Isaias ضعیف به طوفان گرمسیری, اما به احتمال زیاد به تقویت دوباره

Isaias است که انتظار می رود به چرخ دنده خود را راه اندازی خط ساحلی روز یکشنبه به شهر ساحلی دایتونای و سپس شروع به veer از فلوریدا.

Isaias فشرد در هوا خشک شد و کوبید توسط خصمانه باد از اواخر روز شنبه از دست دادن آن طوفان مشهور اما باز گشت ممکن بود یک شبه و مقامات هشدار داده قوی طوفان گرمسیری هنوز هم می تواند بسته شلاق.

این climatologically زودرس سیستم تلاش برای پیدا کردن آن مرکز پس از درخشش Andros جزیره در باهاما اما باقی مانده پر زور 70 mph طوفان گرمسیری.

Isaias آهنگ shimmied شرق و غرب شنبه نگه داشتن پالم بیچ شهرستان و گنج ساحل در مخروط ها از عدم قطعیت اما حرکت مرکز این طوفان فقط در سواحل. آن است که هنوز هم انتظار می رود به چرخ دنده خود را راه اندازی خط ساحلی به ساحل دیتونا که آن را شروع به از بین بردن در اطراف لبه برمودا بالا و به دور از فلوریدا.

اما نه دور از آمریکا

Isaias است که انتظار می رود به ریزش زمین به عنوان یک طوفان گرمسیری در کارولینای شمالی اوایل روز شنبه و اقامت چسب به ساحل از طریق مین است.

این یک طوفان آفتاب دولت می تواند با خرید و فروش از طریق پنج شنبه اما شرقی احساس خواهد شد از طریق حداقل اواسط هفته.

خدمات ملی آب و هواشناسان در میامی گفت: Isaias شد پژمردگی اواخر بعد از ظهر شنبه اما ساکنان ساحلی از حدود وست پالم بیچ از طریق Treasure Coast باید آماده شدن برای بدترین سناریو بادها بین 74 و 110 مایل در ساعت. داخلی مناطق شرق دریاچه اوکیچوبی می تواند احساس بادها بین 58 تا 73 مایل در ساعت.

رسمی ملی طوفان مرکز پیش بینی شده است که برای Isaias به اصلاحات و پس از آن باقی می ماند و ضعیف طوفان از دوشنبه.

“کمی تکان دادن و یا تلو تلو خوردن می توانید قویترین بادهای خشکی گفت:” کن گراهام مدیر ملی مرکز طوفان. “این یک بزرگ طوفان و ما باید یک راه برای رفتن است.”

رئیس جمهور realDonaldTrump را تایید کرده است درخواست من برای قبل از ریزش زمین اضطراری اعلام این شهرستان در مسیر طوفان #Isaias. این کمک خواهد کرد که دولت ما به سرعت پاسخ به هر گونه اثرات از طوفان است.

— Ron DeSantis (@GovRonDeSantis) 1 اوت سال 2020

هنوز اضطراری مدیران سعی کردم برای قرار دادن گربه 1 طوفان در چشم انداز نیست, به حداقل رساندن آن دلاوری, اما درخواست مردم را به وحشت و یا ذخیره کردن لوازم همانطور که در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مردمی یک نفس عمیق بکشید در اینجا گفت:” پالم بیچ شهرستان کلانتر ریک بنوا. “این است که یک دسته 5 طوفان. این یک بیدارباش تماس بگیرید. این را نمی خواهد آخرین طوفان آمدن به اینجا. شما لازم نیست به همه چیز را خاموش قفسه, اما برنامه ریزی جلوتر از زمان.”

صبح بخیر – در اینجا پیام های کلیدی برای صبح شنبه مرداد 1 برای طوفان Isaias. آخرین NHC پیش بینی شده است که در https://t.co/tW4KeFW0gB و ما اطلاعات آب و هوای محلی است که در https://t.co/SiZo8ohZMN. pic.twitter.com/kCWeFwqjDW

— National Hurricane Center (@NHC_Atlantic) 1 اوت سال 2020

به عنوان 8 بعد از ظهر Isaias در حدود 100 مایلی جنوب شرقی فورت Lauderdale با پایدار باد از 70 مایل در ساعت. آن را در حال حرکت غرب در 9 مایل در ساعت — آن کمترین سرعت پس از به رسمیت شناخته شده به عنوان یک تهدید بالقوه ملی طوفان مرکز در روز سه شنبه.

