Jason Lewis: Coronavirus می تواند بزرگ فرصت خرید در وال استریت’

پس از صندلی خود را ربوده شده توسط حزب دموکرات انجی کریگ در سال 2018 او تنظیم مناظر خود را در تینا اسمیت نقطه در سنا است.

برای لوئیس که به معنی بازگشت به بحث محافظه کار—همان متوسط او یک بار استفاده می شود برای شکایت قادر به تماس مدونا یک فاحشه و مقایسه گی, ارتباط جنسی, بان کی مون به بغداد در اوایل دهه 20 است.

جیسون هنوز هم راحت در مقابل میکروفون حتی اگر یک چیز در ذهن همگان ترسناک است—برای بسیاری از ما, به هر حال.

“کنگره coronavirus همه چیز است” گفت: Jason Miller, میزبان اتاق جنگ 2020بود که لوئیس به عنوان یک مهمان در هفته گذشته. میلر خواسته برای به روز رسانی در مورد نحوه Minnesotans بودند دست زدن به اخبار همه گیر و چگونه ما باید “به دنبال” واقعیت از وضعیت.

لوئیس برای تلفن های موبایل بسیار blasé در مورد همه چیز. مینه سوتا اتفاق می افتد به “کانون” از فصل سرما و آنفلوانزا او توضیح داد.

“بنابراین ما در حال مرتب کردن استفاده می شود به این, زمستان, بیماری,” او گفت:. “و من فکر می کنم آن را ندارد آمار وحشت مرحله در غرب میانه بالا است.”

برای روشن COVID-19 نیست آنفولانزا. این علائم مشابه و مشابه روش انتقال—سرفه و عطسه و مانند آنفولانزا است به خصوص خطرناک است اگر شما اتفاق می افتد به یک فرد بالغ هستید ضعف سيستم ايمنی و یا شما باید یک وضعیت موجود. و نزدیک به 100 Minnesotans درگذشت آنفلوانزا در این سال به تنهایی از جمله دو کودک.

اما آنفولانزا یک مرگ و مير از 0.1 درصد است. برآورد coronavirus را از مرگ و میر باید در بازه زمانی از 0.6 درصد دیده در کره جنوبی به سازمان بهداشت جهانی را 3.4 درصد است. آن را بیش از حد به زودی به می دانم که دقیقا چگونه بالا است — این است که یک “رمان” کروناویروس, بعد از همه, و ما در حال جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی — اما ما قطعا در هیچ موقعیتی به اخراج خطر آن شمار است.

لوئیس نمی توانید به جزئیات و به جای bemoaned دموکرات ها برای “weaponizing یک بحران بهداشتی در سراسر جهان” به منظور حمله به رئیس جمهور—که او نیز فکر می کند این است که تقریبا به آنفولانزا و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

لوئیس بود داشتن هیچ یک از آن. آنها همه چیز تحت کنترل است.

او استدلال به ظاهر از هیچ جا این همه گیر جهانی کمک خواهد کرد که افراد ثروتمند پول خود را سرمایه گذاری.

رئیس جمهور امریکا برای اولین بار سیاست کنترل که می شود و کسی نیست در این کشور در حال رفتن به می آیند به ثمر من فکر می کنم. بنابراین من فکر می کنم او را به انجام همه چیز را فقط در مورد حق و حمله به مایک پنس فقط کاملا بی دلیل است. به طوری که آنها فقط نیاز به نگه داشتن کمانش. من فکر می کنم این خواهد شد—ما آن را برطرف خواهد کرد. ما که جزیره ای در طوفان که استیو در مورد صحبت شد. ما از این طریق دریافت کنید و پس از آن که می داند ؟ ما ممکن است به عقب نگاه, امیدوارم, و این تمام خواهد شد یک فرصت خرید در وال استریت.

که نه تنها زمان Lewis است و قرار دادن یک چرخش مثبت در COVID-19. روز دوشنبه Lewis به نظر می رسد در “target=”_blank”>عدالت و جلب پادکست که در آن از او خواسته شد در مورد ویران کردن همه گیر شد wreaking در وال استریت که آن روز صبح.

دوباره لوئیس بود, خوش بینانه, مشاوره شنوندگان:

“یک نفس عمیق بکشید در اینجا و بحث در مورد یک oversell و فرصت خرید. بدیهی است که اولین چیزی که اکثر مردم تمایل به انجام این کار در این شرایط است که به وحشت و می گویند: “اوه خدای من من عاشق از این است که چگونه افراد دیگر پولدار.”

از طریق پنج شنبه, مینه سوتا, هنوز هم تنها نه تایید موارد coronavirus هر چند دولت گرفتن جدی در مورد توقف گسترش آن. دانشگاه مینه سوتا منتقل شده به طور کامل به کلاس های آنلاین; خانه های سالمندان و زندان شده اند ممنوعیت بازدید; رویدادهای ورزشی مهم در حال گرفتن لغو و یا به تعویق افتاد, به عنوان کنسرت, روز سنت پاتریک, جشن در مینیاپولیس و سنت پل و تن از دیگر وقایع.

آن را بسیار جدی تقسیم مقننه در واقع چیزی عبور اضافی 21 میلیون دلار بودجه اختصاص داده شده برای وزارت امور خارجه در پاسخ به کوروناویروس. که فقط برای بهداشت عمومی تلاش کنند. در اوایل این هفته DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz پیشنهاد دولت ممکن است نیاز به برنامه ریزی نوعی حمایت از Minnesotans که دست به کار (و پرداخت) با توجه به این ویروس یا از طریق لغو قرنطینه اقدامات و یا برای مراقبت از یک دوست.

و هی در صورتی که شما در نظر بگیرید ساخت بسیاری را قرنطینه با در نظر گرفتن Jason Lewis مسیر رونق در بازار سهام است. خرید در حالی که این بیماری همه گیر است و قیمت پایین است. (به یاد داشته باشید برای شروع در حال حاضر با داشتن یک دسته پول در اختیار شما است.) روزی اگر آن کشته نشده شما با تشکر از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>