آن است که واقعا وحشی که میکی رستوران بسته است در حال حاضر

سنت پل ماشین ناهار خوری شناخته شده برای خدمت no-frills صبحانه همبرگر و حرکت است battened آن دریچه – ببخشید ضامندار باستانی آن کولر درب – مانند بسیاری دیگر در این ماهواره همه گیر. هر چند چندین نشانه در کسی که شام میخورد ویندوز را ساده این نیست دائم که میکی بسته شده است و در همه تکان دهنده است.

این ملی نقطه عطفی تاریخی در خدمت مواد غذایی در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال از سال 1939. کسی که شام میخورد فعلی ماشین قرار می دهد آن را به سادگی:

در این بی سابقه ای بار ما در میکی کسی که شام میخورد, پیدا کردن, برای اولین بار در 80 سال تاریخ شرایطی که باعث می شود ما به طور موقت به حالت تعلیق خدمات به مشتریان ما.

ویلیام Rivillas یک میکی سخنگو که (مانند بسیاری از کارکنان آن) می پوشد کلاه اعم از مدیر دفتر به ماشین ظرفشویی توضیح داد که بله وجود داشته است زمانی که سرویس در دسترس نیست برای مشتریان قبل از در حال حاضر, اما نه مانند این.

“ما بسته برای برنامه ریزی تعمیر و نگهداری برای تمیز کردن هود – ما فقط یک شب برای شیفت شب. و همچنین من فکر می کنم ما بسته به زمانی که آنها فیلم برداری صدای جرنگ جرنگ همه راه و A Prairie Home Companion فیلم” او توضیح داد. “ما نمی ‘نزدیک’ اما مردم نمی تواند در آمده است اساسا. اما دیگر از آن ما همیشه باز است.”

این ممکن است میکی سوتا وفل خانه لباس پوشیدن و در لباس دوست داشتنی, قدیمی, لباس مبدل. برای سه نسل میکی است همیشه وجود دارد, از طریق, از طریق, کولاک, سیل ویرانگر و جنگ و… حتی لیندسی لوهان. (Paging FEMA?)

به اعتبار خود میکی نمی تواند از ملایم به آن شب خوب… که منظور ما از چند روز قبل از بسته شدن کامل خودرو از غرفه بخش بود تعطیل مدفوع برداشته شد برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و با وجود گرامی ممنوعیت عمل میکی سعی در انجام حمل کردن. در مارس 16, آنها اعلام کرد به مشتریان “ما را به حالت تعلیق در سیاست ما ‘به هیچ وجه به رفتن مواد غذایی و اقلام انتخاب شده است که سفر به بهترین پیشنهاد به رفتن.”

فقط سه روز بعد میکی تصمیم دشوار برای حلقه در خدمه و بسته دوباره.

Rivillas نشان داد که این برای اولین بار مناسب بسته شدن ایجاد مشکل منحصر به فرد: “هیچ قفل بر روی درب.”

پس از پیدا کردن یک راه برای قفل خود را قفل-کمتر جلوی درب آنها شده است با تمرکز بر “آزار دهنده تعمیر و نگهداری” مانند تمیز کردن جلو کولر و بازپرداخت برخی از ماشین های قدیمی چوب و ویژگی های. زیرچشمی نگاه کردن در داخل نشان می دهد محل که در اواسط عمیق تمیز با آن مدفوع کاهش می یابد به سر پست و دورترین چیز از تخت بالا پر از کون همبرگر و تخم مرغ است.

“ما نوع بازی را از گوش راست در حال حاضر می گوید:” Rivillas. منو از موارد مناسب برای تحویل در آثار برخی از آنها ممکن است کشیده از تاریخی دستور خزانه. آنها برنامه ریزی برای بازگشایی بسیار به زودی. “ما در حال بسته شدن است که برای مطمئن.”

تا آن زمان مردمی مسئول نوع به اندازه کافی به ترک تمام میکی یاد نئون و لامپ فروزان تا گوشه ای از غرب 7 و سنت پیتر خیابان نمی خواهد سقوط به تاریکی حتی در غیاب آنها.

Until soon.

تا به زودی. سارا Brumble

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>