‘آن تصور نیست اما آن کار می کند: می سی سی پی, دکتر, با استفاده از شلنگ باغ لامپ تایمر الکترونیکی و شیر برای ایجاد موقت هواکش

جکسون از دست ندهید. — به عنوان متحده در سراسر کشور و التماس برای هواکش برای کمک به بیماران مبتلا به مسائل تنفسی از COVID-19 دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی است ساختمان خود را موقت هواکش با لوازم موجود در فروشگاه های سخت افزاری.

دکتر چارلز رابرتسون یک UMMC اطفال متخصص بیهوشی و متفکر پشت این ایده گفت: او را به “مطلق ساده ترین ونتیلاتور ما می تواند ساخت با قطعات موجود در هر شهرستان شما نمی نیاز به ابزار خاص برای قرار دادن با هم و می تواند انجام شود به سرعت به عنوان نیاز مطرح می شود.”

ساخته شده با “در درجه اول یک شلنگ باغ یک لامپ تایمر الکترونیکی و شیر” ونتیلاتور نام این رابرتسون ونتیلاتور برای کمتر از 100 دلار می توان مونتاژ در حدود 20 تا 30 دقیقه به معنی یک تیم از چهار به پنج می تواند تولید نزدیک به 100 در یک روز, در صورت نیاز, او گفت:.

نشان دادن قابلیت های دستگاه در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر رابرتسون تبدیل شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی متصل به یک مانکن. مانکن قفسه سینه شروع به ظهور و سقوط.

این رابرتسون ونتيلاتور: ‘مغز در پشت این چیزی است که در واقع یک لامپ تایمر’

“مغز در پشت این چیزی است که در واقع یک لامپ تایمر,” او گفت:. “این تصور نیست اما آن کار می کند. این در دسترس خواهد بود به عنوان آخرین چاره اگر این تعداد را افزایش دهد که ما فکر می کنم آنها ممکن است.”

در حالی که در تقاضا هواکش ممکن است از رفتن به ایالات متحده هستند که بالاترین پیشنهاد رابرتسون با اشاره به قطعات او جمع شده بودند عبارتند از Home Depot و لاو.

“هیچ یک شده است و رقابت با من برای کسانی که,” او گفت:.

از سه شنبه UMMC کارکنان تا به حال مونتاژ 170 از پنکه رابرتسون گفت: دو برابر شدن بیمارستان ظرفیت. آنها را از 75 بیشتر.

با توجه به منابع درگیر و در دسترس بودن گسترده UMMC دارای “توانایی به سرعت تولید بیشتر اگر ما به آنها نیاز دارید” او گفت:.

دکتر ریچارد تابستان کاردانی معاونت پژوهشی برای UMMC خطاب کمبود معمولی هواکش و گفت: “به عنوان یک طرح احتمالی ما به دنبال دولت مستقل باشد.”

دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی به دنبال FDA مجوز اورژانس

این رابرتسون هواکش شده اند تست شده و اثبات شده برای موفق شدن در هر دو حیوانات آزمایشگاهی در UMMC و در شبیه سازی سامرز گفت: “خوب انجام شده حتی در شرایطی که انتظار داریم با COVID ریه است.”

این بیمارستان دارای کاربردی برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز از اداره غذا و دارو برای رابرتسون هواکش در این رویداد معمولی و پنکه در حال حاضر در حال استفاده است.

دکتر آلن جونز, صندلی, طب اورژانس گفت: UMMC در حال حاضر 80 تا 90 معمولی هواکش. به روز سه شنبه تقریبا 20 بيمار مبتلا به COVID-19 و 20 به 30 غیر COVID بیماران هستند در آن فن.

“من احساس می کنم که اگر ما قرار … که اگر ما به نقطه ای از نیاز این آن را برای رفتن به یک وضعیت وخیم,” او گفت:.

Roberston گفت که اگر بیمارستان دارای گزینه های تجاری در دسترس ونتیلاتور باید مورد استفاده قرار گیرد برای اولین بار “اما با یک بیمار که احتمال مرگ زود این می تواند نجات بخش.”

“نقش این دستگاه تنفس مصنوعی است که اگر هیچ چیز دیگری در دسترس,” او گفت:. “این چیزی است که می تواند به سرعت ساخته شده.

“مشکلات با بدترین سناریو این است که آن را تنها خواهد آمد در بسیار سریع و آشکار در عرض یک یا دو روز است که آن را به اتفاق می افتد. ما می توانید به عنوان بسیاری از این بیماران به استفاده از آنها.”

دنبال سارا فاولر در توییتر: @FowlerSarah

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>