آن را سخت به تماشای ctq نام رئیس جمهور مکزیک [تصویری]

اگر از سوی دیگر شما به آن نوع از چیزی که جشن چشم خود را بر این بینهایت لحظه بی دست و پا برای ارشد سناتور از ایالت مینه سوتا.

برای بی میل در میان شما اینجا چه پایین می رود. در اخیر Telemundo مصاحبه در نوادا خبرنگار گوادلوپ Venegas اول می پرسد Klobuchar چه او می داند که در مورد رئیس جمهوری مکزیک. او شروع قوی است.

“خوب, خوبی, آنچه که من به شما بگویم این است که من به دیدار مکزیک در صد سال اول—صد روز [است.]”

Venegas پرس بیشتر است. شما در حال اجرا برای رئیس جمهور, او می گوید. مکزیک که با ایالات متحده آمریکا همسایه به جنوب. این جزئیات مهم است نه تنها به یکی از نزدیکترین بین المللی روابط نه تنها به ملت ما مرز متحده اما به مکزیکی-آمریکایی ها در سراسر کشور است. شما چه می دانید, او می پرسد دوباره در مورد این مرد در حال حاضر در حال اجرا چیزهایی است ؟

Klobuchar تلاش می کند دوباره. او می داند که او انتخاب شد در “چند سال گذشته است.” که درست است! (او شده است در پس از سال 2018 است.) او می داند که او “نه او را ملاقات نمود شخصا” اما ملاقات با دادستان کل مکزیک و کار با سفارت در نوپای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت زير مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

پس از کمی بیشتر waffling, Venegas قرار می دهد پای خود را پایین.

“من متاسفم برای پرسیدن این, اما آیا می دانید که نام خود را؟”

Klobuchar گیر میکنه برای یک لحظه.

“من می دانم که او رئیس جمهوری مکزیک” او پاسخ.

“اما شما می توانید به من بگویید؟”

“هیچ.”

Uffda.

اگر آن را هر گونه تسلی به Klobuchar (که نمی پاسخ به درخواست مصاحبه) تمایلی میلیاردر تام Steyer نمی دانید, یا, نه, او “فراموش می کند.” او گفت: در طول Telemundo نقطه ای که او می شده است پس از رئیس جمهور سیاسی حرفه ای و ذکر خود را مترقی سیاست اما نام تضعیف ذهن خود را.

در خود Telemundo مصاحبه پیت Buttigieg موفق به آمده تا با نام—که برای ثبت است آندرس مانوئل لوپز Obrador.

دلایلی وجود دارد به نام فراتر از فقط عنوان خود را. پس از لوپز Obrador است retooled مکزیک بودجه و معرفی برنامه های مختلفی برای کمک به اقتصادی جمعیت های آسیب پذیر از جمله کشاورزان و دانش آموزان و افراد مسن. با توجه به واشنگتن پست که پوپولیسم ساخته شده است که او را از انبوه مردمی با تصویب رتبه بندی به طور منظم و با شکوه 60 درصد است.

دلالان نگران هستند که اگر هر چیزی لوپز Obrador ممکن است کمی بیش از حد موثر—بیش از حد زرنگ در استفاده از توانایی های اجرایی خود را به دامن دولت های گذشته موانع و جلوگیری از نهادی چک در قدرت خود را.

Buttigieg که Klobuchar به نام “سیاسی تازه وارد با ضبط” در اوایل این ماه بود سریع به استفاده از flub را به نفع خود. روز یکشنبه گفت که یک جمعیت در لاس وگاس است که “وجود دارد بیشتر به آماده بودن از چند سال شما صرف در واشنگتن است.”

Buttigeig دوم به پایان رسید پشت, ورمونت, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز در آخرین هفته مقدماتی نیوهمپشایر با 24 درصد آرا در حالی که Klobuchar فرار شگفت انگیزی قوی سوم با تقریبا 20 درصد است.

توجه در حال حاضر تغییرات به تاریخ 22 فوریه دموکرات قفقاز در نوادا است. روز دوشنبه Klobuchar کمپین آمار رادیو و تلویزیون امواج رادیو و تلویزیون با یک آگهی به طور خاص طراحی شده برای اسپانیایی زبان رای دهندگان در این ایالت است.

شاید عاقلانه Klobuchar تنها صحبت می کند یک خط در آگهی یکی از آخرین و آن را در انگلیسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im