ایتالیا قفل کردن کل کشور; اسرائیل تدابیر ورود

SOAVE, ایتالیا — نبرد برای توقف coronavirus آورده جارو محدودیت های جدید در روز دوشنبه به ایتالیا گسترش ممنوعیت سفر به کل کشور اسرائیل سفارش همه بازدید کنندگان قرنطینه تنها چند هفته قبل از عید فصح و عید پاک و اسپانیا بسته شدن تمام مدارس در داخل و اطراف پایتخت آن است.

حتی به عنوان کارگر در پکن بازگشت به شغل خود و عفونت های جدید در چین ادامه داد: به فروکش ایتالیایی ها در تلاش برای حرکت به سرعت در حال تغییر پارامترهای ملت خود تحمیل مستند.

این ترس دامن زده شده توسط ویروس فرستاده وال استریت سهام غلت به بزرگترین افت از سال 2008 با میانگین صنعتی داو جونز پایین 7.8 درصد است. جهانی قیمت نفت رنج می برد خود را به بدترین درصد زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991.

“در حال حاضر که این ویروس تا جای پایی در بسیاری از کشورها تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” گفت: سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus. “مزیت بزرگ ما این است که تصمیم گیری همه ما را به عنوان دولت و کسب و کار و جوامع و خانواده ها و افراد می توانند با تاثیر خط سیر این بیماری همه گیر.”

بیش از 113,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری و بیش از 3,900 افراد مبتلا به این ویروس فوت کرده اند بسیاری از آنها در چین است. بیش از 62,000 مردم در حال حاضر به بهبود است. اما ایتالیا با تشدید مبارزه برای متوقف کردن ویروس’ گسترش به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

“وجود خواهد داشت نه فقط یک منطقه قرمز” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: در اعلام کرد که یک مستند پوشش حدود 16 میلیون نفر در شمال می تواند گسترش به کل کشور شروع روز سه شنبه.

پزشکان ایتالیایی جشن یک پیروزی کوچک پس از اولین بیمار مبتلا به این بیماری 38 ساله Unilever کارگر منتقل شد از مراقبت های ویژه و شروع به تنفس خود. اما این ویروس گسترش سریع بود و آنها را وادار به این عمل مانند جنگ-زمان پزشکان, triaging بیماران به تصمیم می گیرید که دسترسی به کمبود تخت ICU.

“متاسفانه ما تنها در آغاز گفت:” دکتر ماسیمو Galli از بیماری های عفونی در میلان سککو بیمارستان.

مسافران در میلان اصلی ایستگاه قطار تا به حال به ثبت نام در پلیس اشکال خود-صدور گواهینامه است که آنها در حال سفر برای “کار ثابت نیاز دارد” شرایط ضرورت, دلایل بهداشتی یا به بازگشت به خانه.

در سراسر ایتالیا, موزه ها و سایت های باستان شناسی بسته شد, مراسم لغو شد و رستوران ها گفته شد برای حفظ مشتریان یک متر (بیش از 3 فوت) از هم جدا. مقامات دستور داد بالابر اسکی در سراسر کشور به پس از دانش آموزانی که در کلاس لغو شد شروع به سازماندهی سفر به استراحتگاه زمستانی.

ایتالیا گزارش دادند که یک پرش بزرگ در تعداد افرادی که آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن مجموع به 9,172 موارد و 463 مرگ و میر بیش از هر کشوری به جز چین.

زندانیان در بیش از دو دوجین, ایتالیایی, زندان rioted در برابر محدودیت در خانواده بازديد و دیگر مهار اقدامات و شش سالگی درگذشت و پس از آنها شکست را به درمانگاه و overdosed در متادون.

پاپ فرانسیس در جشن جمعی به تنهایی در واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند, زندگی می کنند جریان این رویداد اما او از سرگیری برخی از جلسات.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به این که افراد مبتلا به بیماری خفیف بهتر است در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

اما که تنها پس از مقامات چینی قرار داده عظیم قرنطينه در محل. در اطراف virus اسپرد مقامات آغوش کمتر سخت اما هنوز هم اقدامات تهاجمی.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: دولت تصمیم گرفته است به قرنطینه هر کسی که از خارج از کشور برای 14 روز. تصمیم می آید به سختی به یک ماه قبل از عید پاک و عید فصح به طور معمول مشغول سفر دوره است.

