باشگاه جاز ارائه جایزه به Arbors سوابق بنیانگذاران

جاز باشگاه ساراسوتا آن ارائه شده معتبر Satchmo جایزه به راشل Domber و همسر مرحومش حصیر بنیانگذاران و گردانندگان ویکی مبتنی بر Arbors سوابق در روز 12 مارس در پذیرش بود که بخشی از این بیماری همه گیر-قطع ساراسوتا جشنواره جاز. ارائه برنامه ریزی شده بود به عنوان بخش مهمی از باشگاه جاز 40 سالگرد جشنواره شد و با عجله موکول به عنوان نوازندگان و مخاطبان رفتگان تحت مشاوره از مقامات دولتی.

اد Linehan, رئيس جمهور از باشگاه جاز و مدیر عامل ساراسوتا جشنواره جاز گفت: “ما بسیار خوشحالیم که افتخار کار راشل Domber و همسر مرحومش متی با ارائه آنها را با Satchmo جایزه باشگاه جاز بالاترین شناخت. این شناخت یادبود سهم جاز بزرگ لویی آرمسترانگ با نام مستعار ” خورجین دهان یا Satchmo. ما همچنین با تشکر از هارولد و ساناز R. Davis بنیاد یادبود که حامیان مالی این جایزه در حافظه از باشگاه جاز بنیانگذار هال دیویس.

“جاز باشگاه ایجاد Satchmo جایزه در سال 1987 به افتخار کسانی که ساخته شده منحصر به فرد و پایدار سهم به تاریخچه زندگی از جاز اصلی ما نوع هنر است. من نمی توانم فکر می کنم از هر کسی که متناسب با آن تعریف بهتر از Dombers,” michael lewis گفت. “از طریق تلاش های خود را Arbors تولید کرده است صدها نفر از آلبوم پس از سال 1989 به نمایندگی از بسیاری از سبک های کلاسیک از موسیقی جاز. این Arbors فروشگاه می خواند مانند کسی که از جاز آمریکایی از نیم قرن گذشته از جمله فیلم های ضبط شده توسط خود ما, کیر, هایمن–NEA جاز استاد-و کن Peplowski.”

حصیر Domber بود مستقر در نیویورک وکیل املاک و مستغلات با منافع در پنسیلوانیا غرب ویرجینیا و فلوریدا. او همچنین یک فن جاز رکورد جمع آوری و شنونده ابتدا با preteen بازدید نیک در روستای گرینویچ. او و همسرش راشل تاسیس Arbors سوابق به عنوان یک عمل سخاوت ایجاد فرهنگ حمایت و محبت است که در ادامه به این روز است.

“ما آغاز شده در سال 1989 بدون فکر ایجاد یک رکورد لیبل اما تنها به سعی کنید به دوست ما ریک پری چیزی که او می تواند فروش در محل دستهء موسیقی. آن را به یک کار از عشق و ما در حال حاضر بیش از 400 ضبط شده در فروشگاه ما,” راشل گفت. انگیزه بود و دوستی خود را با ریک پری برجسته reedman خواننده و آهنگساز که در موسیقی کسب و کار برای بیش از 40 سال بیشتر به عنوان یک بازیگر در دیزنی پارک در کالیفرنیا و فلوریدا بود که هرگز ثبت شده به عنوان یک رهبر.

Arbors تغییر است که با انتشار اولین و پری اولین آلبوم ریک پری را “داغ پنج: Live at Lone Pine.” شروع با دیکسیلند ضبط شده توسط ریک پری گروه بسیار مورد توجه طاقچه شرکت در حال حاضر پذیرای سنتی و معاصر و کلاسیک جاز و همچنین نوسان سبک ’30s, ’40s, ’50s و فراتر از آن. برچسب که توصیف خود را به عنوان “خانه خود را از معاصر جاز و نوسان” ویژگی های ملی و بین المللی تحسین نوازندگان موسیقی جاز و همچنین افزایش ستاره ها.

فراتر از ساخت سوابق Arbors نیز مبتکر و تولید کننده تحسین مارس جاز آخر هفته جاز احزاب در ویکی شروع با باب Haggart 80 تولد در سال 1994 و در ادامه از طریق 2012 زمانی که مت درگذشت و راشل نیاز به برخی از زمان به تجدید قوا.

