انزوا: پرتره از قرنطینه

کسانی از ما در پشت درهای بسته در خصوصی و ماسک در مکان های عمومی, باید سپاسگزار تر از همیشه برای چشم کنجکاو از این هنرمند. کروناویروس و اجتماعی فاصله آمد و به عنوان یک sucker punch به شهرهای دوقلو عکاسان که با مراسم لغو کنسرت به تعویق افتاد و پرداخت کنسرتهایی اضمحلال–پاره پاره خود را در تقویم قرار داده و دور تجهیزات خود را.

برای کمی. پس از آن که همان بی انرژی است که همواره آنها را به ایجاد در وهله اول هم زده و آنها را در بر داشت راه برای به تصویر کشیدن این disorienting واقعیت جدید–از طریق ویندوز از طریق صفحه نمایش کامپیوتر از راه دور. این یک غریبه کوچک این جهان آنها در حال گرفتن. اما هنوز هم زیبا است.

[اینجا را کلیک کنید برای دیدن گالری آثار این عکاسان در طول مدت قرنطینه.]

امیلی Utne شهرستان صفحات مدیر هنری

@emilyutnephotography

Emily Utne

امیلی Utne

من اولین ماه از انزوا انجام نمی دهد هر چیزی که افسرده خواندن بیش از حد بسیاری از اخبار و مقالات احساس فوق العاده بی حال. و سپس من فکر کردم… من نمی خواهم به انجام این کار! من شروع collaging و زمانی که من در مرتب سازی از طریق مواد فکر می کردم که “من واقعا می خواهید تصاویر خود را به کولاژ با.” اما من می خواستم کار جدید. من این تصاویر در 1970s, عکاسی, کتاب, برهنه, هنر, تصاویر, در, ویندوز, و من شروع به فکر کردن: “من باید انجام دهید خود من است.”

آن شده است با طراوت می شود تا خود به خود و بدون هماهنگی کاری استادانه درست شده با سبک و هنرمندان آرایش— من واقعا نمی تواند طرح آن, من واقعا نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به پوشیدن زمانی که من وجود دارد من نمی دانم چه بازتاب در پنجره در حال رفتن به مانند نگاه کنید. من رفتن به مجبور به ایستادن در همسایه حیاط ؟ آن است که رفتن به باران ؟ همه ناشناخته آن را واقعا هیجان انگیز است. من نمی دانم دقیقا همان چیزی است من تا زمانی که من به خانه و من مانند کشیدن.

این واقعا در مورد آنها آسیب پذیر بودن و صمیمی است. مردم احساس بسیاری از احساسات و آنها در حال انتقال است. سری قطاری احساس انزوا و انزوا و اشتیاق و اندوه. و یک بیت از اطفاء شهوت با نگاه به آن است. من می خواهم بگویم من در تلاش برای فراخوانی و یا گرفتن بی انتها احشایی تجربه یا انرژی مرتب کردن بر اساس از زمان تاب بین افسردگی یک فیلم ترسناک و یک شوت مد. واقعیت این است آنقدر حقیقی که گرفتن این حق در حال حاضر احساس می کند مانند یک فانتزی. این من و خلاق در راه های جدید است.

کارلا الکساندرا رودریگز

@blkkhand

Carla Rodriguez

کارلا رودریگز

این واقعا متفاوت از تصاویر من به طور معمول را. من شوت در یک استودیو در داخل خانه اما من احساس اعتماد به نفس و یا امن در ادامه پرتره که در راه است. وجود دارد سه هفته و یا تا جایی که من می توانید هر چیزی را یا می دانید آنچه که من باید یا می تواند انجام دهد. بخشی از آنچه من گم شده در حال حاضر تعامل انسان. من فکر کردم من می تواند انجام دهد این tintype پرتره در یک فاصله امن در خارج از منزل با استفاده از نور طبیعی و دیگر قرار گرفتن در معرض. من یک تلفن همراه راه اندازی در ماشین من, بنابراین من می توانید بروید به خانه های مردم و عکس در خارج از خانه های خود و پس از آن من سرويس پاپ آپ در صفحه اصلی.

Tintype واقعا صادقانه متوسط شما واقعا نمی تواند مخفی کردن هر چیزی. با این من به خصوص علاقه مند در گرفتن مردم در لحظه اصیل آیا آنها نحیف و یا درخشان — پر رونق یا نه. که زن در کلاه است به نام فرانسین; او یک غریبه بود من هرگز او را ملاقات کرد.

