جسیکا کیسنرس می خواهد برای سرنگون کردن تهمت های مورد علاقه دموکرات

جدید AOC در مقابل تهمت های مورد علاقه دموکرات: این که چگونه یکی از 2020 ترین بالا مشخصات کنگره مقدماتی است که صورتحساب در سراسر رسانه ها و نه بدون دلیل. در تگزاس’ 28 کنگره منطقه جسیکا کیسنرس چالش برانگیز است Rep. هنری Cuellar 15 سال وقت است که سابقه رای گیری به طوری محافظه کارانه بسیاری آشکارا سوال که چرا او حتی خود را یک دموکرات است. ضد انتخاب نامزد شده است که بودجه کخ برادران و بزرگ نفت و گاز لابی و یک امتیاز از National Rifle Association, رای 70% از زمان با اوباما در آخرین کنگره اصطلاح از جمله به صندوق رئیس جمهور مرزی دیوار. او حتی آشکارا به ستایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود رئيس جمهور در تلاش مداوم برای بد نام کردن این Latinx جامعه Cueller می آید. خود را در منطقه گسترش یافته است که از سن آنتونیو به جنوب تگزاس است و از نزدیک شاهد وحشت از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های, با آمریکا در مراکز بازداشت در حیاط خلوت خود را و دلخراش اثر از مرز مسائل در جوامع خود.

اینها مسائلی است که Cisneros, 26 سال, مهاجرت و حقوق بشر, وکیل تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که او تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن او نماینده در مارس 3 دموکراتیک اولیه. کودک مکزیکی مهاجران کیسنرس رشد در لردو تگزاس, نه چندان دور از مرز ایالات متحده و شاهد بیش از نیمی از زندگی خود تاثیر Cuellar رای گیری ثبت شده در جامعه است. کیسنرس یک بار کار می کرد برای حزب دموکرات نماینده که او شخصا به جاذب مستعار “مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه دموکرات” اما او نیز مشغول به کار در مهاجرت بازداشتگاه در تگزاس است. یک بار کیسنرس فارغ التحصیل از دانشکده حقوق این وکیل جوان منتقل شرق به شرکت در یک سال برنامه کمک هزینه تحصیلی که تکرار مدافع در دادگاه مهاجرت با امید روزی وارد کردن آن به صفحه اصلی دولت است.

“من فکر می کنم آخرین چیزی که به من گفت: “بله, من نیاز به انجام این کار'” کیسنرس گفت وگ نوجوان در مورد تصمیم گیری برای انتخابات کنگره در ماه اوت “شد فقط خورد به دیوار به عنوان یک وکیل مهاجرت به دلیل تهمت و دولت و آن ضد مهاجر و بلاغت و شنیدن در مورد کودکان و نوجوانان که در حال مرگ هستند در مرز در [گمرک و حفاظت از مرزها] بازداشت است.”

او تصمیم ندارد فقط در مورد تهمت و یا حتی Cuellar او در ادامه توضیح داد:

…[K]nowing که در منطقه است که یک مهاجر جمعیت بسیاری از مردم همان تجربه ای که من از بودن کودک از مهاجران مکزیکی و یا نوه. همه در یک مهاجر اخیر تاریخ و دانستن است که من در کنگره در زمان [$14,700] از ژئو گروه [PAC حمایت از بخش خصوصی زندان شرکت]. وجود دارد بسیاری از عوامل است که درست مثل OK من نیاز به اجرا برای کنگره است. اگر مردم در جامعه من می خواهم به من خدمت می کنند و آنها از من می پرسی به اجرا پس از آن من نیاز به گام تا. این فقط یک شکل از فعالیت مدنی برای جامعه ای است که من خیلی دوست دارم.”

در حالی که مهاجرت یکی از کیسنرس’ پاک کردن اولویت ها و احساسات او کمپین مردمی خواستار بسیاری از سیاست های همکار او ترقی خواهان در کنگره و فراتر از آن در حال دفاع مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. این طرح مهاجرت وکیل می گوید به او کمک خواهد کرد South Texas مرز جامعه است که او معتقد است به عنوان محبوب وجود دارد به آنها ثابت می شود در مناطق دیگر.

اگر چه Cuellar شده است رای گیری به عنوان اگر ترکیبات موجود در منطقه خود را به عنوان محافظه کار به عنوان نظرات خود را کیسنرس استدلال می کند این کاملا مخالف است. او با اشاره به 20 نقطه حاشیه هر دو هیلاری کلینتون و بتو o’rourke برنده در انتخابات اخیر در برابر معروف جمهوریخواهان به عنوان شواهدی وجود دارد که تگزاس’ 28 منطقه است که در واقع یک “با خیال راحت آبی” صندلی. به عبارت دیگر با توجه به Cuellar است در تماس با مردم او نشان دهنده پویا است که خود را تکرار بسیار زیادی در سراسر کشور در سال های اخیر است.

