزرگ.” حقیقت کاملا برعکس است. مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته و در عین حال دوباره به عنوان او در طول زندگی طولانی جنایتکار حرفه ای است که او می تواند دور با این حال بیشتر عرق می گه. به عنوان برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری نافذ وقایع مایکل ولف شاهد در آخرین کتاب او “محاصره: مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش”:

یکی از بسیاری از جنبه های عجیب و غریب از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بود که او را نمی بینم که رئیس جمهور یا مسئولیت یا قرار گرفتن در معرض به همه ی مختلف که از قبل از ریاست جمهوری زندگی است. او تا به حال تحمل تقریبا بی شماری از تحقیقات خود را در زندگی حرفه ای طولانی. او درگیر شده بود در انواع مختلف دادخواهی برای بخشی بهتر از چهل و پنج سال. او یک جنگنده است که با brazenness و تجاوز از رفع آن را از بین برد ضعیف تر کمتر زیرک بازیکن. که خود ضروری استراتژی کسب و کار: what doesn’t kill me مرا تقویت. هر چند او زخمی شد و دوباره و دوباره او هرگز بلد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دیرینه طرز عمل تأیید دوباره: او می تواند به سختی آن را و ظهور قدرتمند تر از قبل.

از این رو “تکان دهنده” پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سنا “exoneration”: سرد است اما تعجب آور اخراج از استیضاح شاهد گوردون Sondland و الکساندر Vindman همراه با Vindman را برادر دوقلو (استبدادی حاکمان مانند به مجازات کل خانواده); اعلام این خبر که 70 “اوباما holdovers” بودند و یا اخراج خواهد شد از شورای عالی امنیت ملی و “قانون از قانون” بحران مربوط به تهمت و دادستان کل هنجار-فوق العاده مداخله به حق وتو دادستان فدرال’ صدور حکم توصیه هایی در مورد محکوم تهمت قاتل راجر سنگ.

عفو بافندگی برای سنگ و دیگر تهمت جرم همکاران نه نام مایکل کوهن. رئیس جمهور برنامه ریزی پاکسازی محاکمات پس از انتخابات ؟

در مواجهه با این آشکارا ارعاب barefacedly رونده “فراتر از قانون از قانون” رفتار لیبرال کابل-اخبار انواع می توانید کمی بیشتر از لرزش سر و بگویید که بینندگان عادی آمریکایی “فقط یک مراجعه چپ:” ما مقدس یک بار در-هر-1,460-روز شانس به صرف دو دقیقه در یک حزب عمده غرفه رای گیری. در “لیبرال”-بورژوایی رسانه ها آن را فقط در مورد نگه داشتن صندوق های رای مقادیر برابر ساندرز “سوسیالیسم” (New Deal اجتماعی progressivism). آن را نیز در مورد نگه داشتن مردم از اعتراض در خیابان ها که میلیون ها نفر از آنها را واقعا باید و نیاز به انجام می شود که قدرتمند ترین در جهان است که توسط “مجرم خطرناک ترین در تاریخ بشر” — و هنگامی که عادی بورژوا-قانون اساسی و انتخابات مکانیسم های حاوی و از بین بردن است که جنایتکار هستند که نشان داد به عنوان خطرناکی ناکافی است.

چامسکی در بالا-به نقل از مصاحبه دونالد “بدتر از هیتلر” مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد توسط ستایش ساندرز برای جرقه جنبش که “ادامه خواهد فراتر از باریک عرصه سیاست انتخاباتی به مراتب گسترده تر و ثابت فعالیت و مشارکت در امور عمومی است.” که من اعتصاب به عنوان بیشتر از یک aspirational از توضیحات دقیق از ساندرز پدیده که توسط مشاهدات من است و 97 درصد electoralist تا کنون. هر چه زودتر آن فراتر می رود و می شود آنچه چامسکی می گوید در آن است بهتر است. هیچ چیز ساندرز خواستار خواهد شد که یک گلوله برفی شانس در جهنم بدون عظیم بسیج در زیر و فراتر از چرخه انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im