جرمی اسکاهیل باعث قطعی مورد در برابر جو بایدن

به عنوان رای دهندگان بیدار در انتظار روز سه شنبه مقدماتی در 6 ایالت از جمله میشیگان “ره” پادکست میزبان و روزنامه نگار جرمی اسکاهیل طول می کشد عمیق شیرجه رفتن به جو بایدن هولناک ضبط بر روی همه چیز از حقوق مدنی به حقوق زنان. در نیمه اول بیش از یک ساعته قسمت اسکاهیل صحبت می کند با امور جاری سردبیر ناتان رابینسون که پیش بینی در اوایل سال 2016 که هیلاری کلینتون نمی قادر خواهد بود به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

رابینسون و اسکاهیل هر دو جدا کنید بایدن سابقه ابتدا با فشار به صورت یک “رابطه جنسی خشن در جرم” اعلام کرده که هدف مردم از رنگ رویکردی است که همچنین در بخش توضیح می دهد که دوستی خود را با یکی از بدنام ترین سیاستمداران نژادپرست در تاریخ اخیر سناتور. ترگود مارشال. بایدن نیز صریح حامی جنگ عراق و اعتبار با ارائه قانونی الهام بخش برای قانون میهن پرستی توسط جورج دبلیو بوش دادستان کل.

اگر رکورد خود است نگران کننده به اندازه کافی این دو نیز مشغول به سوال ذهنی خود بیماری است. اشاره کرد که در طول مبارزات انتخاباتی خود او نه تنها ساخته شده یک سری از gaffes اما اغلب تکرار نهفته است و به نظر می رسید گیج و ناتوان از بیان هر چیزی از همسر خود را به باز کردن خطوط از اعلامیه استقلال. رابینسون اشاره می کند که همه این عوامل مرکب را به معاون سابق رئیس جمهور بسیار مخاطره آمیز نامزد حزب دموکرات برای اجرا در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نیمه دوم از پادکست قسمت رهگیری روزنامه نگار صحبت می کند با دو فمینیست مورد بسیار واقعی الهام بخش, جایگزین به بایدن که هنوز هم وجود دارد در برنی ساندرز و شاید از همه مهمتر جنبش خود را. سازمان Astra تیلور و شاعر آجا مونه که همراه با ده ها تن از فمینیست منتشر شد بیانیه “افزایش جهانی فمینیستی آینده با حرکت به انتخاب برنی ساندرز” برای روز بین المللی زنان بحث ساندرز’ سیاست و چگونه آنها کمک خواهد کرد و مردم از رنگ. این دو همچنین بررسی بایدن رکورد در حقوق زنان اشاره او به “کشیده” به موقعیت فعلی خود را در سقط جنین.

گوش دادن به کامل این قسمت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>