جف بزوس وعده 10 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا

نیویورک — شرکت آمازون جف بزوس روز دوشنبه گفت که او قصد دارد به صرف 10 میلیارد دلار از ثروت خود را برای کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا.

بزوس, ثروتمندترین مرد جهان گفت: در یک Instagram پست که او شروع به دادن کمک های مالی در این تابستان به دانشمندان و فعالان و سازمان های غیر انتفاعی کار برای محافظت از زمین.

“من می خواهم به کار در کنار دیگران هر دو به تقویت راه های شناخته شده و برای کشف راه های جدید مبارزه با تاثیر مخرب تغییر آب و هوا” بزوس گفت: در پست.

آمازون این شرکت بزوس اجرا می شود دارای یک کربن foodprint. سال گذشته آمازون گفته مقامات این شرکت کار می کنند به 100 درصد از انرژی خود را با استفاده از آمده از پانل های خورشیدی و سایر انرژی های تجدید پذیر تا سال 2030.

خرده فروش آنلاین متکی بر سوخت های فسیلی به هواپیما و کامیون و وانت در سفارش به کشتی میلیاردها اقلام در سراسر جهان است. آمازون کارگران در سیاتل مقر شده اند آوازی در انتقاد از برخی از شرکت شیوه هل دادن آن را به انجام بیشتر برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

بزوس گفت: در پست دوشنبه که او را از تماس های جدید خود را ابتکار بزوس صندوق زمین. یک سخنگوی آمازون تایید کرد که بزوس خواهد بود با استفاده از پول خود را برای این صندوق است.

با وجود اینکه در میان ثروتمندترین افراد در جهان بزوس تنها به تازگی فعال در اهدای پول به علل دیگر میلیاردرهای مانند بیل گیتس و وارن بافت را انجام داده اند. در 2018, بزوس آغاز شده یکی دیگر از صندوق ارتکاب 2 میلیارد دلار از پول خود را برای باز کردن مهد کودک در کم درآمد محله و دادن پول به سازمان های غیر انتفاعی است که کمک به خانواده های بی خانمان.

بزوس که تاسیس آمازون 25 سال پیش یک سهام این شرکت است که به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im