جیمز ریش جوایز به تعویق افتاد با توجه به COVID-19

یا شاید این اتفاق به دلیل وجود چند جمعیت بدتر آلوده با ویروس از کشور بهترین معاصر سرآشپزها و آیکون از مهمان نوازی (که بازگشت به نقاط مختلف کشور تغذیه انبوهی از مهمانان خود بسیار دست بشر)?

در هر صورت! جیمز ریش بنیاد به تازگی منتشر شده بیانیه ای گفت آنها, “گرفته شده هدایت CDC مشاوره از ما مشاوران حقوقی و ما هیئت امنا کار کرده است و از نزدیک با همکاران ما به تصمیم برای به تعویق انداختن سالانه جیمز ریش جوایز به تابستان سال 2020 است.”

این شامل JBF رسانه Awards (در اصل برنامه ریزی شده برای تاریخ 24 آوریل در شهر نیویورک) رهبری جوایز (3 مه در شیکاگو) و رستوران ها و آشپز جوایز (4 مه در شیکاگو).

در علاوه بر این به تعویق افتادن جوایز حوادث در جیمز ریش خانه طعم امریکا و رویدادهای ملی و در سراسر مارس نیز به تعویق افتاد. برای یک لیست کامل و بیشتر تا به روز اطلاعات در همه تحت تاثیر حوادث, چک jamesbeard.org و یا خواندن بیانیه کامل در اینجا.

در هفته های آینده بنیاد مقامات را اعلام تاریخ جدید برای مراسم و ما به روز رسانی به عنوان کسانی که در حال ساخته شده است. تا آن زمان سعی کنید به یاد داشته باشید: این فقط به معنی ان کیم فقط می شود به اقامت ملکه کمی طولانی تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>