او نشان داد تا در خانه من به دنبال اثیری و زیبا که در لباس سفید. او به من گفت که او می خواهم انتظار مدت زمان طولانی و احساس می کردم این بود که زمان مناسب است. این واقعا جالب است که تمایل به سند این لحظه. ببینم کسی واقعا در صلح با خود بسیار بی سر و صدا اما… مقابله با. راه او به من نگاه بود و آرام. مانند “من اینجا هستم, من در حال حاضر من شاهد این است.”

Madalyn Rowell

@curiouscumulus

Madalyn Rowell

Madalyn Rowell

من همیشه مجذوب دیگر مردم زندگی می کند و چگونه آنها در خانه زندگی می کنند و چگونه آنها را تزئین خانه خود را. همه خانه های ما آیا ما فراموش طراحی داخلی یا نه داستان. و من همیشه یک هیچکاک فن ، من شروع به انجام این سری در حالی که پیش و آن را بیشتر در سرمقاله کمی بیشتر مسائل مطرح شده تقریبا مثل فیلم و عکس و یا عکس های شرح داری. و سپس طبق معمول من تصادف و رایت با یک پروژه و من از نوع داد تا بر روی آن. اما پس از آن این همه آغاز شده بود و… ، هیچ کس نمی تواند می گویند هیچ در حال حاضر! من مجموعهای از افراد!

من احساس می کنم مانند قبل از این پروژه تا به حال یک اهل تفریح و بازی, عنصر, و حتی اگر آن را هنوز هم وجود دارد این نوع فقط یک واقعیت در حال حاضر. آن را به یک معنی متفاوت و من فکر می کنم هر بیننده می تواند با شناسایی آن بیشتر, اما من امیدوارم که آن را امیدوار هنگامی که مردم به آن نگاه کنید — آنچه که من می خواهم به عنوان یک شمای کلی است اتصال. حتی اگر ما از اینترنت, آن را آسان به سقوط به جداسازی رفتارها. ما فقط می خواهم به مردم را به ما متری ما فقط می خواهید به حالت عادی. اما اجازه دهید فراموش نکنید که ما در حال انجام آن را به تنهایی و با هم.

هر کس احساس می کند واقعا خاص است. من فقط با قرار دادن وجود دارد: با سلام من نیاز به افراد ایده آل مردم که اول یا دوم-طبقه ویندوز. این خیلی شگفت انگیز است که وجود دارد مردم در جامعه که ارزش در آن و می خواهید به بخشی از آن. چون من فکر می کنم هنر ضروری است. من بسیار قدردانی نسبت به جامعه برای حمایت از هنرمندان مثل خودم و هر کس دیگری که در تیراندازی به سمت راست در حال حاضر. ما نمی تواند آن را انجام دهد بدون همه شما. و اگر شما یک فضای شما می خواهید به ساقه رسیدن به هر یک از ما. وجود دارد تن از ما را از انجام کار ،

اما Wondra

@emmawondra

Emma Wondra

اما Wondra

مانند بسیاری از دیگران بودم و هنوز هم هستم خیلی می ترسم در مورد COVID-19. در اولین نامزد من و من شروع به فروش ما همه چیز. ما واقعا تقلا سعی کنید به پول در هر راه که ما می تواند در حالی که نرخ بیکاری نبود لگد زدن به در. شروع کردم به دیدن دیگر عکاسان با تجربه مجازی این عکس در Instagram و تصمیم گرفت تا آن را از یک شوت زیبا.

هنگامی که من شروع به اشتراک گذاری این تصاویر در Instagram من یک مقدار شگفت آور از پیام ها از مردم خواسته اند به کتاب با من! من نمی دانستم که تا چه حد این مجازی FaceTime photoshoots برسد. بیش از FaceTime من شده است در سراسر کالیفرنیا و لاس وگاس و نیویورک اتریش لندن — آن را وحشی و احساس فوق العاده صمیمی که مردم به من اجازه می دهد به عکس آنها را در فضای شخصی. من فرصتی برای دیدار و عملا عکس Tess Holliday (@TessHolliday) یک مدل حرفه ای بدن-مثبت فعال و خالق #effyourbeautystandards.

