آن را سقط ارائه دهنده قدردانی روز در مینیاپولیس-سنت پل

او استقبال شد توسط گروهی از معترضان به او و دیگر ارائه دهندگان اغلب در راه خود را به کار می کنند. او شده است می خواهم در پایان دریافت از تهدید و تابستان گذشته در یک تجمع در مونتگمری آلاباما, کسی تا به حال از دور یک “خواست” پوستر با تفنگت را چهره در آن است.

اما در آن روز 31 ساله مایکل فردریک گریفین پا از جمعیت گفته می شود فریاد “نمی کشتن هر بیشتر نوزادان” و کان سه بار در پشت با یک هفت تیر. کان بعد از درگذشت در یک بیمارستان محلی است.

تا آن نقطه سقط جنین ارائه دهندگان تا به حال شده است به طور معمول در معرض تهدید و درمانگاه ها بوده است تخریب و یا حتی بمباران کردند. واشنگتن پست به نام تفنگت را قتل اولین بار در کشور “در جریان مبارزه بر سقط جنین.”

ملی سقط جنین فدراسیون که به دنبال خشونت علیه دهندگان و درمانگاه به عنوان دور برگشت به عنوان عبور از Roe v. Wadeتعداد 10 بیشتر قتل و 26 تلاش پس از تفنگت را کشتن.

به همین دلیل امروز سالگرد تفنگت را قتل رسما سقط جنین ارائه دهندگان قدردانی روز در شهرهای دوقلو. این St. Paul شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب نامگذاری روز چهارشنبه (همان روز دیوان عالی ایالات متحده در زمان مورد بحث لوئیزیانا قانون است که محدود کردن دسترسی به سقط جنین) و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری مشخص مناسبت با اعلام این صبح است.

“هر روز سقط ارائه دهندگان مانند تمام زن های بهداشتی با کیفیت بالا ارائه مراقبت در برابر آزار و اذیت و تهدید به دسترسی به سقط جنین در دولت های فدرال و محلی در سطح” فری در بیانیه ای گفت. او “افتخار” او گفت: به رسمیت شناختن آنها به عنوان “بخش مهمی از جامعه ما است.”

تنها پنج درمانگاه سقط جنین خدمات در مینه سوتا و آنها اغلب محل تجمع و تظاهرات. در اخیر مینه سوتا در مجلس نمایندگان جلسه کمیته طرفداران توصیف معترضان clambering بر روی یک گوزن ایستاده در سراسر از یک کلینیک در رابینزدیل به فریاد در بیماران و یا عمدا misdirecting آنها را به اشتباه درمانگاه.

ارین Maye Quade سابق دولت قانونگذار و زمان مدیر وکالت در عدالت جنسیتی می گوید: این مهم است که برای “بلند کردن” مردمی که در این کلینیک ها هنگامی که ما شانس.

“آن طوری که واقعا اقلیت کوچک است, بلندترین,” او می گوید. اما او نگران است که اقلیت می تواند درایو کسانی که ارائه دهندگان خدمات را به یکی دیگر از خط کار و یا حتی بدتر. ملی سقط جنین فدراسیون مستند رکورد در خشونت علیه دهندگان در سال 2017 و 2018 در حالی که همه ما دیده ایم برخی از بالاترین نرخ سقط جنین پس از عمل شد و حقوقی در سراسر کشور.

مینه سوتا خورشید (بیشتر در مورد که عجیب و غریب انتشار در اینجا) صحبت به رهبر اکثریت سنا پل Gazelka (R-Nisswa), که گفت که او معتقد است “ما باید حفاظت از زندگی انسان از لقاح تا مرگ طبیعی است.”

“اما چرا St. Paul شورای شهر را انتخاب کنید به ‘جشن’ سقط جنین؟” “برخی ممکن است فکر می کنم آن را یک شر لازم است اما برای جشن سقط جنین عجیب و غریب است.”

این خود اعلام کرد “نرم افزار-lifer” از سنت پل در ضمن گفت که آنها می خواهم برای دیدن برخی از سازمان های کار در برابر سقط جنین افتخار در راه همان است.

Maye Quade نیست نقل مکان کرد و در آن استدلال.

“یکی از راه های این موضوع می شود قاب است که آن را 50-50 در هر دو طرف” او می گوید. “مسئله ما در حال صحبت کردن در مورد این است که آیا Minnesotans باید توانایی دسترسی به مراقبت های بهداشتی است.”

دیگران می توانند “باید نظرات خود را” در مورد آن “باید” او می گوید: — اما نظرات نمی تداخل با حقوق اساسی.

در حال حاضر وجود دارد چند اسکناس اطراف دسترسی به سقط جنین ساخت راه خود را از طریق قانونگذاری ایالتی. یکی از محرومیت کسی را از دسترسی به یک کلینیک ناخالص بزه. یکی دیگر از repeals اجباری سخنرانی پزشکان مورد نیاز به بیماران و 24 ساعت مدت زمان انتظار مورد نیاز توسط قانون دولت قبل از سقط جنین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>