جیم Hagedorn می گوید: “حزب دموکرات Black Lives Matter حزب’ است ‘در جنگ’ با ‘فرهنگ غرب’

یک پست در مبارزات انتخاباتی خود در Facebook صفحه (Hagedorn برای کنگره) از روز سه شنبه شامل فاکس نیوز, مقاله در مورد فعال شان شاه ادعا مجسمه به تصویر می کشد سفید “اروپا” عیسی (او) شمارش به عنوان یک شکل از “سفید برتری” و باید به پاره کردن.

این بود که از چند مؤتلفه بناهای تاریخی و برخی از مجسمه های کلمبوس در حال پاره کردن معترضان از جمله این فراموش شدنی قطعه ما توسط کنگره در St. Paul تا همین اواخر.

“از دموکرات ‘Black Lives Matter’ حزب همراه با ارتش از تظاهر کنندگان در جنگ با کشور ما اعتقادات ما و فرهنگ غرب” اولین-اصطلاح جمهوری خواه نوشت. “خود را رادیکال حرکت هماهنگ و رو به رشد است. ما هرگز نباید اجازه دهید آنها را به قدرت. ما باید ایستادگی و دفاع از کشور ما ملت ما هویت ما یهودی-مسیحی و ارزش های ما و آمریکا راه زندگی است.”

این دموکرات “Black Lives Matter” حزب همراه با ارتش از تظاهر کنندگان در جنگ با کشور ما اعتقادات ما و…

ارسال شده توسط جیم Hagedorn در سه شنبه 23 ژوئن 2020

همانطور که واشنگتن پست با اشاره به روز چهارشنبه که زبان آن نیز به شدت در استفاده از این جنبش ملی است که ریشه در وجود یک فرد اروپایی-امریکایی “غربی” هویت — یکی از آنها قسم است در معرض خطر اقدامات (یا اساسی وجود) از مردم از رنگ.

وجود دارد هرگز واقعا متحد شده است “غرب” در هر نقطه در تاریخ فقط به عنوان به شده است وجود دارد هرگز یک ایران سازگار مفهوم سفیدی. اما اگر وجود دارد هیچ “ما” و سپس شما نمی تواند در جنگ با “آنها”. بنابراین در اینجا ما هستند.

“فقط می گویند “آریایی” و آن را با بیش از” یک توییتر دیدگاه گفت: از Hagedorn پست.

قبل از او حتی در کنگره او برای او شناخته شده بود بمب افکن محافظه کار وبلاگ که در آن او سپس با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری امیدوار باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک “کم بودجه بازسازی” از Eddie Murphy فیلم از آمدن به امریکاو متهم دموکرات ها با استفاده از نام مرحوم بومی مردمی در رای غیابی (“فرماندهان و squaws که در حال بازگشت به جهان روح بسیاری از قمر پیش.”)

“ترک آن را به لیبرال ها به تباهی جان وین عقل تنها خوب هندی بودن یک سرخپوست مرده” نوشته جیم Hagedorn فعلی عضو مجلس نمایندگان ایالات متحده در دو-هزار-و-دختران-دو.

Hagedorn است به حزب جمهوری خواه از مینه سوتا رئیس جنیفر Carnahan که در گذشته شکایت در مورد نژاد پرستی در درون خود حزب.

در 2018, Hagedorn گفت که او ایستاده بود “هر آنچه [او] نوشت و در آن روز.” او برنده انتخابات را به جنوب مینه سوتا صندلی که قبلا برگزار شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz با 50.1 درصد از آرا دقت ضرب و شتم DFLer دن Feehan است که به چالش کشیدن Hagedorn در یک مسابقه برگشت این سال است.

وقتی پرسیده شد که در مورد اخیر انتخاب کلمات و چگونه اعضای عمومی شد واکنش Hagedorn با ارسال بیانیه ای با تمرکز بر کل عیسی مجسمه چیزی.

“این تصور که مجسمه ها و تصاویر از عیسی مسیح به نوعی نشان دهنده سفید برتری و باید نابود مضحک است و نشان دهنده یک رشد تحمل جنبش چپ برای خاموش کردن هر صدای که چین نیست با رادیکال سکولار انداز” او گفت:.

برای اطلاعات بیشتر Hagedorn داغ طول می کشد اتمام زمان او گفت که او نمی “باور خودکشی” چرا که او “پس زمینه مذهبی می گوید [او] اگر شما خودتان را بکشند شما بروید به جهنم” و هنگامی که او گفت: راه حل خود را به تغییر آب و هوا خواهد بود به “حرکت مردم در اطراف.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>