بودن دور ارائه بسیاری از چالش است. مجازی عکاسی احساس بسیار عجیب و غریب و احمقانه نسبت به آنچه که همه ما استفاده می شود به در عرصه عکاسی است. من تا به حال به تجربه و کشف یک راه جدید برای نشان دادن عمق و دیدگاه در عکس های من و بفهمند که چه کار بهترین برای ویرایش ، جنبه های مثبت اجتماعی فاصله (برای خودم, من می توانم صحبت می کنند برای همه هنرمندان) یادگیری انطباق و خودم مجبور به یادگیری چیزهای جدید برخی از آنهایی اصلی بودن ارتباط و اعتماد است. چیزی به من گفته اغلب از مردم من عکس تقریبا چقدر آنها به جلو نگاه به ایجاد هنر و یا حتی فقط “پانسمان” و این که واقعا هوا قطره قلب من است.

کانی Mrotek

@conrad_mumbles

Connie Mrotek

کانی Mrotek

من شرایط کمی شدید تر از برخی از مردم است. پسر من است ديابت نوع 1. بنابراین تقریبا بلافاصله شروع کردم به اجتماعی فاصله ماندن در خانه و لغو تمام قرار ملاقات. من با تمرکز بر ویرایش عکس و سپس با انتقال به پرتره که من واقعا نمی انجام دهد.

من تو را دیدم برخی از مردم در حال بازی در اطراف با Facetime عکس. در ابتدا من فکر کردم آن احمقانه است. اما من دیدم افراد با استعداد, مردم, من, نگاه کردن به, انجام می دادند. من می خواستم به سعی کنید. در ابتدا من سعی کردم عکس گرفتن از صفحه نمایش با دوربین من. در حال حاضر من فراموش تصاویر. این مطلب دشوار است که برای اطمینان حاصل کنید. من فکر نمی کنم سبک من از موضوع تغییر کرده است هر چند در حال حاضر آن را بیشتر از یک پنجره به زندگی انسان پس از آنها در خانه.

مانند هر کس حمام و اساسا از آن استفاده می کند به همین دلیل پس بیایید سعی کنید به آن را جالب یا سکسی یا سرد. من واقعا دوست دارم عکس از زن در وان حمام با آینه. که دنی او را یکی از دوستانم, و یک مدل. این همیشه آسان تر به ساقه هنگامی که آن کسی که شما مشغول به کار با. بسیاری از چیزهایی که من و مورد علاقه و یا توانمند سازی عکس. من صرف چند سال گذشته عکاسی به سنگ تیز کردن در در سبک من. من در تلاش برای تغییر هر چیزی من در تلاش برای باز کردن این به عنوان یکی دیگر از بازوی من هنر و کسب و کار.

Carina Lofgren

@portraitsfrom6ft

Carina Lofgren

Carina Lofgren

“پرتره از 6ft” یک سری از پرتره محیط زیست از مردم در قرنطینه و یا فضای کاری. قصد این است که به تصرف آنچه زندگی است مانند در این زمان به عنوان اصیل که ممکن است به طور طبیعی, خانه و فضاهای کاری هستند و بهترین بازتاب آن است. بسیاری از داستان ها از هنرمندان و صاحبان کسب و کار و رستوران ها. به عنوان یک صاحب کسب و کار و خلاق من می دانم که چگونه به چالش کشیدن آن می توان به پشتیبانی خود را هنگامی که زمان خوبی هستند و چگونه فاجعه بار یک رویداد غیر منتظره مانند COVID-19 می باشد. تماشای جامعه صدمه دیده است و ویرانگر.

مگی تامپسون با استعداد نساجی هنرمند و صاحب Makwa استودیو بود که من اولین پرتره. او در رسانه های اجتماعی چگونه او اجازه رفتن از کار و تلاش برای در حال حاضر پشتیبانی خودش را به طور کامل کسب و کار خود را که در زمان او قادر به انجام است. [دیگری] که میله در حال حاضر پرتره با مدرک کارشناسی کشاورز آشپز Jonathan گانس. هنگامی که ما مصرف شد عکس, TBF برنامه ریزی شده بود در بازگشایی اما پس از آن تصمیم گیری ساخته شده بود به نزدیک برای همیشه لطفا برای. به دنبال در تصاویر و در حال حاضر قصد بازگشت به آن لحظه فقط چند هفته پیش واقعا نشان می دهد که عدم اطمینان از این زمان است.