در ایرلند مقامات لغو تمام روز سنت پاتریک رژه در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش از جمله یکی در 17 مارس در دوبلین است که به طور معمول به تساوی یک و نیم میلیون نفر به خیابان های آن.

اسپانیا وزیر بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد که همه مدارس در داخل و اطراف مادرید از جمله مهد کودک ها و دانشگاه ها نزدیک به دو هفته پس از یک افزایش شدید در ویروس جدید تشخیص. افزایش caseload “حاکی از یک تغییر برای بدتر” وزیر سالوادور Illa گفت.

تلاش برای ارسال یک پیام از اعتماد به نفس در اقتصاد, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و همسر او راه می رفت در پاریس’ شانزه لیزه خیابان اما نگهداری یک متر امنیتی فاصله از رهگذران. “من از دست دادن با استفاده از قلب من,” او گفت که او دست تکان داد تا مردم را از راه دور.

چین گزارش داد فقط 40 مورد جدید از این ویروس در آن کمترین تعداد از ژان. 20. بیش از سه چهارم از این کشور زنده ماندن بیماران مبتلا به ویروس منتشر شده است از درمان. اما این کشور کند دوباره ظهور از هفته از سفر از محدودیت های آنه ویروس’ ادامه داد: تاثیر اقتصادی.

“کسب و کار ما این است که یک پنجم از آنچه قبل از آن بود گفت:” چنگ شنگ که کمک می کند تا اجرای یک ایستاده در پکن است که مبادرت به فروش سوسیس و کالباس و رشته فرنگی. “وجود دارد بسیار کمتر ترافیک پا. هیچ مردم وجود دارد.”

عفونت گزارش شده است که بیش از نیمی از کشورهای جهان و flashpoints شد فوران در سراسر جهان است.

“ما در حال کار برای زمان با ارزش زمان است که در آن دانشمندان می توانند تحقیقات دارو و واکسن” و در آن دولت می تواند کمک به انبار کردن تجهیزات حفاظتی گفت: آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که کشور گزارش شده بیش از 1100 موارد و همانطور که از روز شنبه اول آن دو مرگ.

در ایران تلویزیون دولتی گفت: این ویروس تا به حال به کشته شدن یکی دیگر از 43 نفر هل دادن رسمی تلفات به 237 با 7,161 موارد تایید شده. اما بسیاری از ترس دامنه بیماری است که به مراتب گسترده تر وجود دارد. کره جنوبی گزارش 165 بیشتر موارد آوردن مجموع آن به 7,478.

در ایالات متحده, که در آن بیش از 600 عفونت و 26 مرگ و میر گزارش شده بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا پس از روز معطل ماندن در دریا در حالی که ده ها تن از آن روی مورد آزمایش قرار گرفتند.

ناوگان اتوبوس و هواپیما آماده بودند به ماهوت پاک کن زدن بیش از 2000 مسافر به پایگاه های نظامی و یا کشورهای خود را برای 14 روز در قرنطینه. حداقل 21 نفر سرنشین تایید شده است به عفونت است.

در واشنگتن پایتخت را از حضور در مطب پزشک گفت: “چند” اعضای کنگره در تماس با یک فرد که با حضور سیاسی اخیر کنفرانس و پس از آن توسعه یافته COVID-19. آنها “باقی می ماند در سلامت خوب” دفتر گفت. سه نفر از اعضای کنگره آمریکا به مردم ایران ، تد کروز و مظنونان حمله به دانشگاه داگ کالینز و پل Gosar گفت: آنها جدا خود پس از تعیین آنها در تماس با فرد است.

پس زودتر بسته شدن مرزهای زمینی خود با عربستان سعودی قطع هوایی و دریایی سفر به و از, بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی. تمام عربستان مدارس و دانشگاه ها بسته آغاز و تا روز دوشنبه.

قطر قطع سفر به 15 کشور و گفت: تعطیل کردن مدارس و دانشگاه ها آغاز روز سه شنبه.

سازمان سالانه هولوکاست یاد مارس در جنوب لهستان به تعویق افتاد و در این سال با توجه به coronavirus نگرانی و مقامات فوتبال گفت: حداقل چهار اصلی مسابقات در فرانسه و آلمان و اسپانیا — محل را با طرفداران.

___

گلر گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان کن Moritsugu در پکن; Lori Hinnant در پاریس; Maria چنگ و کارلو Piovano در لندن; نیکول Winfield در رم; و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>