‘پس از آن بود دیوانه’: مرد دستگیره کوسه با دست خالی در دلاور, ساحل, در ویدئو ویروسی

“این یک** کوسه!”

بله از آن است.

یک شناگر بود گرفتار در دوربین دست زدن به یک کوسه در سواحل کیپ Henlopen امور خارجه پارک ساحلی در, دلاور این آخر هفته.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در Facebook توسط دلاور بومی راشل فاستر به تصویر می کشد یک مرد گرفتن بر روی کوسه تلاش برای رها کردن کوسه پس از آن گرفتار شده بود. این ویدئو به همراه داشت یک ترکیب 200,000 نمایش در Facebook و Infinite.

“همه شروع به فریاد ‘کوسه, کوسه از آب خارج کنید!'” فاستر گفت. “از آن پس بود دیوانه مثل یک فیلم. مانند Jaws.”

او گفت: حدود 20 نفر در ساحل, تماشای این همه اشکار است.

در این ویدئو نمی شد کسی که گرفتار کوسه پرورش گفت. پس از دوستان خود را گرفتار کوسه مرد رفت در آب برای باز کردن کوسه دهان به قلاب کردن.

سپس کوسه بود و اجازه رفتن.

این کاملا قانونی در دلاور.

با توجه به Delaware Division از ماهی ها و حیات وحش شن و ماسه ببر و sandbar کوسه ها از ممنوع بودن نگه داشته و کسانی که حفظ نمی شود باید فورا از زندان آزاد برای اطمینان از زنده ماندن است.

اگر چه پارک رنجرز شد در سایت به کمک و نظارت بر این موضوع در یکشنبه, کیپ Henlopen هیچ غریبه ای به کوسه ها.

12-year-old boy در بیمارستان بستری شد و در آغاز ماه ژوئن پس از گاز گرفته شدن در پارک باعث گشت و گذار و شنا shutdown در شاه ماهی نقطه. نیش بود و اعتقاد بر این بود از یک کوسه شن و ماسه با توجه به انتشار اخبار به دست آمده توسط Delmarva روزانه بار.

با وجود حضور کوسه ها در ساحل و پرورش گفت: او احساس کمی نگران اما هرگز نا امن.

“خیلی باحال بود” فاستر گفت. “و ما آمده ایم در سواحل زیادی است. احتمالا دو تا سه بار در هفته. اما ما هرگز از تجربه چیزی شبیه به آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>