قبل از COVID بار بیشتر از عکاسی من بود و مربوط به رویداد. من عاشق عکاسی رویداد از آنجا که من می تواند یک پرواز بر روی دیوار vicariously از تجربه وقایع و احساسات مناسبت. این پروژه احساس بصری مانند عکاسی رویداد به عنوان شاخه هستند نه فوق العاده برنامه ریزی شده در پیش است. من نمی توانم پیش بینی آنچه من می خواهم به تصرف و من ترک هر زمان احساس الهام گرفته و بیشتر در ارتباط با جامعه است. آن نیاز به مقدار زیادی از اعتماد که احساس می کند نادر در این زمان. یک تعداد انگشت شماری از مردم من اسیر من هرگز قبل از ملاقات و از طریق Instagram آنها به من دادن اطلاعات شخصی مانند آدرس خود را قبل از دانستن اینکه چه چیزی من می خواهم نگاه.

من مردم را تشویق به خواندن داستان از هر کس نهفته است. حمایت از کار و کسب و کار و یا آنها را دنبال کنید.

Zoe Prinds-فلش

@zpfff

Zoe Prinds-Flash

Zoe Prinds-فلش

من این سری به عنوان یک راه برای گرفتن خارج است. من به تنهایی زندگی می کنند, اما من واقعا اجتماعی است. همه کسب و کار من رفت, با مراسم عروسی به تعویق افتاد. من اول فکر کردم چگونه می توانم نگه داشتن هنر است ؟ من می خواستم برای دریافت به تیراندازی متوسط-فرمت فیلم. آن آغاز شده و با من درخواست چند نفر از دوستان اگر آنها را مطرح خارج است. من شده است با دوچرخه سواری به طور متوسط از 20 مایل در یک روز, با این کوله پشتی که واقعا سنگین است. آن را به من اجازه ارزیابی مجدد آنچه که من واقعا دوست دارم در مورد عکاسی به طور کلی و ایجاد چیزی معنی دار به من.

که زن و شوهر لوسیا و دم. او یک آرایشگر من می دانم که از طریق موسیقی ، آنها بوده ام ساخت رنگ کراوات با بچه های خود را هر روز. من تا به حال برای پیدا کردن یک راه را به انرژی پایین به دلیل تمایل بچه ها به اجرا در اطراف. زمانی که من شلیک خانواده ها قبل از COVID من بر روی زمین با آنها واقعا شدید عکس های عمل. این شده است یک تجربه در تلاش برای پیدا کردن سکون و آرام.

من می خواهم این احساس بی انتها, بنابراین من درخواست افراد برای شل کردن عضلات اطراف خود را در چهره و نگاه به فاصله پشت سر من. من به آنها بگویید که به یک دم و یک بازدم و اجازه دهید شانه های خود را به سقوط. من می خواهم به کردار meditativeness. وجود دارد مقدار زیادی از اوج احساسات در حال حاضر. من واقعا می خواهید برای پیدا کردن یک مکث برخی از مرتب کردن بر اساس جامد انعطاف پذیری و چیزی آهسته و روشمند. زندگی است به طوری مجنون در حال حاضر.

نینا لونا

@thisisninaluna

Model is Sophia Rasmea

مدل سوفیا Rasmea نینا لونا

من ساقه بسیاری از پرتره برای نوازندگان محلی تبلیغاتی, عکس, چیزهای شبیه به آن. هیچ کدام از آن اتفاق می افتد شده است. چون من نه انجام هر گونه کار عکس پرداخت در طول این زمان من فقط مشغول به کار خلاقانه هنری. من می خواهم به ساقه در طبیعت است. با موهای تیره و زن دوستم, سوفیا, او یک مدل و بازیگر.

من از خودم به عنوان یک موضوع وقتی که من لازم نیست که هر کسی دیگری و فقط با استفاده از یک تایمر در دوربین های دیجیتال. در حقیقت من احساس می کنم مانند آنها تصرف احساس این معصومیت دوران کودکی مانند بودن در جنگل توسط خودتان, داشتن که زمان را در تخیل خود را. من همیشه از رفتن به سمت سبک تر و خلق و خوی کمی از فرار از واقعیات است.

به جای مستند این دوره قرنطینه من می خواهم و نه بیشتر از یک فانتزی, افکار پوچ, استقبال از این واقعیت است که بهار است و ما می توانیم خارج شود. به عنوان یک هنرمند اگر شما می خواهید به نگه داشتن رفتن و گرفتار شما باید قادر به حفظ نوعی از جهان درونی که در آن شما باید خلاقیت, الهام بخش, حتی اگر آن را در یک مقیاس کوچک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıgates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş