یعقوب فری و سارا کلارک داشتن یک نوزاد [تصویری]

در هفته گذشته این بود DFL در کنگره ایالات متحده Ilhan Omar که Instagrammed اعلام او می خواهم بی سر و صدا ازدواج است.

دوشنبه, آن, مینیاپولیس, شهردار یعقوب فری را به نوبه خود. در یک رام مناسب عکاسی از خود ویدیو فری و خود را “فوق العاده” همسر سارا کلارک یک لابی با Hylden وکالت و قانون, گروه, گفت, توییتر, جهانی آنها, حامله اولین فرزند خود را.

“ایم!” کلارک اعلام کرد تولید تصویر سونوگرافی—کلمه ای که فری می خواهم ظاهرا فراموش شده است.

هر دو فری و کلارک کار زندگی همه messed تا این روز: شهر خود را تحت یک وضعیت اضطراری و مقننه دولت او لابی است که به طور موثر بسته برای کسب و کار تا اطلاع ثانوی.

نوزاد (جنسيت هنوز نازل شده) است که به علت در ماه سپتامبر خواهد شد و ما انتظار بود فروشگاه-سطح نور و روشنایی و سیاسی زرنگ و دانا. هیچ وقت به زباله: بچه های خود را’ رزومه منظور روزی این کودک را به استخدام.

خوب بقیه از شما خوب به دنبال و افراد موفق. فشار را بر ایجاد نشاط بخشی, شخصی, اطلاعیه ها در رسانه های اجتماعی به نگه داشتن مردم اشغال شده است. لطفا فضای آنها را کمی. ما نمی دانیم که چگونه ما خواهید بود قفل در خانه ما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>