در اوایل ماه مارس کسب و کار متخصص در سخت به پیدا کردن رادیکال انتشارات zines, LGBTQ کرایه و بچه ها خواندن اعلام کرد که این امر می تواند بسته بعد از 10 سال از کسب و کار.

“در مواجهه با تصمیم به تمدید ما اجاره نامه در سال 2020 جمعی بررسی امور مالی ما و متاسفانه ما دیگر عملی” غیر انتفاعی اظهار داشت: از طریق Facebook.

این سورد محله فروشگاه های وعده داده شده به میزبان یک گودبای پارتی قبل از بستن دائم. این است که هرگز اتفاق افتاده است به عنوان coronavirus گه آمار فن بودند و ما مجبور به تبدیل شدن به ضد اجتماعی مول مردم است.

در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد Boneshaker نمی خواهد که به. این سازمان راه اندازی یک کمپین Indiegogo چند روز پیش و آن را در حال حاضر در 93 درصد بودجه خود را $10,000 هدف است.

“فروش کتاب های سیاسی عمل” جمعی متحده از طریق صفحه. “ما سرپرستی مجموعه ای از ضد سرکوبگر ادبیات zines و هنر به اعضای جامعه این فرصت را به برخورد جدید متون و ایده ها در یک گرم استقبال فضا است.”

این کمپین که هنوز 31 روز برای رفتن شامل قدرت پردازش مانند کتاب totes دکمه و كم; مردمی که برای 250 $skeleton crew ردیف را وادار به انتخاب یک کتاب خواهد شد که برای همیشه ذخیره و نمایش داده شده در فروشگاه.

اعلام خبر خوبی است برای سازمان های خیریه و باشگاه کتاب که به نام Boneshaker کتاب خانه از جمله زنان زندان پروژه کتاب و شهرهای دوقلو دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. ترک خورده گردو (کوتاه نوشتن داستان گروهی) و شهرهای دوقلو های عجیب و غریب در باشگاه کتاب نیز میزبان رویدادهای وجود دارد.

ما هنوز در مستند بنابراین Boneshaker قصد ندارد به معنای واقعی کلمه باز کردن درهای خود را در هر زمان به زودی, اما آن را نشانی از امید به بازگرداندن آن دوچرخه خدمات تحویل. همچنین راه اندازی دو آنلاین باشگاه کتاب, یک به صورت متمرکز در سیاست از بیماری های همه گیر دیگر یک “چیزی جز بیماری های همه گیر” داستان تخیلی باشگاه کتاب. برای اولین بار ؟ محرومان by Ursula K. Le Guin.

برای کمک به کمپین Indiegogo شما می توانید اینجا را کلیک کنید. بررسي فايلهاي boneshakerbooks.com برای اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im