ایتالیا قفل کردن ‘hot spot’ شهرستانها; چه کسی می گوید coronavirus ‘هنوز’ یک بیماری همه گیر

یک نوار از “نقطه داغ” شهرهای کوچک و بزرگ در سراسر شمال ایتالیا بودند در مستند جمعه به عنوان مقامات مبارزه برای مهار سریع-گسترش شیوع کروناویروس جدید است که در حال حاضر به کشته شدن 2,600 در چین است.

بی امان گسترش ویروس تحت فشار قرار دادند, بورس های جهانی به شدت کاهش دوشنبه بیم شیوع بیماری می تواند تبدیل به یک جهانی همه گیر — در سراسر جهان شیوع جدی جدید بیماری است.

شیوع این بیماری وجود ندارد و در عین حال گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است.

“برای این لحظه ما شاهد uncontained گسترش جهانی این ویروس هستند و ما شاهد مقیاس بزرگ بیماری شدید یا مرگ” Tedros روز دوشنبه گفت:. “آیا این ویروس همه گیر بالقوه ؟ کاملا. آیا ما هنوز وجود دارد? از ارزیابی ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

Tedros گفت که یک تیم است که زمان صرف شده در چین تعیین کرده است شیوع این بیماری وجود دارد به اوج خود رسید و در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه شده است و در کاهش از.

Tedros گفت: رونق اخیر در موارد در ایتالیا کره جنوبی و ایران شد “قطعا بسیار مورد.” اما او گفت چین نشان داده است که این ویروس می تواند شامل شود.

در اروپا “حفاظت از شهروندان ما این است که اولویت اصلی” گفت: استلا Kyriakides کمیسر اروپا در امور بهداشت و ایمنی مواد غذایی. “ما همه در نظر گرفتن این وضعیت به طور جدی اما بدون دادن به وحشت اختلال یا دروغ.”

در ایتالیا مرگ و میر افزایش به پنج. با بیش از 200 مورد از این ویروس تایید ایتالیا است به راحتی درگیر کشور اروپایی است. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته را ممنوع کرده است مردم از ترک مناطق آلوده و پلیس دستور داده شده است به خوب هر کسی گرفتار ورود و یا خروج برخی از شهرهای.

سربازان گشت piazzas در میلان و ونیز تعطیل آن یاد کارناوال سه روز در اوایل ایتالیا سخت تر محدودیت در مجامع عمومی است که می تواند طرفداران گسترش ویروس.

پلیس-سرنشین دار بلوک های جاده تعیین شده است تا برای متوقف کردن مردم از ورود و یا خروج از حدود ده شهرها. مناطق مختلف بسته اند و مدارس و دانشگاه ها و موزه ها و بناهای تاریخی و کتابخانه ها و ممنوع رویدادهای عمومی که جذب جمعیت بزرگ.

باسیلیکاتا رژیم صهیونیستی است. ویتو Bardi دستور 14 روز قرنطينه برای هر کسی که ورود خود را وسیع منطقه جنوب از شمال ایتالیا.

ویروس محققان در ایتالیا دچار شکست زمانی که یک فرد که به تازگی به چین سفر و تصور می شد به “بیمار صفر” برای ایتالیایی شیوع آزمایش منفی برای ویروس. Kyriakides اعلام کرد که یک تیم از کارشناسان از مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی است که فرستاده شده و برای کمک به ایتالیا در تلاش خود را برای محدود کردن انتقال COVID-19.

“ما به دنبال این وضعیت در ایتالیا بسیار نزدیک و ستایش مقامات ایتالیایی برای خود سریع و کارآمد عمل” Kyriakides گفت.

چین به تعویق انداختن جلسه قانونی

چین ملی به تعویق افتاد جلسه قانونی تنظیم برای شروع 5 مارس با استناد به این کشور در نبرد علیه coronavirus. هیچ تاریخ جدید تعیین شد. همچنین دوشنبه, ویروس کانون شهر ووهان اعلام کرد یک طرح برای استراحت هفته مستند و اجازه می دهد تا گروه های کوچک از nonresidents به ترک خانه های خود. اما چند ساعت بعد این طرح لغو شد.

دولت آمار و ارقام نشان داده است کاهش مداوم در تعداد موارد جدید حتی به عنوان موارد به شدت رو به افزایش در ایتالیا و کره جنوبی و چند کشور دیگر. ایالات متحده در مجموع 35 تایید موارد بدون تغییر باقی ماند دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>