Arbors نیز حمایت از ساراسوتا جشنواره جاز و Suncoast جاز دیکسیلند کلاسیک در ویکی ساحل فلوریدا به عنوان به خوبی به عنوان Arbors دعوتی جاز پارتی در راستای پیانیست آغاز شد که در سال 2002. علاوه بر این Arbors جمهور راشل Domber نیز رئیس جمهور از دولتمردان از جاز و یک گروه افسانه ای ارشد نوازندگان که در تور جهان از 1998-2010 و ثبت دو Arbors سی دی. در همراهی با خود را سخاوتمندانه, طبیعت, Dombers هرگز در زمان بازپرداخت خود را برای اجرایی سفر یا هزینه های دیگر. به جای 100 درصد از درآمد حاصل رفت و به نوازندگان و برای سازمان های غیر انتفاعی است که ترویج ادامه از موسیقی جاز.

“من بسیار هیجان زده به این جایزه و من می دانم که حصیر است بسیار خوشحال بیش از حد,” راشل گفت: با توجه به منحصر به فرد جایزه طراحی شده توسط مجسمه ساز فرانک Eliscu که همچنین طراحی Heisman یادبود فوتبال جام. “این جای تعجب بود — و یک احساس فوق العاده ای به نگاهی به لیست دیگر Satchmo گیرندگان و متوجه است که Arbors ثبت نموده است و پشتیبانی بسیاری از آنها. آنها عبارتند از دوره کن [Peplowski] و [هایمن] که جدید لرنر و Loewe آلبوم “نقطه مقابل” ما فقط منتشر شد.” در میان دیگر Satchmo برندگان که Arbors ثبت کرده است به عنوان رهبران (با Satchmo جایزه خرما در پرانتز) هستند NEA جاز کارشناسی ارشد جورج Wein (1987) و اسپرم Hinton (1988); باب Haggart (1999); جری جروم (2002); Bucky Pizzarelli (2003) و جان Pizzarelli (2003), Svend Asmussen (2012) و Wycliffe گوردون (2016). کسانی که ثبت به عنوان sidemen شامل پیتر Appleyard (2007) جف همیلتون (2018) و جدید ترین برنده هوستون فرد (2019).

در همراهی با آن فلسفه حمایت از استعداد های جوان و جدید, آخرین Arbors ضبط شده, منتشر شده در 2018-2020 شامل دو لرنر و Loewe پروژه: قبلا ذکر شد “مقابل” توسط Satchmo برندگان کیر هایمن (2001) و کن Peplowski (2014) و “آدریان کانینگهام و دوستان خود را به بازی آهنگ لرنر و Loewe.” دیگر جدید هستند “استاد کانینگهام و مدرسه نوسانات دیزنی;” “جیمز Suggs: شما قصد داریم به شنیدن از من;” “کن Peplowski و دیگو Figueiredo: Amizade;” “دیو مک کنا در مدیسون;” “وارن Vache: آهنگ های پدران ما به ما آموخت;” و آلبوم جدید “هر کس می خواهد به حکومت بر جهان است” جفت شدن داغ جوان سه نفر La Lucha با جاز ستاره کن Peplowski دیگو Figueiredo, چاک Redd سال گذشته Satchmo برنده هوستون فرد و دیگران است.

Arbors نمی محدود کردن آن حمایت سخاوتمندانه از موسیقی جاز به ضبط و جشنواره ها. به عنوان coronavirus مربوط به دولت از تعطیلی قرار داده اند بسیاری از نوازندگان (و دیگران) از کار راشل و Arbors سوابق پا کرده اند تا به صفحه. در 18 مارس او نوشت: “آخر این هفته در شهر نیویورک در حال ضبط یک گروه بزرگی از نوازندگان بنابراین ما می توانیم برخی از آنها را درآمد در طول این زمان دشوار است. نوازندگان متعهد به این سرمایه گذاری ها کن Peplowski به عنوان رهبر همراه با هوستون فرد راسل مالون, Nicki پروت فیل استوارت, پیتر واشنگتن و ایهود Asherie. من نمی دانم اگر آن خواهد آمد چرا که ممکن است شهر نیویورک shutdown اما ما را ببینید.” متاسفانه وضعیت سلامت در نیویورک لغو این طرح اما راشل بی است. در واقع تحت حمایت گیتاریست دیگو Figuereido است ضبط چند آهنگ اصلی خود را برای Arbors آلبوم Antartica در زادگاه خود در برزیل که در آن استودیو های ضبط صدا هنوز هم باز است.

به دنبال بازگشت به Arbors’ سه دهه و آن تاثیر قابل توجهی در دنیای موسیقی جاز راشل گفت: “این همه ارزش آن بوده است. و من بسیار مفتخر به دریافت Satchmo جایزه. آن را به من می دهد انرژی و الهام بخش به نگه داشتن رفتن.”

– ارسال شده توسط Jo Morello

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>