تشابه اصلی مسابقه که در آن مترقی اسکندریه Ocasio-کورتز مقامش را از دست بدهد دموکراتیک یار جو کراولی بلافاصله آشکار. کیسنرس خواهد حتی جایگزین در حال حاضر 30 ساله Ocasio-کورتز به عنوان جوان ترین عضو کنگره آمریکا در تاریخ است. اما 26 ساله را به مسابقه در برابر کهنه کار دموکرات Cuellar نباید به کاهش ساده و تکرار مکررات. در واقع این کنگره نژاد در جریان است و حتی بیشتر به افشای رو به رشد شکاف بین چپ و راست از حزب دموکرات است. آشکار ترین راه این است که بازی کردن بوده و در رقابت تایید دو را دریافت کرده اند. Cuellar دریافت کرده است پشتیبانی از رهبر جناح اکثریت مجلس نانسی پلوسی که حتی مبارزه برای او به تازگی گفتن مبارزات انتخاباتی خود کارکنان و داوطلبان “”ما می خواهیم این را به عنوان نه تنها یک پیروزی اما یک پیروزی چشمگیر برای هنری Cuellar.”

Pelosi, حمایت از ضد انتخاب کخ بودجه نامزد بیش از مترقی pro-انتخاب زن بود به نام “کاملا شرم آور” عدالت دموکرات سیاسی کمیته اقدام بود که پشت Ocasio-کورتز 2018 پیروزی و که در حال حاضر حمایت کیسنرس. هجوم پلوسی و دموکراتیک رهبری هنجارهای مورد چالش های اصلی در مسیر Ocasio-کورتز نه تنها پرتاب حمایت از او در پشت کیسنرس اما همچنین تایید و شش دیگر زنان مترقی در حال اجرا و حمایت از آنها را با خود PAC شجاعت را تغییر دهید. بودجه یکی از بزرگترین موانع است که مردم زمانی که مایل به اجرای آن چیزی است که به عنوان Bridget جزئیات امتیاز در برش AOC شد دردناکی آگاه در طول مبارزات انتخاباتی خود در برابر کراولی.

“در حال حاضر که [Ocasio-کورتز] خود نفوذ و خود را در مبارزات انتخاباتی پول برای خرج کردن” می نویسد: خواندن “او قصد دارد برای ساخت خود را جایگزین دستگاه برای آوردن زنان دیگر مانند او را به سالن از قدرت است.” کیسنرس است دقیقا همان نوع از نامزد نیویورک نماینده می خواهد برای پیوستن به گروه مترقی رهبران شناخته شده به عنوان “تیم ملی.” اما AOC را نیست تنها مهم حمایت از تگزاس دریافت کرده است. دموکرات نامزد ریاست جمهوری سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز باید هر دو تایید و عنوان کرده است که کنگره حزبی مترقی’ Pramila Jayapal و سابق مسکن و توسعه شهری, منشی, Julián Castro.

فراتر از واشنگتن کیسنرس’ کمپین نیز به دست آورد حمایت از تعدادی سازمان های ملی و محلی خود فصل از جمله تگزاس AFL-CIO, J Street, MoveOn برنامه ریزی والدین, کار, خانواده, پارتی, امیلی لیست trevor trust و ارتباطات کارگران امریکا در منطقه 6. بسیاری از سازمان ها انداخته اند پول خود را پشت کیسنرس علاوه بر نفوذ خود را. اگر چه وکیل مهاجرت است و هیچ جایی در نزدیکی میلیون ها نفر در کمپین خزانه که حریف او شده است قادر به گرفتن در سه ماهه آخر سال 2019 و سه ماهه اول سال 2020 کیسنرس قادر به outraise Cuellar. به عنوان جوان ترک’ Cenk Uygur اشاره می کند که یکی را نگه می دارد در ذهن است که AOC زد تمام چالش اصلی در مورد $60,000, کیسنرس توانایی outraise شناخته شده دموکرات بسیار قابل توجه است.

در حالی که کیسنرس بارها به نام برای حریف خود را به بحث او در یک انجمن عمومی پس از ماه دسامبر در سایه حرکت Cuellar انتخاباتی اصرار او نمی خواهد چرا که نظر او را به چالش به عنوان “جدی است.” و در عین حال اگر چه محافظه کار دموکرات به ندرت رای دادند مترقی سیاست های, در ماه های اخیر او انداخت و او را حمایت پشت فدرال 15 دلار حداقل دستمزد. کیسنرس صورتحساب این را به عنوان یک پیروزی نشان می دهد که تا به حال جنوب تگزاس نماینده نه احساس تهدید توسط او به چالش او ممکن است به سمت چپ منتقل شده در این موضوع است. Cuellar این را انکار می کند و در حالی که مبارزات انتخاباتی خود ادامه داده است به اصرار ابتدایی خود را رقیب را پشتیبانی تنها وجود دارد در Twittersphere آن آغاز شده است به اجرای کمپین تبلیغات علیه کیسنرس.

در روز سه شنبه رای دهندگان در تگزاس’ 28 کنگره منطقه تصمیم می گیرید در چه جهت آنها می خواهند برای رهبری جوامع خود و به حدی در این کشور به عنوان یک رشد جناح چپ جنبش در کنگره ممکن است به خوبی تغییر دهد و ملت را در مسیر جاری. صرف نظر از مسابقه نتایج کیسنرس ثابت شده است که وجود یک تمایل قوی حتی در ایالات متحده تا حد زیادی در نظر گرفته محافظه کار به حرکت به سوی بیشتر مترقی جمع سیاست طراحی شده توسط جنبش مردمی. بنابراین برای جسارت به رویای های مختلف امریکا برای تگزاس جامعه و به چالش کشیدن آسیب رساندن وضعیت موجود جسیکا کیسنرس ما است Truthdigger از ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>