Isaias’ طوفان گرمسیری-نیروی باد باید رسیدن به 105 مایل است.

که بدان معنی است که حتی در مناطق خارج از مخروط از جمله نزدیک به مرکزی فلوریدا می تواند احساس می کنید برخی از اثرات از Isaias به خصوص اگر آهنگ آن را به سمت چپ مخروط نزدیک به مرکز از دولت است.

طوفان حرکت در خارج از مخروط حدود 30 درصد از زمان.

خدمات ملی آب و هواشناسان در تمپا اشاره دارد که “کمی شانس” از شهرستانهای مرزی از جمله ارتفاعات و پولک از تجربه توفانی بادها و باران های سنگین آغاز شنبه شب.

با سرعت رو به جلو throttling پایین Isaias’ بیرونی گروههای شروع شلاق پالم بیچ شهرستان شنبه شب و انتظار می رود به معطل شدن از طریق ظهر یکشنبه.

پیش بینی مسیر مرکز طوفان خواهد بود در سواحل پالم بیچ شهرستان در نزدیکی طلوع آفتاب یکشنبه با 75 مایل در ساعت بادها و 90 مایل در ساعت gusts.

8 p. m. روز شنبه, مرکز طوفان است و پیش بینی می شود نزدیک شدن به ساحل دیتونا زمانی که از آن خواهد شد و سپس شروع به حرکت به دور از ساحل. اگر چه جکسون باقی مانده در مخروطی از عدم قطعیت در اوایل روز شنبه مرکز Isaias بود و هوا به ماندن دورتر در سواحل.

“خطر این است که واقعا شروع به سطح از دیروز که هوا پیگیری و پیش بینی شد مربوط به جنوب فلوریدا به حداقل می گویند, گفت:” NWS میامی هواشناس مسئول پابلو سانتوس.

در حالی که Isaias تا به حال ضعیف به 70 مایل در ساعت بادها شنبه بعد از ظهر NHC گفت: برخی از تقویت شد و انتظار می رود آن را به عنوان عبور از تنگه فلوریدا.

“این مسائل تمام شده است هنوز هم بسیار در شار” گفت: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شنبه اولیه در مورد آهنگ از طوفان. “حتی اگر چشم باقی می ماند در سواحل وجود دارد البته در حال رفتن به اثرات هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد طوفان یا طوفان گرمسیری باد.”

DeSantis گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید یک درخواست برای فدرال فاجعه اعلامیه اجازه می دهد برای کمک های فدرال در صورت نیاز. او گفت: 25 پناهگاه کیت با کروناویروس دنده محافظ برای 400 نفر برای هر یک از 96 ساعت توزیع شد به شهرستان اضطراری مدیران.

“این یک بازی واقعا منحصر به فرد در فلوریدا تاریخ” DeSantis اشاره کرد.

Isaias’ صعود به طوفان وضعیت یکی دیگر از رکورد شکن برای سال 2020 است. فقط هشت طوفان فصل از سال 1966 تا به حال دو یا بیشتر از طوفان در ژوئیه 31. آن را نیز شکست رکورد اولین “من”-به نام طوفان, ضرب و شتم 2005 را ایرنه که تشکیل شده در Aug. 7. Climatologically این “من”-به نام طوفان نمی کند به طور معمول می رسند تا اکتبر. 4.

سانتوس گفت: فرصتی برای Isaias به سرعت در حال تشدید بیش از گرم خلیج فارس در جریان است که تشابه فلوریدا ساحل باریک هستند.

در حالی که آب گرم سوخت گرسنه طوفان وجود دارد بیشتر به آن از آن, او گفت:.

“این فقط یکی از عوامل است که منجر به سریع تشدید,” سانتوس گفت: در مورد آب گرم. “آن را بسیار سخت برای یک طوفان به انجام چیزی شبیه به آن با سطح بالای برشی آن مواجه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>