آن را غیر قانونی برای Minnesotans برای رفتن به خارج بدون دلیل. تا به هر کسی در بدست مشکل ؟

“ما امیدوار ما را 100 درصد انطباق توسط ساکنان … این اختیاری نیست” شهر مدیر اسکات نیل گفت: استار تریبیون.

Walz مارس 25 اجرایی به منظور گفت Minnesotans برای اقامت “در خانه یا در محل اقامت خود” از 11:59 بعد از ظهر روز جمعه 27 آوریل 10 در 5 p. m. اما اگر شما بوده ام در خارج از خانه خود را پس از هشدار صادر شد یا رفت به اثر شما ممکن است متوجه شده است که… نه لزوما اتفاق می افتد.

چیزی است که شما ممکن است می دانم که اگر شما در میانهی شب خواندن فرمان اجرایی 20-20 کامل (که معقول) است که این در واقع یک بزه به ترک خانه در حال حاضر (به جز در شرایط خاص). در هر منظور انجام این کار مجازات تا 1000 $خوب یا 90 روز در زندان است.

آن را مستلزم… است که هر کسی که به رزرو و یا جریمه برای اینکه در خارج ؟

ما خواسته و خبر خوب این است, آنها نیست. (هنوز.)

پنج روز در بازداشت یا تقدیر نامه صادر شده در مینیاپولیس و سنت Paul بروکلین پارک, Bloomington, ادینا یا روچستر با توجه به سخنران به نمایندگی از کسانی که در ادارات پلیس. (North Shore مردمی: هیچ دستگیری و یا استناد در Duluth یا نه.)

در روچستر ستوان تام Faudskar گفت: ماموران پلیس تنها در پاسخ به شکایات و نزدیک شدن به گروه آنها روبرو می شوند به عنوان بخشی از نرمال گشت وظایف.

“ما در اولویت این اما باید تشویق افسران به مردم یادآوری دستور در زمان مناسب گفت:” بروکلین پارک PD معاون علامت Bruley.

روشن: این خوب است. ما در شهرستان صفحات بسیار ضد hassling-مردم-درست-رفتن-مورد-خود-کسب و کار اروپا ، هیچ کس می خواهد بیشتر نظامی دولت.

ما همچنین کردم خیلی شرکت ضد همه گیر موضع و بخش مهمی از صاف COVID-19 منحنی و حفاظت از آسیب پذیر است برای همه ما به ماندن در جهنم خانه. هر چند بسیاری از مردم خود جدا به طور جدی — حلق آویز کردن در داخل به جز ضروری سفر و یا ورزش حفظ فاصله شش پا و یا بیشتر زمانی که آنها را — بسیاری از مردمی هستند.

(نگاه کنید: ادینا.)

بخشی از مشکل این است که منظور این است که kiiinda مبهم است. می گویند شما و شریک زندگی خود را در یک دولت-تحریم دوچرخه سواری در اطراف دریاچه. سپس شما را به یک دوست و توقف به بحث — از موظف شش فوت دور. که مجاز است ؟

“ما باید بیان به ما کارکنان آن است که تقریبا غیر ممکن است برای ما برای به اجرا درآوردن این منظور با توجه به آن اجازه می دهد تا مقدار زیادی از طول و عرض جغرافیایی برای مردم به خارج” Bruley می گوید. مردم شده اند تظاهراتی که به دلیل “فعالیت” مانند دویدن و دوچرخه سواری و ماهیگیری در میان #StayHomeMN معافیت, که همچنین شامل سفر به لوازم پزشکی, takeout, و یا گاز.

“ما تا به حال برخی از مسائل در پارک” Faudskar گفت. در روچستر آنها در پاسخ شمشیربازی در اسکیت پارک, قفل خود را زمین تنیس و قرار دادن نشانه ای در مورد سفارش.

در بروکلین پارک Bruley گفت: آنها تنها گفتن افسران برای پاسخ به شکایات است که شامل نقض آشکار مانند گروه های بزرگ و یا احزاب است. “و حتی پس از آن, اگزوز تمام امکانات برای به دست آوردن داوطلبانه با رعایت منظور اجرایی.”

بلومینگتون معاون رئیس پلیس مایک هارتلی گفت: آنها در حال انجام همان: پاسخ به شکایات و آموزش کسانی که به نظر می رسد در نقض. آنها در حال کار با پارک ها و تفریح و سرگرمی برای تولید پمفلت آموزشی که افسران می تواند دست به مردمی که ممکن است اشتباه در مورد سفارش.

ادینا شهرستان مدیر ارتباطات جنیفر Bennerotte می گوید که آنها در حال گرفتن آن را یک گام بیشتر: از 9 صبح تا 6 بعد از ظهر آنها چهار پارک و تفریح کارکنان در خدمت به عنوان “پارک سفیران” گشت زنی در پارک ها و در پاسخ به “گزارش گروه سازمان یافته بازی خارج از خانواده است.” دو مدرسه منطقه کارکنان به طور مشابه در واکنش به شکایت در زمینه خود را.

“نگه داشتن فاصله مناسب آنها رویکرد این گروه توضیح فرماندار اقامت در خانه نظم و اهمیت اجتماعی فاصله و بخواهید آنها را به شکستن بازی” Bennerotte می گوید. “در همه موارد آنها را به دست آورد داوطلبانه انطباق است.”

که یک عبارت است که می آید تا مقدار زیادی. “سفارش می کند به ما اجازه می دهد برای به اجرا درآوردن با استناد و یا بازداشت اما در حال حاضر ما در حال تمرکز بر آموزش مردم در جزئیات سفارش و نیاز به سفارش” Faudskar گفت. “ما به دنبال رعایت داوطلبانه.”

“تمرکز بر روی آموزش و پرورش و رعایت داوطلبانه. فروش بلیط و دستگیری آخرین رفت و آمد مکرر” سنت پل یک سخنگوی پلیس مایکل Ernster. “امید ما این است که هر کس را دنبال سفارش برای سلامت کلی ما اعضای جامعه و به حداقل رساندن این نوع از شکایت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>