نه من.

من فرسوده یکی از چهار جفت یکسان از لوی 513s (تصویر بالا) در تمام طول روز هر روز. کمربند بیش از حد.

دریافت این: من حتی نمی خود sweatpants.

اجازه دهید فقط می گویند من به اصطلاح دوستان به من داده اند کافی guff.

“لعنت شخص شما نیاز به یک جفت شلوار راحت” یک ادم سفیه و احمق به من گفت.

“مصرف کردن شلوار جین است که نقطه تمام از این; شما لازم نیست که برای پوشیدن شلوار جین” اضافه شده یکی دیگر از تن مبهوت.

در این صورت از coronavirus ناشی از قرنطینه حال حاضر استانداردهای من طرفدار جین موضع باعث می شود من چیزی از یک نپرداخته پرت. حتی Anna Wintour, افسانه editor-in-chief از رواج, است, استقبال, تراش. نورد سنگ هل دادن sweatpants که عملا اقامت-در-محل یونیفرم, به عنوان سوسیالیستی جوانان مجله وگ نوجوان.

شما ممکن است از خود بپرسید: آیا پیچ خورده, نویسنده این مقاله لازم به نوعی از مازوخیست?

به سختی. پارچه پارچه. Sweatpants هستند پنبه; شلوار جین عمدتا پنبه. این تصور که sweatpants هستند متعالی جهش رو به جلو راحتی بیشتر در سر خود محصول دهه از خیابان مدیسون درام ضرب و شتم در مورد “coziness.” من حاضر به صرفنظر کردن که sweatpants ارائه یک حاشیه افزایش snuggliness اما آن را مانند شما در حال نشستن در یک friggin’ ابر.

علاوه بر این به عنوان یک شلوار جین مبلغ من فراهم جانبی و عقب جیب. من به جرات شما را به پیدا کردن یک راه بهتر برای مسافت اشیاء کوچک از یک اتاق به اتاق! و به عنوان یک nerd, پوشیدن شلوار جین یعنی من کمتر مستعد ابتلا به pantsed من بی رحمانه همسر و سگ.

آیا شما هنوز هم خواندن این ؟ عزیز خدا… همه حق, خوب, اجازه دهید نگه داشتن رفتن.

وبستر تعریف “مد” به عنوان “لباس: فرسوده توسط بسیاری از مردم است.” در اکوسیستم شلوار—محموله حرم, یوگا, پلازای حتی مینه سوتا خود Zubaz—وجود مازاد تنوع برای کسانی که “بسیاری از مردم” همه از آن تحقق (خشکه مقدس) هدف از پوشش یک بدن پایین تر.

در زمان بحران دست پاچه groupthink می تواند منجر به یک بی توجه به فقدان آزادی ها و آرمان های ما را برای اعطا. من به اندازه کافی به خاطر داشته باشید قبل از COVID-19 زمانی که بی ضرر شلوار انتخاب نیست معرض قضاوت تمسخر بازگشت زمانی که 400 کلمه شلوار, مقالات نبودند foisted در گناه خوانندگان. من می خواهم به عقب بر گردیم به آن محل.

و با هم مسلح با شلوار از همه سبک ها و داش امید من فکر می کنم ما می توانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de